Linda Pavītola

Būs ievērojamas pārmaiņas LiepU skolotāju studiju programmās

BIRKAS:
Linda Pavītola , LiepU

Liepājas Universitātē (LiepU) tiek izstrādātas jaunas pedagoģijas studiju programmas, kas paredz līdzšinējo programmu slēgšanu līdz 2022.gadam.

Pērn LiepU sagatavots viens matemātiķis vidusskolai (18)

BIRKAS:
Ilma Neimane , Linda Pavītola , Kārlis Strautiņš , 6.vidusskola , izglītība , Izglītības pārvalde , LiepU

Liepājas Universitāte (LiepU) pērn sagatavojusi sešus skolotājus, un tikai vienam no viņiem ir tiesības mācīt matemātiku vidusskolā.

Universitātē ievēlēta jauna dekāne – Linda Pavītola (5)

BIRKAS:
LiepU , Linda Pavītola , pedagoģija , Ilze Miķelsone

Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes paplašinātajā domes sēdē uz nākošajiem pieciem gadiem vienbalsīgi tika ievēlēta dekāne – profesore Linda Pavītola.

Topošie skolotāji vada stundas Vaiņodes vidusskolā (1)

BIRKAS:
LiepU , pedagoģija , Linda Pavītola , Ārija Kolosova

LiepU Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes vadībai un studentiem ir izveidojusies laba sadarbība ar Vaiņodes vidusskolu, informē preses pārstāve Simona Laiveniece.

Universitātē tiek realizēts starptautisks izglītības projekts

BIRKAS:
LiepU , Linda Pavītola

Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes prodekāne Linda Pavītola atgriezusies no Forlī (Itālija), kur noslēgta vienošanās starptautiska projekta realizēšanu.

Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes prodekāne Linda Pavītola.

LiepU mācībspēki gūst pieredzi starptautiskās konferencēs

BIRKAS:
LiepU , Ilze Miķelsone , Linda Pavītola , Dina Bethere

No starptautiskām konferencēm ir atgriezušies vairāki Liepājas Universitātes Pedagoģijas un sociālā darba fakultātes mācībspēki, informē LiepU sabiedrisko attiecību daļa.

Vineta Pole (no kreisās), Nora Kirhnere, Ilze Ābele un Ausma Gūtmane ar grāmatu, kurā izmantota arī liepājnieču pieredze.

Līdzdarbošanās starptautiskā projektā palīdz mainīt domāšanu (1)

BIRKAS:
Kristīgā sākumskola , LiepU , Izglītības pārvalde , projekts , Linda Pavītola , Vineta Pole , Ilze Ābele , Nora Kirhnere , Ausma Gūtmane

Atgriezušās no starptautiskā projekta „Creanet” noslēguma konferences, guvušas jaunas atziņas, liepājnieces ir lepnas, ka viņu darbs novērtēts.