Lielā Dzintara Lielais Noslēpums (42)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , būvniecība

Tagad arī ārpus domes sienām kļuvis zināms, ka dārgais austriešu arhitekts Lielā Dzintara tehniskā projekta izstrādi pamatā uzticējis mūsu pašu Latvijas arhitektu un būvinženieru birojiem.

„Lielais Dzintars” jau otro reizi neiztur ekspertu pārbaudi (13)

BIRKAS:
koncertzāle , Lielais Dzintars , projekts

Kā pa telefonu portālam atzina Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, koncertzāles „Lielais Dzintars” projekta otrreizējā ekspertīze daļēji atkal ir negatīva.

Lielā Dzintara ekspertīzes slēdziens kavējas (6)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle

29.septembris bija termiņš, kad pašvaldībai vajadzēja saņemt otrreiz ekspertīzei nodotā koncertzāles projekta ekspertīzes slēdzienu.

Riņķa dancis ap “Lielā Dzintara” atslepenošanu turpinās (50)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , Silva Golde

Kultūras ministrija norāda, ka Liepājas domei pašai būtu jāizlemj, ļaut vai neļaut deputātiem iepazīties ar koncertzāles “Lielais Dzintars” projektu.

Ventspils mēram pretenzijas pret finansējuma palielināšanu Liepājas koncertzālei (16)

BIRKAS:
koncertzāle , vēlēšanas , Lielais Dzintars

Aivaram Lembergam ir pretenzijas pret finansējuma palielināšanu Liepājas koncertzālei, piektdien sacīja Valdis Dombrovskis, kurš pēc darba vizītes Saldū pievienojās “Vienotības” komandai Liepājas Latviešu biedrības namā.

Projekta uzraudzības padome lems, vai ļaut iepazīties ar koncertzāles projektu (35)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle

Lai gan Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde nesen izteicās, ka ”Lielā Dzintara” projekts nav slepens, domes Juridiskās daļas vadītāja Inita Pelnēna baidās riskēt un parādīt to deputātam.

Silva Golde: „Koncertzāles projekts nav slepens” (14)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , Ivars Kesenfelds , projekts

„Pirmoreiz dzirdu, ka projekts ir slepens,” šodien man telefoniski sacīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde, portālu informēja Liepājas domes deputāts Ivars Kesenfelds.

Koncertzāle nav valsts drošības vai aizsardzības objekts! (21)

BIRKAS:
koncertzāle , Lielais Dzintars , ahitektūra , projekts

“Varbūt Liepājas vadībai ir vērts atzīt neveiksmi, attiesāt izšķērdēto finansējumu un sākt koncertzāles projektu no jauna?” arhitekts Gundars Vērpe pārmet neprofesionālas sadarbības turpināšanu.

Silva Golde: ""Lielā Dzintara” tehniskais projekts pabeigts" (23)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , projekts

Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde atbild uz portāla jautājumiem par koncertzāles „Lielais Dzintars” tehniskā projekta izstrādi, projektētāja - SIA “Giencke & Company Latvija" pieļautajām kļūdām un projekta izmaksām.