Šonedēļ leļļu teātrī – ļoti pieprasītie "Olafa Ziemassvētki" (2)

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 15.decembrī, pulksten 12 un pulksten 14 visi laipni lūgti Leļļu teātrī apmeklēt pērn ļoti populāro Ziemassvētku izrādi "Olafa Ziemassvētki".

Nedēļas nogalē pirmizrāde leļļu teātrī – "Baltā trusīša pasaka"

BIRKAS:
pirmizrāde , Leļļu teātris

Sestdien, 8.decembrī, pulksten 12 un svētdien, 9.decembrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt jauniestudēto Leļļu teātra izrādi "Baltā trusīša pasaka".

Leļļu teātrī būs "Lāčradzis" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 24.novembrī, pulksten 12 būs iespēja noskatīties izrādi "Lāčradzis" un svētdien, 25.novembrī, pulksten 12  visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk".

Svētku nedēļas nogalē leļļu teātrī būs izrāde "Kur zirgi"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sagaidot Latvijas Dzimšanas dienu, sestdien, 17.novembrī, pulksten 12 un svētdien, pulksten 12 leļļu teātrī visi laipni lūgti apmeklēt objektu izrādi "Kur zirgi".

Leļļu teātrī "Kad lelles atdzīvoties sāk" un "Bruno mācās skaitīt"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 10.novembrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk", bet svētdien pulksten 12 leļļu teātris piedāvā izrādi "Bruno mācās skaitīt".

Nedēļas nogalē Leļļu teātrī būs "Sarkangalvīte" un "Lāčradzis"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 3.novembrī, pulksten 12 leļļu teātris piedāvā apmeklēt visiem pazīstamo "Sarkangalvīti" un svētdien, 4.novembrī, pulksten 12 tas aicina uz izrādi "Lāčradzis".

Nedēļas nogalē leļļu teātrī "Kur zirgi" un "Bruno mācās skaitīt"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātra 30.sezona rit pilnā sparā. Sestdien, 27.oktobrī, pulksten 12 visi laipni lūgti apmeklēt jauno objektu izrādi "Kur zirgi" un svētdien, 28.oktobrī, pulksten 12 "Bruno mācās skaitīt".

Leļļu teātrī šajā nedēļas nogalē "Kur zirgi" un "Sarkangalvīte"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Liepājas Leļļu teātra 30.sezona rit pilnā sparā. Sestdien, 13.oktobrī, pulksten 12 esat laipni lūgti uz jauno objektu izrādi "Kur zirgi", bet  svētdien pulksten 12 jau visiem pazīstamo izrādi "Sarkangalvīte".

Leļļu teātris jauno sezonu sāk ar izrādi "Kur zirgi?"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde , LiepU , Inta Klāsone

Liepājas Leļļu teātris uzsāk savu 30.sezonu ar objektu teātra izrādes “Kur zirgi?" iestudējumu, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.

Topošie aktieri iegūst starptautisku pieredzi (3)

BIRKAS:
teātris , Leļļu teātris , dramaturģija , LiepU , Lauris Gundars , Bernāti

Ar jauno autoru drāmas tekstu publiskiem lasījumiem noslēdzies starptautiskais  dramaturgu festivāls "Interplay Europe 2018", kas aizvadītajā nedēļā risinājās Bernātos.

Notiek starptautisks dramaturgu festivāls

BIRKAS:
Bernāti , dramaturģija , Leļļu teātris , LiepU , festivāls

Šonedēļ Bernātos atpūtas bāzē "Draudzība" norisinās starptautiskais dramaturgu festivāls "Interplay Europe 2018", kurā piedalās dalībnieki no 13 Eiropas valstīm.

Jūrmalas parkā jūnijā atsāksies "Bērnu rīti"

BIRKAS:
Leļļu teātris , Bērnu rīts , Jūrmalas parks

Šo svētdien, 3.jūnijā, pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu laukumā norisināsies pirmais šīs vasaras "Bērnu rīts" kopā ar Liepājas leļļu teātri.

Leļļu teātris ar divām izrādēm noslēgs sezonu

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien pulksten 12 būs skatāma izrāde "Kā zaķis par zaķi brauca", savukārt svētdien pulksten 12 ar izrādi "Bruno mācās skaitīt" tiks atzīmēta Mātes diena, kas arī būs pēdējā šīs sezonas izrāde.

Leļļu teātrī būs interesanta nedēļas nogale ģimenēm

BIRKAS:
Leļļu teātris , ekskursija

Sestdien, 5.maijā, pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Sarkangalvīte", savukārt svētdien, 6.maijā, pulksten 12 paredzēta ekskursiju "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!".

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Bruno un bezbiļetnieks Zaķis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Sestdien, 28.aprīlī, pulksten 12, leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Bruno mācās skaitīt", kurā caur latviešu dzejnieku dzejoļiem tiek parādīts, ka iemācīties skaitīt nebūt nav garlaicīgi.

Liepājas Leļļu teātrī repertuāra izmaiņas

BIRKAS:
Leļļu teātris

Svētdien, 22.aprīlī, pulksten 12 izrādes "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja" vietā tiks rādīta "Bruno mācās skaitīt", savukārt sestdien, 21.aprīlī, pulksten 12, kā paredzēts tiks rādīta izrāde "Sarkangalvīte".

Leļļu teātrī būs latviešu tautas teika un pasaules klasika

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī tiks rādīta izrāde "Teika par vilciņu", kas balstīta uz latviešu tautas teikām un "Īkstīte", kas ir Hansa Kristiana Andersena, pasaules pasaku klasika.

Leļļu teātrī nedēļas nogalē ciemos aicina Zaķis (1)

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī gaidīs zaķis, kuram vienmēr kājās ir krāsainas zeķītes un jautra trīs bērnu kompānija, kas zvana mēnesim un dara citas trakulīgas lietas, lai padarītu dienu jaukāku.

Nākot uz leļļu teātri ar zīmējumu, varēs saņemt atlaidi

BIRKAS:
Leļļu teātris , Lieldienas

Nākot uz Leļļu teātra izrādi "Sarkangalvīte", sestdien, 31.martā, pulksten 12 un atnesot savu zīmējumu Lieldienu tematikā, iespējams saņemt 25% atlaidi biļetei.

Leļļu teātrī tiks rādītas sirsnīgas izrādes bērniem

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Liepājas Leļļu teātrī būs divas jaukas izrādes, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja  Līva Ceda.

Pēterītis un Vilciņš aicina kopā svinēt dzimšanas dienu

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī, atzīmējot Liepājas dzimšanas dienu būs skatāmas divas izrādes, informē reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītāja Līva Ceda.

Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā festivālā

BIRKAS:
Leļļu teātris , festivāls

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātris piedalīsies starptautiskā profesionālo teātru festivālā bērniem un jauniešiem "Eju meklēt!", kas no 15. līdz 18.martam notiks Rīgā.

Leļļu teātrī skatītājus ciemos gaidīs Bruno un Lāčradzis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Bruno, kurš pēcvakariņu laiku pavada jautrā cipariņu kompānijā, kā arī aizraujošs stāsts par izveicīgo Pelēnu, kurš ar savu iedomu tēlu satricina visu mežu.

Leļļu teātrī uz izrādēm aicina Bruno un trīs draugu kompānija

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Bruno, kurš pēcvakariņu laiku līdz miega rūķa sastapšanai pavada lieliskā cipariņu sabiedrībā un jautra bērnu kompānija.

Lelde Vīksna Liepājas Leļļu teātri vada kopš 2016.gada 9.maija.

Naudas divreiz vairāk, bet vai audzis mākslinieciskais līmenis? (45)

BIRKAS:
Leļļu teātris , Dome , budžets , Lelde Vīksna , Rihards Belte

Portāla irliepaja.lv lasītājs sarēķinājis, ka Liepājas Leļļu teātris šogad no pašvaldības saņems divreiz lielāku finansējumu, nekā teātra iepriekšējā direktora laikā.

Bruno Leļļu teātrī mācīs un izklaidēs

BIRKAS:
Leļļu teātris , Dace Skadiņa , izrāde , Ingars Gudermanis , Denisa Braša , Agnese Kuplēna , Krists Mediņš , Uldis Strēlis

24.februārī Liepājas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos režisores Daces Skadiņas veidotā izrāde "Bruno mācās skaitīt". Tā ar dzejas palīdzību ievedīs mazos skatītājus skaitļu pasaulē.

Leļļu teātrī būs pirmizrāde "Bruno mācās skaitīt" (1)

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde , Dace Skadiņa

Liepājas Leļļu teātrī sestdien, 24.februārī, pulksten 12 un svētdien, 25.februārī, pulksten 12 notiks pirmizrāde "Bruno mācās skaitīt", kuras režisore ir Dace Skadiņa.

Leļļu teātrī aicina Sarkangalvīte un jautra trīs draugu kompānija

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Sarkangalvīte, kā arī jautra bērnu kompānija, kuri, lai dienu padarītu jautrāku brauc ar iedomu vilcienu un zvana mēnesim.

Leļļu teātrī gaidīs bezbiļetnieks Zaķis un labais melderis Kaķītis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs bezbiļetnieks Zaķis, kurš brauca uz Rīgu pēc skābētu kāpostu sēklām un labais melderis Kaķītis, kuram Velns atņēma dzirnavas.

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Sarkangalvīte un Zeķu zaķis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Sarkangalvīte un Zeķu zaķis, kuram vienmēr kājās ir krāsainas zeķītes.