Birka: Lieldienas

Lielajā piektdienā aizvadīts ekumēniskais Krustaceļš

BIRKAS:
Krusta gājiens , Lieldienas , Sv.Jāzepa katedrāle , Sv.Trīsvienības katedrāle

Lielajā piektdienā vairākās Latvijas pilsētās un ciemos, arī Liepājā, skaitot lūgšanu, cilvēki devās ekumēniskā Krustaceļā, kas sastāv no 14 apstāšanās vietām.

VUGD atgādina par drošību Lieldienu brīvdienās!

BIRKAS:
drošība , VUGD , Lieldienas

Lieldienu brīvdienas ir laiks, kad tiek veikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona, un iedzīvotāji izbauda siltos laikapstākļus!

Notiks aizraujošs Lieldienu pasākums visai ģimenei

BIRKAS:
Baata , Lieldienas

Sestdien, 20.aprīlī, tirdzniecības centrā "baata" notiks aizraujošs Lieldienu pasākums visai ģimenei, informē pasākumu aģentūra "Lemon Pepper Events".

"Kurzemē" būs zaķu komanda, trušu un mājputnu izstāde

BIRKAS:
izstāde , Lieldienas , Kurzeme

Tikai divas dienas – 19. un 20.aprīlī – tirdzniecības nama "Kurzeme" apmeklētājus priecēs trušu un mājputnu izstāde, kas tapusi sadarbībā ar zemnieku saimniecību "Elčuki".

Būs pasākums visai ģimenei "Lieldienu zaķim pa pēdām"

BIRKAS:
XL Sala , Lieldienas

Piektdien, 19. aprīlī tirdzniecības centrā "XL Sala" gaidāms aizraujošs pasākums visai ģimenei "Lieldienu zaķim pa pēdām", informē organizatori.

Sākot ar Lieldienām, parādīsies neliela cerība sagaidīt lietu

BIRKAS:
Lieldienas , laika ziņas

Visticamāk, sausums Latvijā turpināsies arī maijā, tomēr, sākot ar Lieldienām, vietām valstī iespējams kaut neliels lietus, vēsta laika prognozes, ziņo aģentūra LETA.

Būs izmaiņas gandrīz 600 reģionālo autobusu maršrutos

BIRKAS:
Lieldienas , pasažieru pārvadājumi , Autotransporta direkcija

Saistībā ar Lieldienu brīvdienām no ceturtdienas, 18.aprīļa, līdz otrdienai, 23.aprīlim, gaidāmas izmaiņas gandrīz 600 reģionālo autobusu maršrutos.

Rožu laukumā sestdien notiks Lieldienu tirdziņš

BIRKAS:
Rožu laukums , Lieldienas , gadatirgus

Sestdien, 20.aprīlī, no pulksten 9 līdz 16 Liepājā, Rožu laukumā, norisināsies tradicionālais Lieldienu amatnieku un mājražotāju tirgus.

Aicina uz Lieldienu sarīkojumu "Kā Ance Lieldienas izglāba"

BIRKAS:
TMKC , Lieldienas , Jūrmalas parks , koncerts

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina liepājniekus un pilsētas viesus svētdien, 21.aprīlī no pulksten 12 līdz 15 piedalīties Lieldienu sarīkojumā "Kā Ance Lieldienas izglāba".

Bronzas Lieldienu olas priecēs līdz aprīļa beigām (4)

BIRKAS:
Rožu laukums , Būvvalde , First Service , rotājumi , Lieldienas

Papildināts. Pašvaldības cenu aptaujā uzvarējusī SIA "First Service" ceturtdien, 11.aprīlī, sāka uzstādīt Lieldienu rotājumus pilsētas centrā.

Biedrības namā notiks Lieldienu sīkdzīvnieku izstāde

BIRKAS:
Lieldienas , izstāde

20.aprīlī no pulksten 11 līdz 15 interesenti tiek aicināti uz Liepājas latviešu biedrības namu, kur būs iespēja piedalīties Lieldienu svinībās "Lieldienu zaķa raibie piedzīvojumi".

Lieldienās pasta nodaļas strādās tirdzniecības centros

BIRKAS:
pasts , Lieldienas

2019.gada Lieldienu brīvdienās – 19., 21. un 22.aprīlī – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas "Latvijas Pasta" nodaļas lielākajos tirdzniecības centros.

Baudīsim svētkus: Lieldienu branči un tematisks vakars (1)

BIRKAS:
restorāns Piano , Promenade Hotel , Lieldienas , Dāvis Veilands , MO Liepāja , restorāns Palmas , Darbnīca , Red Sun Buffet

21. un 22.aprīlī no 11 līdz 15 "Promenade Hotel" restorāna "Piano" šefpavārs Dāvis Veilands aicina pabūt kopā ar ģimeni, draugiem un izbaudīt vēlās Lieldienu brokastis.

Izskanēs garīgās mūzikas koncerts "Ubi Caritas"

BIRKAS:
koncerts , Lieldienas , Sv.Annas baznīca

17. aprīlī, Zaļās ceturtdienas priekšvakarā, Liepājas Sv. Annas baznīcā mūziķu apvienība "Schola Trinitatis" aicina uz garīgās mūzikas koncertu "Ubi Caritas…".

Aicina pieteikties Lieldienu tirdziņam Rožu laukumā

BIRKAS:
Lieldienas , gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Lieldienu sestdienā, 20.aprīlī, no pulksten 10 līdz pulksten 17 Rožu laukumā Liepājā tiek organizēts lielais svētku mājražotāju un amatnieku tirgus.

Valsts policija svētku brīvdienās ķer dzērājšoferus

BIRKAS:
reids , dzērājšoferi , Lieldienas

Posmā no 29.marta līdz 2.aprīlim Kurzemē alkohola pārbaudes tika veiktas 2625 transportlīdzekļu vadītājiem. No tiem 13 atradās alkoholisko dzērienu ietekmē, no kuriem 8 bija velosipēda vadītāji.

Iešūpo Lieldienas Rožu laukumā, Biedrības namā un citur

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , tirdziņš , gadatirgus , Latviešu biedrības nams , XL Sala , izstāde , radošās darbnīcas

Sestdien, 31.martā, Rožu laukumā, Latviešu biedrības namā un lielveikalos ar tirdziņiem, izstādēm, darbnīcām un dažādām izdarībām iešūpoja Lieldienas.

VUGD aicina Lieldienās neaizmirst par drošību

BIRKAS:
Lieldienas , VUGD , drošība

Lieldienu brīvdienas ir laiks, kad tiek paveikti pirmie dārza darbi, atklāta grila sezona, bet citviet vēl tiek izbaudīti ziemas prieki, neslēpj Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Svētkos nevajadzētu aizmirst par piesardzību (1)

BIRKAS:
drošība , Lieldienas , BTA

Četras Lieldienu brīvdienas ir brīnišķīga iespēja labi atpūsties un izklaidēties, tomēr arī svētkos nevajadzētu aizmirst par piesardzību.

Lieldienās aicina doties uz Trušu muižu "Eglainēs"

BIRKAS:
truši , Lieldienas , Trušu muiža , Kalvene

Lieldienu brīvdienās, no 30.marta līdz 2 aprīlim, ikvienu ciemos gaida "Trušu muiža" – trušu valstība gleznainā Kurzemes dabas stūrītī, Aizputes novada Kalvenes pagasta "Eglainēs".

Pasākums "Kas te? Lieldienas te!" pārcelts uz estrādi "Pūt, vējiņi!" (1)

BIRKAS:
Lieldienas , koncerts , Pūt vējiņi!

Sliktās laika prognozes dēļ Jūrmalas parka bērnu laukumā paredzētais pasākums "Kas te? Lieldienas te!" tiek pārcelts uz koncertestrādi "Pūt, vējiņi!", kur viss notiks, kā iecerēts.

Lieldienās iespējams lietus, sniegs un brāzmains vējš

BIRKAS:
laika ziņas , Lieldienas

Laika prognozes joprojām vēsta par Lieldienās gaidāmu ciklonu, kas Latvijai var atnest spēcīgus nokrišņus un vējus, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Nākot uz leļļu teātri ar zīmējumu, varēs saņemt atlaidi

BIRKAS:
Leļļu teātris , Lieldienas

Nākot uz Leļļu teātra izrādi "Sarkangalvīte", sestdien, 31.martā, pulksten 12 un atnesot savu zīmējumu Lieldienu tematikā, iespējams saņemt 25% atlaidi biļetei.

Sabiedriskā transporta kustība svētkos pēc brīvdienu saraksta

BIRKAS:
sabiedriskais transports , LST , Lieldienas

Lieldienu brīvdienās, no 30. marta līdz 2. aprīlim, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta.

"XL Salā" sestdien būs zaķu saimes Lieldienas

BIRKAS:
Lieldienas , XL Sala

Sestdien, 31.martā, tirdzniecības centrs "XL Sala" ielūdz uz Zaķu saimes Lieldienām. No pulksten 11 līdz 15 būs apskatāma daudzveidīga šķirņu trušu izstāde.

Rožu laukumā gaidāms tradicionālais Lieldienu tirdziņš

BIRKAS:
Lieldienas , Rožu laukums , gadatirgus

Lai svinētu gaismas uzvaru pār tumsu, 31.martā no plkst. 10 līdz 16 Rožu laukumā norisināsies Lieldienu tirdziņš. Uz svētkiem sabrauks mājražotāji un amatnieki no visas Latvijas.

Prognozes liecina, ka Lieldienās līs un snigs

BIRKAS:
laika ziņas , Lieldienas , sniegs

Naktī no 31.marta uz 1.aprīli Latviju sasniegs liels ciklons un nokrišņi, liecina pašreizējā "Global Forecast System" prognoze, ziņo aģentūra LETA.

Būs izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutos

BIRKAS:
pasažieru pārvadājumi , Lieldienas , Autotransporta direkcija

Sakarā ar Lieldienu brīvdienām laika posmā no 2018. gada 29. marta līdz 3. aprīlim gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500  reģionālo autobusu maršrutu.