Pērn audzis "Liepājas kafijas fabrikas" apgrozījums (4)

BIRKAS:
eksports , ražošana , Liepājas Kafijas fabrika

Kafijas ražotāja "Liepājas kafijas fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 1,968 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, ziņo LETA.

Pērn audzis "Liepājas kafijas fabrikas" apgrozījums

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , eksports

Kafijas ražotāja SIA "Liepājas kafijas fabrika" apgrozījums pagājušajā gadā bija 1,875 miljoni eiro, kas ir par 6,2% vairāk nekā gadu iepriekš, ziņo aģentūra LETA.

"Liepājas kafijas fabrikas" apgrozījums pērn audzis

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika

Kafijas ražotāja SIA "Liepājas kafijas fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 1,766 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% vairāk nekā gadu iepriekš, ziņo aģentūra LETA.

Liepājas slimnīcas dzemdību nodaļas galvenā vecmāte Laura Kalniņa pieņem ziedojumus.

"Dots devējām atdodas" darbs – dāvanas 600 cilvēkiem (2)

BIRKAS:
iCotton , Jaunais gads , labdarība , Zigrīda Manteja , Liepājas Kafijas fabrika , Artis Daugins , BSR Liepaja , Dmitrijs Kostojanskis

Labdarības biedrība "Dots devējam atdodas" ar Liepājas uzņēmēju atbalstu sarūpējusi dāvanas – Liepājas un novada uzņēmēju preces 600 trūcīgām ģimenēm, bāreņiem, pensionāriem.

Franks Jans Lavoijs

"Liepājas Kafijas fabrika" nodota nīderlandiešu rokās (3)

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , modernizācija , ražošana , eksports

"Liepājas Kafijas fabrikas" pārvaldība nodota kompānijas Nīderlandes līdzīpašnieku rokās, tādejādi nodrošinot labvēlīgākus apstākļus investīciju veikšanai un ražotnes modernizācijā.

Pērn 2,3 reizes sarūk "Liepājas kafijas fabrikas" apgrozījums

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , ražošana

Kafijas ražotājs "Liepājas kafijas fabrika" pērn strādāja ar 1,373 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,3 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, raksta aģentūra BNS.

Kafijas fabrikai ievērojami audzis apgrozījums un peļņa

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , ražošana

Šķīstošās kafijas un šķīstošo kafijas dzērienu ražotāja "Liepājas kafijas fabrika" neto apgrozījums, salīdzinot ar 2013. gadu, pieauga teju divas reizes, sasniedzot 3,111 miljonus eiro.

"Liepājas kafijā" sāks arī maltas kafijas ražošanu

BIRKAS:
ražošana , Liepājas Kafijas fabrika , kafija , LIAA , Romāns Pasternaks

SIA "Liepājas kafijas fabrika" jaunie īpašnieki, Ukrainas investori, šogad plāno ieguldīt 1,058 miljonus eiro jaunu iekārtu iegādē, sākt maltas kafijas ražošanu Latvijas tirgum.

Pārtikas cenas būtiski kāpušas pēdējo desmit gadu laikā

BIRKAS:
cenas , Liepājas Kafijas fabrika , monitorings , pakalpojumi

Šā gada decembrī, salīdzinot ar decembri 2003.gadā, cenas vairknei produktu kāpušas vairākas reizes, piemēram, Liepājas šķīstošajai kafijai tā dubultojusies.

"DB": Kafijas fabrika pretendē uz struktūrfondu atbalstu

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , ES , investīcijas , ražošana

SIA "Liepājas Kafijas fabrika" izsludinājusi septiņus iepirkumus jaunu iekārtu iegādei. Sludinājuma teksts liecina, ka uzņēmums pretendēs uz ārējā finansējuma piesaisti, raksta portāls db.lv

"DB": Noslēdzas "Liepājas Kafijas fabrikas" pārdošana (1)

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , cukurfabrika

Par "Liepājas Kafijas fabrikas" jauno kapitāldaļu turētāju līdzšinējās SIA "Dikk" vietā kļuvusi Ukrainas kapitālsabiedrība "Aktīvu pārvaldīšanas kompānijas Rietumu investīciju grupa".

"Liepājas Kafijas fabrika" reģistrē divu miljonu latu ķīlu (2)

BIRKAS:
Liepājas Kafijas fabrika , Citadele , ražošana , cukurfabrika

SIA "Liepājas Kafijas fabrika" reģistrējusi jaunu ķīlu par 2,152 milj. latu. Uzņēmums bankā "Citadele" ieķīlājis savu mantu, kurā ietilpst arī preču zīmes, raksta portāls db.lv.