Birka: Mana jūra

Aicina piedalīties akcijā "Piekrastes Tīrradē"

BIRKAS:
pludmale , jūra , Vides izglītības fonds , Piekrastes Tīrrade , Mana jūra

Septembrī Latvijas piekrastē tiks īstenota vēl nebijusi iniciatīva – "Piekrastes Tīrrade"; tās laikā dalībnieki tiek aicināti sakopt visu 500 km garo mūsu jūras piekrasti, informē organizatori.

Netīrākā piekraste Latvijā ir pie Karostas (5)

BIRKAS:
Mana jūra , pludmale , Karosta , piesārņojums , jūra

Kampaņas "Mana jūra" rezultātā par Latvijas tīrāko jūras piekrasti atzīta Abragciema pludmale, savukārt vislielākais atkritumu daudzums uz 100 metriem konstatēts piekrastē pie Karostas.

Aicina piedalīties iniciatīvā "Piekrastes Tīrrade"

BIRKAS:
pludmale , Mana jūra , Piekrastes Tīrrade , Vides izglītības fonds

Vides izglītības fonds un kampaņa "Mana jūra" ikvienu aicina piedalīties Piekrastes Tīrradē, kas notiks septembrī. Tās laikā kopīgi tiks sakopta visa 500 km garā Latvijas piekraste.

Ekspedīcija "Mana jūra" šogad notiks jau septīto gadu

BIRKAS:
Mana jūra , jūra , pludmale , atkritumi

Svētdien, 1. jūlijā pulksten 9 no Lietuvas un Latvijas robežas, Nidas, jau septīto gadu ceļā dosies kampaņas "Mana jūra" zaļā ekspedīcija, informē pasākuma pārstāve Sanita Rībena.

Ceļu uzsāk kampaņas "Mana jūra" zaļā ekspedīcija (1)

BIRKAS:
Mana jūra , ekoloģija , jūra , Vides izglītības fonds

Šodien no Nidas jau sesto gadu ceļā dodas kampaņas "Mana jūra" zaļā ekspedīcija. Kā jau ierasts, dalībnieki mēros 500 km garo ceļu gar Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrasti.

Piecu gadu laikā pludmaļu tīrība būtiski nav uzlabojusies (3)

BIRKAS:
pludmale , jūra , Mana jūra

Kampaņas "Mana jūra" organizatori ir apkopojuši ekspedīcijas laikā iegūtos jaunākos datus par pludmaļu tīrību 2016. gadā, kā arī par laika periodu no 2012. līdz 2016. gadam.

"Mana jūra" par Liepājas piekrasti: "Tendence negatīva" (1)

BIRKAS:
pludmale , atkritumi , Mana jūra , jūra

Ikgadējā kampaņa "Mana jūra" ir apkopojusi atkritumu monitoringa datus par pludmaļu tīrību Liepājas piekrastē, informē kampaņas komunikācijas speciāliste Sanita Rībena.

Ekspedīcija "Mana jūra" Liepāju sasniegs 17.jūlijā (2)

BIRKAS:
Mana jūra , jūra , Bernāti

Ceturtdien pie Latvijas robežas ar Lietuvu sākās ikgadējā ekspedīcija gar Latvijas jūras piekrasti "Mana jūra". 16.jūlijā dalībnieki sasniegs Bernātus, bet 17.jūlijā – Liepāju.

Aicina pieteikties ikgadējai ekspedīcijai "Mana jūra"

BIRKAS:
jūra , Mana jūra , pludmale , piesārņojums , atkritumi

Vides izglītības fonds izsludina pieteikšanos šī gada zaļajai ekspedīcijai "Mana jūra", kas notiks no 14. jūlija līdz 14. augustam, tajā piedalīties aicināts ikviens, kam rūp jūra un piekraste.

Pludmali abpus Liepājai atzīst par piesārņotāko (9)

BIRKAS:
Mana jūra , atkritumi , pludmale

Noslēgusies Vides izglītības fonda īstenotās kampaņas "Mana jūra" ekspedīcija, kuras laikā tika veikti jūras piesārņojošo atkritumu monitoringi 38 vietās piekrastē.

Ekspedīcijas “Mana jūra” turpinās jau otro nedēļu

BIRKAS:
Mana jūra

Ekspedīcijas “Mana jūra” dalībnieki gar jūru iet jau otro nedēļu un pirmais kilometru simts jau aiz muguras. Šajā laikā mums kaut uz vienu dienu pievienojušies ap 40 cilvēku.

Kampaņas "Mana jūra" ekspedīcija atklāta un tuvojas Liepājai (2)

BIRKAS:
Mana jūra , pludmale , atkritumi

Trešdien, 27.maijā, Nidā pie Latvijas un Lietuvas robežstaba atklāta Vides izglītības fonda rīkotās kampaņas "Mana jūra" ekspedīcija. Liepāju tā sasniegs sestdien, 30.maijā.

Aicina kopīgi spert ekspedīcijas "Mana jūra" pirmos soļus

BIRKAS:
Mana jūra , pludmale , atkritumi

Vides izglītības fonds aicina jebkuru interesentu, īpaši mediju pārstāvjus kopīgi iesākt kampaņas "Mana jūra" lielo pārgājienu trešdien, 27.maijā, pulksten 11 Nidā.

Sākas reģistrēšanās ikgadējam pārgājienam "Mana jūra"

BIRKAS:
Mana jūra , jūra

Jau iespējams reģistrēties tradicionālajam vasaras zaļākajam pārgājienam "Mana jūra", kas šogad sāksies Nidā 26.maijā un beigsies Ainažos 28.jūnijā.

Ekspedīcija "Mana jūra" sāksies mēnesi agrāk

BIRKAS:
Mana jūra , jūra , atkritumi

Jau ceturto gadu pēc kārtas Vides izglītības fonds īstenos kampaņu "Mana jūra", kas skar arī Liepāju. Tā sāksies mēnesi agrāk nekā citus gadus – 26.maijā Nidā. Noslēgsies 28.jūnijā Ainažos.

Atkritumu kaudze Liepājas pludmalē pēc festivāla

Liepāja pludmale – starp tīrākajām Latvijas pludmalēm (3)

BIRKAS:
pludmale , Mana jūra , atkritumi

Šogad par netīrāko pludmali atzīta Apšuciema pludmale, par tīrāko – Irbes ieteka, izvērtējot "Mana jūra 2014" rezultātus, žurnālistiem pavēstīja Vides izglītības fonda pārstāvis Jānis Ulme.

Balsojumā par mīļāko peldvietu uzvarējusi Liepājas pludmale (2)

BIRKAS:
pludmale , jūra , Zilais karogs , Vides izglītības fonds , Mana jūra

Iedzīvotāju balsojumā par mīļāko peldvietu šogad ir uzvarējusi Liepājas peldvieta pie stadiona, žurnālistiem šodien pavēstīja Vides izglītības fonda pārstāvis Jānis Ulme.

Aicina balsot par labāko pludmali Latvijā (2)

BIRKAS:
konkurss , pludmale , Mana jūra , Piekrakstes balva

No šodienas, 28. jūlija, interneta vietnē manajura.lv var balsot par labāko, mīļāko, sakoptāko piekrasti Latvijā, arī Liepājas pludmali. Atdot balsi savai pludmalei aicināts ikviens.

Tējas istabā būs „Mana jūra skan” pirmais koncerts

BIRKAS:
Mana jūra , pludmale , Tējas istaba

Sestdien, 5.jūlijā, pulksten 19 Tējas istabā notiks Baltijas jūras un piekrastes aizsardzības ekspedīcijas „Mana jūra 2014” publiskais pasākums – koncerts „Mana jūra skan”.

Jūlijā un augustā notiks "Mana jūra 2104" aktivitātes

BIRKAS:
pludmale , jūra , Mana jūra , Tējas istaba

Jūlijā un augustā jūras piekrastē dažādās vietās notiks publiskie koncerti, zaļās nodarbības un noskaņu vakari, informē kampaņas "Mana jūra 2104" pārstāve Ance Krieviņa.

Atkal notiks Baltijas jūrai veltītā kampaņa "Mana jūra 2014"

BIRKAS:
Mana jūra , jūra , atkritumi , pludmale

Otrdien, 1.jūlijā, Lietuvas – Latvijas robežpunktā tiks dots starts vērienīgākajai Baltijas jūras piekrastes novērtēšanas un izzināšanas kampaņai "Mana jūra 2014".

"Mana jūra": Liepājas pludmale ir daudz tīrāka par Rīgas (2)

BIRKAS:
jūra , pludmale , Mana jūra , atkritumi

Kampaņas "Mana jūra" dalībnieki, apsekojot jūras Latvijas piekrasti, secinājuši, ka Rīgas pludmales ir vienas no netīrākajām, ievērojami pārspējot Liepāju un Ventspili.

Noskaidros Latvijas labāko peldvietu

BIRKAS:
pludmale , Zilais karogs , konkurss , Mana jūra

Vides izglītības fonds aicina piedalīties Latvijas labākās, sakoptākās un tīrākās peldvietas noskaidrošanā. Uz titulu pretendē arī Liepājas pludmale.

Latvijas piekrastē notiek "Atkritumu Haizivs" medības (1)

BIRKAS:
Mana jūra , atkritumi , jūra , pludmale

Šomēnes, kampaņas "Mana jūra" ietvaros, visā Latvijas piekrastē norisinās bīstamā briesmoņa – "Atkritumu Haizivs" medības, informē pasākuma organizatori.

Otro gadu piekrastē notiks kampaņa "Mana jūra"

BIRKAS:
Mana jūra , pludmale , jūra

Otro gadu pēc kārtas Vides izglītības fonds rīkos kampaņu "Mana jūra", kurā ikviens aicināts iesaistīties, lai dotos kopīgā ekspedīcijā gar Latvijas, arī Liepājas, piekrasti.