Birka: Lietuva

"Coastline Trek" – izklaide lietuviešiem ar domes atbalstu? (24)

BIRKAS:
pludmale , LRTIB , pārgājiens , Lietuva , tūrisms , Inta Šoriņa

Reģistrēšanās pārgājienam "Coastline Trek" jau rit pilnā sparā, taču Liepājas puse pat nav sniegusi oficiālu informāciju, nav reklāmas baneru un plakātu uz afišu stabiem.

Godina Lietuvas neatkarības akta parakstītājus

BIRKAS:
Valdemāra 4 , piemineklis , Lietuva , LiepU

Valdemāra ielā 4 atklāta piemiņas plāksne trim Lietuvas neatkarības akta parakstītājiem, kuri savulaik mācījušies Liepājā, aģentūru LETA informēja Liepājas Universitātes pārstāve Simona Laiveniece.

Liepājas Universitātes studenti sveic Lietuvu simtgadē

BIRKAS:
LiepU , Lietuva , jubileja

Lietuvas simtgadi šodien ar kopīgu pasākumu atzīmēja Liepājas Universitātes studiju programmas "Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija" studenti un mācībspēki.

Pulkvedis Briedis un Zirgagalva sveic Lietuvas 100-gadi (3)

BIRKAS:
Egons Peršēvics , tēlniecība , Lietuva , izstāde

Liepājnieks Egons Peršēvics ar diviem darbiem piedālās izstādē "Tēlnieki atjaunotās Lietuvas simtgadei", ko trešdien, 14.februārī, atklāja Viļņas vecpilsētas "Sv.Jono ielas galerijā".

Hadarovičs: Tūrisma sezonas laikā Palangā reklamējamies (6)

BIRKAS:
tūrisms , Jurijs Hadarovičs , Lietuva , Palanga , Dome

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs, kura atbildības jomā ir arī tūrisms, atbildot uz lasītāja jautājumiem, otrdien telefoniski skaidroja situāciju un savu viedokli.

Lasītājs: Kam domāts sauklis "Liepāja iedvesmo?" (22)

BIRKAS:
tūrisms , Lietuva , Jurijs Hadarovičs , Dome

Lietuvieši latviešus uz Palangu aicina latviešu valodā, vai tikpat efektīvi lietuviešiem un citiem tūristiem tiek reklamēta arī Liepāja?

Klaipēdas pārstāvji iepazīstas ar Liepājas pieredzi sociālājā darbā

BIRKAS:
sociālais dienests , EDEN , taktilā karte , Lietuva

25.septembrī Liepājā viesojās Klaipēdas Palīdzības centra darbinieki un nevalstisko organizāciju pārstāvji, lai iepazītos ar sociālā darba pieredzi un vides pieejamības risinājumiem Liepājā.

Muzejs aicina uz Lietuvas nacionālo partizānu cīņām veltītu izstādi (1)

BIRKAS:
muzejs , izstāde , Lietuva

Atzīmējot Baltu vienības dienu piektdien, 26.augustā, pulksten 13 Liepājas muzeja ekspozīcijas „Liepāja okupāciju režīmos” telpās K.Ukstiņa ielā 7/9 atklās Lietuvas nacionālo partizānu cīņām veltītu izstādi „Neviens nav aizmirsts”.