Birka: Lursoft

Arī šogad Liepājas firmas ar interesantiem nosaukumiem

BIRKAS:
Uzņēmumu reģistrs , Lursoft

Kā ik gadu, arī šogad 1.aprīlī Uzņēmumu reģistru apkalpojošā firmā "Lursoft" apkopojis interesantākos pērn reģistrēto uzņēmumu nosaukumus, informē "Lursoft" Indra Urtāne.

UPB un "Tolmets" – starp vērtīgākajiem Kurzemē

BIRKAS:
Tolmets , Uzņēmumu reģistrs , Lursoft , UPB

Latvijas uzņēmumu kopējā vērtība 2018.gadā sasniegusi 30,65 miljardus eiro, bet gadu iepriekš, 2017.gadā, šo uzņēmumu kopējā vērtība bija par 27,1% zemāka.

Liepājā uzņēmumus vairāk likvidē nevis dibina (9)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Lursoft , Uzņēmumu reģistrs

Aizvadītajā gadā Latvijā likvidēti 20 745 uzņēmumi, kamēr reģistrēti jauni – teju divas reizes mazāk – 10 660. Arī Liepājā uzņēmumus vairāk likvidē nekā dibina no jauna.

Starp līderiem arī "Ekers Stividors LP" un "iCotton"

BIRKAS:
iCotton , Lursoft , uzņēmējdarbība , Ekers Stividors LP

Četriem no 2017.gadā straujāk augošo uzņēmumu sarakstā iekļuvušajiem uzņēmumiem apgrozījuma kāpums, salīdzinot ar 2015.gadu, pārsniedzis 1000%, kas ir tāpat kā gadu iepriekš.

Kurzemes uzņēmumi nodokļos samaksājuši 252,88 miljonus (2)

BIRKAS:
Lursoft , nodokļi , UPB , Slimnīca , Liepājas ūdens , Liepājas enerģija , Evija

Uzņēmumu reģistru apkalpojošā firma "Lursoft" aprēķinājis, ka pērn 12 938 Kurzemē reģistrētie uzņēmumi nodokļos valsts kopbudžetā samaksājuši 252,88 miljonus eiro.

Arī Liepājas uzņēmumi izceļas ar interesantiem nosaukumiem

BIRKAS:
Lursoft , uzņēmējdarbība , Uzņēmumu reģistrs

Uzņēmumu reģistru apkalpojošā firma "Lursoft" tradicionāli apkopojusi pagājušā gada interesantāko jaundibināto uzņēmumu nosaukumus. Minētas arī Liepājas firmas.

Jauni uzņēmumi pērn reģistrēti visās pašvaldībās (1)

BIRKAS:
Lursoft , Uzņēmumu reģistrs , uzņēmējdarbība

Firmas "Lursoft" dati liecina, ka, salīdzinot ar 2016.gadu, pērn jauno uzņēmumu skaits palielinājies 57 Latvijas pašvaldībās, četrās tas palicis nemainīgs.

Liepājā pērn reģistrēts Latvijā lielākais uzņēmums (2)

BIRKAS:
Lauma Fabrics , Lursoft , ražošana

Kā liecina "Lursoft" informācija, Latvijā lielākais 2017.gadā reģistrētais uzņēmums ir AS "European Lingerie Brands", kura reģistrētais un apmaksātais pamatkapitāls ir 47,524 milj. eiro.

Pērn Liepājā likvidēts vairāk uzņēmumu nekā dibināts (1)

BIRKAS:
Lursoft , uzņēmējdarbība

Pagājušajā gadā Liepājā nodibināt 263 jauni uzņēmumi, bet likvidēti 327, liecina informē Uzņēmumu reģistru apkalpojošā SIA "Lursoft". Arī šogad tendence ir līdzīga.

998 firmām Liepājā ir nodokļu parādi virs 150 eiro (19)

BIRKAS:
Lursoft , parādnieki , Brīvības 73 , Meldru 1 , Lauku 31/35

Publiski pieejamā informācija liecina, ka maijā 998 firmām Liepājā bija nodokļu parādi virs 150 eiro, informē Uzņēmumu reģistru apkalpojošā SIA "Lursoft". Lielākais bija 2 111 116,65 eiro.

Zināmas firmas, kas Liepājā visvairāk maksājušas nodokļus (13)

BIRKAS:
nodokļi , uzņēmējdarbība , UPB , Evija , Lursoft , Slimnīca

Uzņēmumu reģistru apkalpojošā firma "Lursoft" apkopojusi to Liepājas lielāko uzņēmumu sarakstu, kas pērn mūsu pilsētā visvairāk maksājušās nodokļus.

SIA

Veikts pētījums par pašvaldību uzņēmumiem Latvijā

BIRKAS:
Lursoft , Slimnīca , Dome , LOC

Pēdējos astoņos gados ir samazinājies pašvaldību uzņēmumu skaits, bet palielinājies to apgrozījums, aģentūrai LETA pavēstīja "Lursoft" komunikāciju vadītāja Indra Urtāne.

"Liepājas papīram" pērn mazāks apgrozījums, bet lielāka peļņa (1)

BIRKAS:
Liepājas papīrs , Lursoft , ražošana , eksports

"Liepājas papīrs" pagājušajā gadā strādāja ar 6,203 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 18% mazāk nekā 2014.gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 24,2% – līdz 205,3 tūkstošiem eiro.

Kāpēc pagājušajā gadā reģistrētajiem uzņēmumiem ir tādi nosaukumi? (4)

BIRKAS:
Uzņēmumu reģistrs , Pie Jāņa brāļa , Kuš nesaki nevienam , Stipra ģimene , Lursoft

Nesen tika publicēta Lursoft apkopotā informācija par pagājušā gada laikā reģistrētajiem uzņēmumiem ar interesantajiem nosaukumiem, no kuriem trīs ir Liepājā.

Gada interesantākajos nosaukumos arī trīs no Liepājas

BIRKAS:
Lursoft , Uzņēmumu reģistrs , uzņēmējdarbība

Tradicionāli, kā ik gadu, tuvojoties 1.aprīlim, "Lursoft" apkopojis aizvadītajā gadā reģistrētos uzņēmumus ar interesantākajiem nosaukumiem. Trīs no uzņēmumiem reģistrēti Liepājā.

Būs seminārs "Kā uzņēmumam strādāt efektīvāk"

BIRKAS:
seminārs , uzņēmējdarbība , LTRK , Lursoft

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Dienvidkurzemes nodaļa sadarbībā ar "Lursoft"  aicina uz bezmaksas semināru "Kā uzņēmumam strādāt efektīvāk".

Dome: Likvidācija galvenokārt saistīta ar likuma izmaiņām (5)

BIRKAS:
Lursoft , uzņēmējdarbība

Faktu, ka pagājušajā gadā Liepājā likvidēts vairāk uzņēmumu nekā dibināts, Liepājas pašvaldība skaidro ar izmaiņām likumdošanā, nevis uzņēmējdarbības vides pasliktināšanos.

Pērn Liepājā likvidēts vairāk uzņēmumu nekā dibināts (14)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Uzņēmumu reģistrs , Lursoft

Kā liecina Uzņēmumu reģistra apkalpojošās firmas "Lursoft" dati, pēc vairāku gadu pārtraukuma Liepājā pērn ir vairāk likvidēti uzņēmumi nekā dibināti jauni.

"Liepājas tramvajs" palielina pamatkapitālu līdz 3,318 miljoniem

BIRKAS:
tramvajs , Lursoft

Pašvaldības uzņēmuma "Liepājas tramvajs" pamatkapitāls palielināts par 887 tūkstošiem eiro – līdz 3,318 miljoniem eiro, liecina datubāzes "Lursoft" informācija, raksta aģentūra BNS.

Pērn par 6% audzis "Liepājas Tipogrāfijas" apgrozījums (1)

BIRKAS:
Liepājas tipogrāfija , Guntis Lasmanis , Lursoft

Pērn "Liepājas Tipogrāfija" apgrozīja 74 461 eiro, kas ir pieaugums par 6% salīdzinājumā ar 2013.gadu, kad tas strādāja ar 70 539 eiro apgrozījumu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Liepājas tramvaja" apgrozījums lielāks, bet zaudējumi pieaug

BIRKAS:
tramvajs , Lursoft , tramvajs

Uzņēmums "Liepājas tramvajs" pērn strādāja ar 1,36 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,5% vairāk nekā 2013.gadā, un cieta 516,8 tūkstošu eiro zaudējumus, kas ir 2,7 reizes vairāk.

"Scan-Plast Latvia" peļņa pērn sarūk vairākkārt

BIRKAS:
Scan-Plast Latvia , ražošana , Lursoft

Stikla šķiedras izstrādājumu ražotājs "Scan-Plast Latvia" 2014.gadā strādāja ar 2,832 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,3% mazāk nekā gadu iepriekš, un tā peļņa saruka vairākkārt.

Uzņēmums "Elektrons&K" pērn nopelnījis 195 004 eiro (5)

BIRKAS:
Elektrons , IT , Lursoft , Valērijs Kovals , Egils Bergmanis , Ludmila Stepanova

Liepājas uzņēmums SIA "Elektrons&K" pērn nopelnījis 195 004 eiro, kas ir par 27% mazāk nekā 2013.gadā, kad uzņēmums spēja nopelnīt 265 488 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

"iCotton" apgrozījums pērn aug 6,5 reizes; zaudējumi – 173,6 tūktoši

BIRKAS:
iCotton , Lursoft

Mitro salvešu ražotājs "iCotton" (iepriekš "Cotton Club Liepāja") pērn strādāja ar 5,726 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 6,5 reizes vairāk nekā 2013.gadā, ziņo aģentūra BNS.

Gandrīz 20 firmām apgrozījums bijis lielāks par 10 miljoniem (2)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Trelleborg , UPB , Lauma Fabrics , Lauma Lingerie , LPB , Evija , Jensen Metal , Caljan Rite-Hite Latvia , Lursoft , SEZ

Sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru apkalpojošo uzņēmumu "Lursoft" piedāvājam iepazīties ar Liepājas kompānijām, kuru apgrozījums 2014.gadā bijis lielākais, kā arī izmaiņām apgrozījuma apjomā.

Liepājā pērn samazinājies reģistrēto uzņēmumu skaits (1)

BIRKAS:
Lursoft , uzņēmējdarbība , Uzņēmumu reģistrs

No visiem pērn Latvijā reģistrētajiem uzņēmumiem 60,8% izveidoti Rīgā, liecina informācijas tehnoloģiju (IT) izstrādes un pakalpojumu sniedzēja "Lursoft" apkopotā informācija.

Lielāko parādnieku un ieķīlātāju sarakstos arī mūsējie (5)

BIRKAS:
Kalnmuižas viesnīca , Pietiek.com , Uldis Sesks , Mārtiņš Sesks , Māris Verpakovskis , Inta Seska , Lursoft , Baiba Seska , Liepājas ūdens , Liepājas enerģija , Tolmets

Portālā Pietiek.com sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru apkalpojošo firmu "Lursoft" publicēti apkopojumi, kuros minēti gada lielākie parādnieki (uzņēmumi un uzņēmēji) un ieķīlātāji.

Mainītas Liepājas SEZ "Erke" amatpersonas un pamatkapitāls (4)

BIRKAS:
SEZ , Erke , Druvis Andersons , Jānis Akerfelds , Lursoft

Reģistrētas izmaiņas Liepājas SEZ "Erke", kas ražo masīvkoka mēbeles,  pamatkapitālā, kā arī tā amatpersonu sastāvā, liecina "Lursoft" dati, raksta portāls www.db.lv.

UPB šobrīd veic inovatīvas fasādes izbūvi tehnoloģiju giganta

Koncerns UPB pērn trešais labākais pelnītājs Kurzemē (2)

BIRKAS:
Lursoft , UPB , KG Metāls

2013.gadā Kurzemes uzņēmumi kopumā guvuši 125,1 miljona eiro peļņu, kas ir par 12,14% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt vidējā peļņa uz vienu uzņēmumu palielinājusies līdz 58 eiro.

Apgrozījuma ziņā lielākais uzņēmums Kurzemē pagājušajā gadā bijis metāllūžņu uzpircējs un pārstrādātājs

Metalurga dēļ pērn sarucis Kurzemes uzņēmumu apgrozījums

BIRKAS:
Lursoft , Liepājas metalurgs , Tolmets , UPB , Liepājas osta LM

Kurzemes uzņēmumu kopējais apgrozījums pērn bija 3,28 miljardi eiro, kas ir par 17,8% mazāk nekā 2012.gadā, liecina informācijas pakalpojumu sniedzēja "Lursoft IT" veiktais pētījums.