Liepājas 394. dzimšanas dienu svinēs nedēļas garumā (3)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Liepāja svin , LOC

18.martā Liepāja apritēs jau 394 gadi − pilsēta dzimšanas dienu atzīmēs nedēļas garumā ar daudzveidīgām aktivitātēm un pasākumiem, kas norisināsies dažādās kultūras un atpūtas vietās.

Krāsaini aizvadīts pirmais "Liepāja izAICINA" koncerts

BIRKAS:
koncerts , LOC , Liepāja izAICINA , Kultūras pārvalde , Liepāja svin

Piektdien, 16. martā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā risinājās viens no vērienīgākajiem Latvijas valsts simtgades mūzikas notikumiem – lielkoncerts "Liepāja izAICINA".

18.martā sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas

BIRKAS:
Liepāja svin , sabiedriskais transports , LST

Svētdien, 18.martā, Liepājas dzimšanas dienā, iedzīvotāji un pilsētas viesi kā ierasts sabiedrisko transportu – pilsētas maršruta autobusus un tramvajus – varēs izmantot bez maksas.

Šonedēļ Liepājā notiks festivāls "Latvijas Goda aplis"

BIRKAS:
festivāls , Liepāja svin , Latvijas Goda aplis

Festivāls "Latvijas Goda aplis" ir aicinājums svinēt Latvijas simtgadi gada garumā katru nedēļas nogali citā novadā. No 16. līdz 18.martam festivāls tiks atzīmēts arī Liepājā.

Lielkoncerta plānošanā aicina iesaistīties Liepājas jauniešus

BIRKAS:
Latvijai 100 , LOC , Liepāja svin , Liepāja izAICINA , Kultūras pārvalde

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, aizsākot Latvijas mēroga jauniešu iniciatīvu "Pilsēta izAICINA", Liepājā 16. un 17. martā notiks jauniešu lielkoncerts "Liepāja izAICINA".

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus (1)

BIRKAS:
Liepāja svin , dzemdību nodaļa , Slimnīca , Linda Lapiņa-Šaprova , Romāns Šaprovs , Jūlija Ļedņova , Ruslans Kotovs , Ilze Laizāne , Roberts Diners

19.martā Liepājas mērs Uldis Sesks un vietnieks Gunārs Ansiņš Liepājas slimnīcā sveica Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, dzimušos mazuļus un viņu vecākus.

Ar koncertu un uguņošanu svin Liepājas dzimšanas dienu

BIRKAS:
koncerts , Liepāja svin , Lielais Dzintars

Sestdien, 18. martā pulksten 20 pie koncertzāles "Lielais dzintars" ikviens liepājnieks un Liepājas viesis aicināts atzīmēt pilsētas 392. dzimšanas dienu.

Liepājas dzimšanas dienā transports būs bez maksas

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Liepāja svin , LST , Liepājas Autostāvvietas

Papildināts. Sestdien, 18.martā, Liepājas iedzīvotāji un pilsētas viesi jau tradicionāli sabiedrisko transportu – pilsētas maršruta autobusus un tramvajus – Liepājā varēs izmantot bez maksas.

Liepājas dzimšanas dienā būs satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
satiksme , Lielais Dzintars , Jūras 16 , Liepāja svin

Sestdien, 18.martā, pulksten 20 pie "Lielā dzintara" ikviens liepājnieks un viesis aicināts atzīmēt Liepājas pilsētas 392.dzimšanas dienu ar koncertu un uguņošanu noslēgumā.

Būs skatāma nebijusi animācijas projekciju izstāde

BIRKAS:
Modes un mākslas studija , animācija , Lielais Dzintars , Liepāja svin

Liepājnieki un pilsētas viesi sestdien, 18.martā, pulksten 19 pie koncertzāles "Lielais dzintars" aicināti uz nebijušu animācijas projekciju izstādi "Drosme sapņot".

Liepājas dzimšanas dienu svinēs ar koncertu un uguņošanu (2)

BIRKAS:
koncerts , Liepāja svin , Lielais Dzintars

Jau pēc nedēļas, sestdien, 18. martā pulksten 20 pie koncertzāles "Lielais dzintars" ikviens liepājnieks un Liepājas viesis aicināts atzīmēt pilsētas 392. dzimšanas dienu.

Romas dārzā skatāma "Liepājas seja" – esošā un zudusī

BIRKAS:
izstāde , Romas dārzs , Mākslas kolēģi , Pēteris Taukulis , Liepāja svin

Reizē ar "Mākslas kolēģu" lielizstādi Liepājas muzejā mazāka mākslas darbu kolekcija – "Liepājas seja" –izlikta apskatei arī Romas dārzā, "Vienotības" biroja telpās.

Kori ielūdz uz koncertu "Liepājas mūzikas stāsti"

BIRKAS:
kori , koncerts , Liepāja svin , TMKC , Vilnis Kronbergs , Latviešu biedrības nams

Šo svētdien, 20.martā, pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē liepājnieki un pilsētas viesi aicināti uz Liepājas pavasara koru koncertu "Liepājas mūzikas stāsti".

Sveic Liepājas dzimšanas dienā dzimušos mazuļus

BIRKAS:
Slimnīca , Liepāja svin , dzemdību nodaļa

Sestdien vicemērs Gunārs Ansiņš un slimnīcas vadītājs Edvīns Striks ar jauniem dāvanu komplektiem sveica Liepājas dzimšanas dienā  pasaulē nākušos mazuļus un viņu vecākus.

"Lielajā dzintarā" sveic Goda un Gada liepājniekus (5)

BIRKAS:
Gada liepājnieks , Goda liepājnieks , Liepāja svin , Lielais Dzintars

Papildināts. Piektdienas vakarā Liepājas dzimšanas dienā koncertzālē "Lielais dzintars" svinīgā ceremonijā tika sveikti titulu "Gada liepājnieks 2015" un "Goda liepājnieks 2015" laureāti.
 

18.martā sabiedriskais transports ir bez maksas

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Liepāja svin , LST

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem piektdien, 18.martā, iedzīvotāji un pilsētas viesi  pilsētas maršruta autobusus un tramvajus varēs izmantot bez maksas.

Svētdien kori ielūdz uz koncertu "Liepājas mūzikas stāsti"

BIRKAS:
kori , koncerts , Liepāja svin , TMKC , Vilnis Kronbergs , Latviešu biedrības nams

Šo svētdien, 20.martā, pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē liepājnieki un pilsētas viesi aicināti uz Liepājas pavasara koru koncertu "Liepājas mūzikas stāsti".

Liepājas 391. dzimšanas diena – svētki lieliem un maziem!

BIRKAS:
LRTB , Lieldienas , tūrisms , Liepāja svin , Jūrmalas parks , koncerts

Martā, Liepājas dzimšanas dienas mēnesī,  ir sagatavota plaša pasākumu programma lieliem un maziem, ne tikai pilsētas 391. dzimšanas dienas, bet arī Lieldienu svinēšanai.

Ceturtdien, 17.martā, no pulksten 20 būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana auto stāvlaukumā pie koncertzāles

Liepājas dzimšanas dienā būs ceļu satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
satiksme , Liepāja svin , Lielais Dzintars

Piektdien, 18.martā, pulksten 20 laukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" ikviens aicināts atzīmēt Liepājas pilsētas 391.dzimšanas dienu kopā ar grupu "Tumsa".

Liepājas dzimšanas dienā aicina pacelt karogu

BIRKAS:
karogs , Liepāja svin

Liepājas pašvaldība 18.martā – pilsētas 391. dzimšanas dienā, aicina liepājniekus pie savām mājām, birojiem un valsts iestādēm pacelt Latvijas valsts vai Liepājas karogu.

18.martā sabiedriskais transports būs bez maksas (3)

BIRKAS:
sabiedriskais transports , Liepāja svin , LST

Saskaņā ar Liepājas domes saistošajiem noteikumiem piektdien, 18.martā, iedzīvotāji un pilsētas viesi  pilsētas maršruta autobusus un tramvajus varēs izmantot bez maksas.

Piektdien pirmizrāde animācijas īsfilmai "Mazie liepājnieki"

BIRKAS:
Liepāja svin , kino , mākslas pasāža RADI

Radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI" audzēkņi gada garumā zīmējuši un veidojuši grafikas animācijas īsfilmai "Mazie liepājnieki".

Liepājniekus aicina svinēt ar grupu "Tumsa" un uguņošanu

BIRKAS:
Tumsa , salūts , Liepāja svin , Lielais Dzintars

Jau piektdien, 18.martā pulksten 20 laukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" ikviens aicināts atzīmēt Liepājas pilsētas 391.dzimšanas dienu kopā ar grupu "Tumsa".

LRTIB aicina dzimšanas dienā labāk iepazīt Liepāju

BIRKAS:
LRTIB , Liepāja svin , tūrisms , koncerts , ūdenstūrisms , ekskursija , Cietokšņa kanāls

Par godu pilsētas 391. dzimšanas dienai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina liepājniekus un pilsētas viesus svinēt svētkus un labāk iepazīt Liepāju.

Dzimšanas dienas mēnesī dāvinās karoga krāsas lentītes (1)

BIRKAS:
karogs , lentītes , Liepāja svin

Par godu Liepājas 391. dzimšanas dienai, no 7. marta domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā ikviens varēs saņemt pie apģērba piespraužamu lentīti pilsētas karoga krāsās.

Dzimšanas dienas mēnesis pasākumiem spraigs

BIRKAS:
Kultūras pārvalde , Liepāja svin

Martā mostas ne tikai daba – arī Liepājas pasākumu kalendārs pilsētas savā dzimšanas dienas mēnesī kļūst krāsaināks un visnotaļ tīkams dažādām gaumēm.

Tautas mākslas un kultūras centra pasākumi martā

BIRKAS:
TMKC , koncerts , Lieldienas , izstāde , Liepāja svin

Liepājniekus pilsētas 391.dzimšanas dienā sveiks radošie Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi, informē projektu vadītāja Inese Sērdiene.

Dzimšanas dienas liekoncerti noskanējuši (galerija)

BIRKAS:
Liepāja svin , koncerts , dzimšanas diena , FK Liepāja , Edijs Šnipke , Ivo Fomins , Maija Kalniņa , LOC

Sestdien Olimpiskajā centrā visas dienas garumā notika Liepājas dzimšanas dienas svinības. Vispirms skanēja  "Zelta dziesmas", bet pašā vakarā – "Liepāja svin".

Lielkoncertu varēs turpināt svinēt klubā "Ego" (2)

BIRKAS:
Liepāja svin , klubs Ego

Lielkoncerta "Liepāja svin" svinības turpināsies Liepājas klubā "Ego club", Lielā ielā 7. Ballītē par kvalitatīvu mūziku un pozitīvu atmosfēru rūpēsies DJ Marchello un DJ Majestik.

Rīt Liepāju ieskandinās vērienīgi svētku lielkoncerti

BIRKAS:
Liepāja svin , koncerts , LOC

Jau rīt, 15. martā, liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti savas ceļazīmes pagriezt Liepājas Olimpiskā centra virzienā un svinēt Liepāju visas dienas garumā.