Ar nepacietību gaida, kad varēs pildīt vēstneses pienākumus (7)

BIRKAS:
tūrisms , Inguna Eņģele , Dome , Liepājas vēstneši

Inguna Eņģele apmēram pirms gada atgriezās dzimtajā Liepājā, un nu kļuvusi par vienu no septiņiem vēstnešiem, kas pārstāv un iepazīstinās viesus ar Liepāju.

Uz Liepāju izvējoties aicinās septiņi pilsētas vēstneši (11)

BIRKAS:
Annija Vētra , Inguna Eņģele , Monta Glumane , Ralfs Jēkabsons , Vairis Pusaudzis , Marta Toode , Liepājas vēstneši , tūrisms , Kristiāna Bumbiere , Andris Lanka , Oskars Tērauds

Trešdien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika iepazīstināšana ar Liepājas jaunās vasaras sezonas aktualitātēm un paziņoti arī tie septiņi liepājnieki, kuri kļuvuši par Liepājas vēstnešiem.

10.aprīlī publiski iepazīstinās ar Liepājas vēstnešiem (3)

BIRKAS:
tūrisms , Liepājas vēstneši

Trešdien, 10.aprīlī, pulksten 12 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā iepazīstinās ar Liepājas vasaras sezonas aktualitātēm un publiski paziņos tos liepājniekus, kuri kļūs par Liepājas vēstnešiem.

Notikusi kampaņas "Izvējojies Liepājā!" vēstnešu atlase (6)

BIRKAS:
Liepājas vēstneši , tūrisms

Šonedēļ Liepājā notika pilsētas kampaņas "Izvējojies Liepājā!" vēstnešu atlase, kur kopumā no 84 saņemtajiem pieteikumiem, pilsētas pārstāvji klātienē tikās ar 15 pretendentiem.

Par Liepājas vēstnešiem vēlas kļūt 84 liepājnieki

BIRKAS:
tūrisms , Liepājas vēstneši

Pirmdien, 18.februārī, noslēdzās pieteikšanās Liepājas pilsētas pašvaldības izsludinātajai akcijai par Liepājas vēstnešiem “Izvējojies Liepājā!”.

Aicina liepājniekus kļūt par Liepājas vēstnešiem

BIRKAS:
Liepājas vēstneši , tūrisms

Vislabāk Liepāju izrādīt viesiem var liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā pašvaldība aicina iesaistīties iedzīvotājus, kuri gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām.