Metalurgu teātris aicina uz pirmizrādi "Karuselis"

BIRKAS:
Metalurgu teātris , pirmizrāde , Leļļu teātris

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Metalurgu Tautas teātris un režisore Lelde Kaupuža 1.maijā pulksten 17 aicina uz pirmizrādi "Karuselis" Liepājas Leļļu teātrī.

Grobiņas "Dižvanagos" varēs svinēt kopā ar leļļu teātri

BIRKAS:
Lieldienas , Leļļu teātris , Dižvanagi

Pirmdien, 17.aprīlī, pulksten 13 Liepājas Leļļu teātris piedalīsies raibo Lieldienu svinēšanā Grobiņas pagasta "Dižvanagos". Ieeja pasākumā bez maksas.

Grobiņas "Dižvanagos" varēs svinēt kopā ar leļļu teātri (1)

BIRKAS:
Lieldienas , Leļļu teātris , Dižvanagi

Pirmdien, 17.aprīlī, pulksten 13 Liepājas Leļļu teātris piedalīsies raibo Lieldienu svinēšanā Grobiņas pagasta "Dižvanagos". Ieeja pasākumā bez maksas.

Kreisajā pusē – režisors Valdis Pavlovskis, labajā - leļļu teātra aktrise Denisa Braša, režisora asistente Lelde Kaupuža, aktieris Ingars Gudermanis.

Leļļu teātrī sāk iestudēt jaunu izrādi "Īkstīte"

BIRKAS:
Leļļu teātris , izrāde , Valdis Pavlovskis

Liepājas Leļļu teātris sadarbībā ar Latvijā pazīstamo izrāžu un pasākumu režisoru Valdi Pavlovski sācis darbu pie jaunas izrādes "Īkstīte". Pirmizrāde plānota 28.maijā.

Liepājas leļļu teātris aicina uz trim izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas leļļu teātris aicina uz trim izrādēm. Piektdien, 31.martā, pulksten 10 teātris ielūdz visus pasapņot kopā ar mazo Šerbertiņu izrādē "Saldais sapnis".

Leļļu teātrī svētdien gaidāmas divas izrādes

BIRKAS:
Leļļu teātris

Svētdien, 26.martā, Liepājas leļļu teātrī būs divas izrādes. Vispirms pulksten 12 gaidāma "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja", bet pulksten 16 būs "Zeķu zaķa pidžamu ballīte".

Normunds Karpičs: skatuve mani vienmēr interesējusi (11)

BIRKAS:
Normunds Karpičs , Leļļu teātris , LiepU

Liepājas leļļu teātrī svētdien, 19.martā, pirmizrāde – "Teika par Vilciņu". Galvenajā, Vilciņa lomā – aktieris un mūziķis Normunds Karpičs.

Leļļu teātrī svētdien pirmizrāde – "Teika par Vilciņu"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde

Visu februāra un marta mēnesi, ejot garām Liepājas Leļļu teātrim, dzirdamas tautas dziesmas, dažādu mūzikas instrumentu skaņas un tautas mūzika.

Leļļu teātris sāks ar "Kā zaķis par zaķi brauca"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien, 10.martā, pulksten 10, Liepājas Leļļu teātra mazie skatītāji varēs doties ceļojumā uz Rīgu, kopā ar Zaķi Garausi izrādē "Kā zaķis par zaķi brauca".

Nedēļas nogali leļļu teātris sāks ar "Ieklausies vējā" (4)

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien, 3.martā, pulksten 10 visi gaidīti uz muzikālo ritma izrādi "Ieklausies vējā", kas tapusi sadarbojoties ar zviedru horeogrāfi un režisori Ingrīdu Oltermani un horeogrāfu Mikaelu Stridu

Noslēguma pasākumā noskaidros labākās grāmatas

BIRKAS:
bibliotēka , Leļļu teātris , grāmata

Leļļu teātrī 3.martā pulksten 15 pulcēsies aktīvākie "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" eksperti, lai uzzinātu, kuras grāmatas par labākajām izvirzījuši liepājnieki katrā vecuma grupā.

Leļļu teātris jaunos skatītājus aicina uz trim izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien, 24.februārī, pulksten 10 visi mīļi gaidīti aizraujošā ceļojumā, kur kopā ar mazo vardulēnu varēsiet iepazīties ar dažādiem  eksotiskiem dzīvniekiem izrādē "Krāsainais brauciens".

Nedēļās nogalē leļļu teātris aicina uz trim izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Leļļu teātrī piektdien, 17.februārī, pulksten 10 visi gaidīti uz  pamācošu izrādi "Eņģeļu pasakas" – stāstu  par puisēnu, kurš sastrīdējās ar māmiņu un dusmās aizgāja no mājām.

Svētdien Leļļu teātrī notiks Zeķu zaķa pidžamu ballīte

BIRKAS:
Leļļu teātris

Svētdien, 12.februārī, pulksten 12 sākotnēji plānotās izrādes "Makss un Morics" vietā aktrises slimības dēļ notiks izrāde "Zeķu zaķa pidžamu ballīte", kas savu pirmizrādi piedzīvoja 29. janvārī.

Leļļu teātrim vajag remontu, bet, iespējams, jaunas telpas (17)

BIRKAS:
Leļļu teātris , Latviešu biedrības nams , Lelde Vīksna , Vita Hartmane , remonts

Savu laiku nokalpojušās koplietošanas telpas Liepājas leļļu teātrī alkst pēc atjaunošanas. Remonts tajās nav veikts kopš 2003.gada.

Leļļu teātrī pirmizrāde – "Zeķu zaķa pidžamu ballīte"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde

Jau šo svētdien, 29. janvārī, pulksten 12 un 16 uz Liepājas Leļļu teātri ciemos aicina Zeķu zaķis un viņa draugi pirmizrādē "Zeķu zaķa pidžamu ballīte".

Sestdien, 21.janvārī, sveicam Agnes, Agnijas un Agneses

BIRKAS:
vārdadiena , Agnese Kuplēna , Leļļu teātris

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārdadienu svin 242 Agneses, 31 Agnija, bet nevienas Agnes.

Liepājas leļļu teātris atsāk sezonu un aicina uz izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Atsākot 28.sezonu, Liepājas Leļļu teātris aicina pirmskolas izglītības iestāžu grupiņas un skolu audzēkņus piektdien 13.janvārī, pulksten 10 uz jautro un komisko izrādi "Lācēna Ziemassvētki".

Edgars Pujāts aicina uz Ziemassvētku koncertu Leļļu teātrī (13)

BIRKAS:
Edgars Pujāts , koncerts , Leļļu teātris , Inese Bergmane , Sanita Šube , Ziemassvētki

Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts kopā ar muzikālo apvienību "Duets” 18. decembrī pulksten 18.30 Liepājas Leļļu teātrī aicina baudīt jauku un sirsnīgu svētku noskaņu koncertā "Raksti sniegā”.

Mazos gaida Vinnijs Pūks un "Lācēna Ziemassvētki"

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien 9. decembrī, ar izrādēm pulksten 10 un 12 Leļļu teātrī mazos skatītājus izklaidēs labi zināmais lācēns Pūks, jautrais sivēns, ēzelītis I–ā un uzticamais draugs Kristofers Robins.

Izrādes Liepājas Leļļu teātrī nedēļas nogalē

BIRKAS:
Leļļu teātris

Atsaucoties lielajai audzinātāju un skolotāju interesei, papildus jau ierastajai izrādei piektdien pulksten 10 Leļļu teātris rādīsim vēl divas izrādes "Eņģeļu pasakas".

Leļļu teātrī izrādes par kaķīti, zaķīti un trīs sivēntiņiem

BIRKAS:
Leļļu teātris

Liepājas Leļļu teātris informē, ka piektdien, 11.novembrī, pulksten 10 un 12 notiks divas izrādes Kārļa Skalbes pasakai "Kaķīša dzirnavas" Mārtiņa Jansona interpretācijā.

Leļļu teātris piektdien un svētdien aicina uz izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien,  4.novembrī, pulksten 10 uz Liepājas Leļļu teātra skatuves niķosies un svarīgas dzīves mācības gūs mazais Pēterītis, izrādē "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja".

Tautas mākslas un kultūras centrs novembrī aicina

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , TMKC , Leļļu teātris , 18.novembris , LiepU , koris Atbalss , Kvēle , Rucavietis , Vaduguns , Pērlītes , Metalurgu teātris

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs novembrī piedāvā gan krāšņu tautas deju kolektīvu koncertu valsts svētkos, gan kordiriģentes Olgas Blauzdes jubilejas koncertu. 

Leļļu teātris informē par izrādēm nedēļas nogalē

BIRKAS:
Leļļu teātris

Piektdien, 28.oktobrī, pulksten 10 bērnudārzu un skolu audzēkņi, kā arī mammas, tēti, omītes, auklītes un visi citi, kas audzina mazākos apmeklētājus, gaidīti uz izrādi "Lāčradzis".

VKKF nauda piešķirta arī Berči, juniora, projektētā nama durvju restaurācijai.

VKKF atbalsts "Virsnieku sievām", durvīm, izstādēm, koncertiem (3)

BIRKAS:
VKKF , teātris , LSO , Serde , Berči , Sv.Jāzepa katedrāle , muzejs , Leļļu teātris , Jana Egle , mūzikas vidusskola , Andra Manfelde

Noslēdzies Valsts Kultūrkapitāla fonda šā gada 3. konkurss. Piedāvājam iepazīties ar tā rezultātā atbalstītajiem projektiem.

Leļļu teātrī nedēļas nogalē paredzētas trīs izrādes

BIRKAS:
Leļļu teātris

Liepājas Leļļu teātrī šajā nedēļas nogalē mazos skatītājus, kā arī vecākus un vecvecākus gaidīs izrādes "Makss un Morics", "Saldais sapnis" un "Pifa piedzīvojumi".

Leļļu teātris aicina uz divām jautrām izrādēm

BIRKAS:
Leļļu teātris

Svētdien, 16. oktobrī, pulksten 12 un pulksten 16 Liepājas Leļļu teātris gaida savus mazos un nedaudz lielākos skatītājus uz divām izrādēm.

Leļļu teātrī top izrāde "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde , Oskars Morozovs

Jau mēnesi režisora un lugas autora Oskara Morozova vadībā Liepājas Leļļu teātrī top izrāde "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja", kas pirmo reizi skatītājiem būs redzama 9.oktobrī pulksten 12.

Muzeju vērtē augstāk kā "Lielo dzintaru", kino apmeklē biežāk kā muzeju (9)

BIRKAS:
Dome , aptauja , pilsētvide , Kultūras pārvalde , muzejs , teātris , Lielais Dzintars , Latviešu biedrības nams , Kino Balle , LOC , Leļļu teātris , pētījums

Novērtējot dažādu dienestu un iestāžu darbu, aptaujātie liepājnieki vispozitīvāk vērtē ar kultūru un izklaidi saistītu iestāžu darbību, teikts "Latvijas faktu" veiktās aptaujas apkopojumā.