Būs skatāma Gunas Stikānes tērpu kolekcija "Nospiedums” (2)

BIRKAS:
mākslas vidusskola , mode , Muzeju nakts , Guna Stikāne

Sestdien, 19.maijā, pulksten 20 Mākslas vidusskolas zālē Alejas ielā 18 savu bakalaura kolekciju rādīs RTU Apģērbu un tekstila tehnoloģiju katedras studente Guna Stikāne.

Muzeju naktī – par tautas izturību un atdzimšanas spēku (2)

BIRKAS:
Muzeju nakts , muzejs

Sestdien, 19.maijā, Muzeju nakts programmas ietvaros muzejā nodaļā "Liepāja okupāciju režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 galvenā tēma būs par tautas izturību un atdzimšanas spēku.

Muzeju nakts programma Liepājā (2)

BIRKAS:
Muzeju nakts

Sestdien, 19.maijā, no pulksten 19 līdz 1 naktī arī Liepājā notiks starptautiskās akcijas "Muzeju nakts" pasākumi. Piedāvājam lasītājiem iepazīties ar norises vietām un laikiem.

Muzeju naktī daudz pasākumu būs arī "Kurzemē" (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , kino , Kurzeme

Muzeju nakts ietvaros 19.maijā no pulksten 19 līdz 22 tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina iepazīties ar Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" uzvarētāju – animācijas filmu "Bize un Neguļa".

Etnoprieka grupa

"Romas dārzā" Muzeju naktī būs koncerti un izstādes (3)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Romas dārzs , galerija Romas dārzs , koncerts , izstāde

Galerija "Romas dārzs" šogad pirmo reizi piedalīsies starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", kas notiks sāksies 19.maijā no pulksten 19, informē tās vadītāja Astra Dzērve.

Runās par šūpuļa simbolisko un mītiski maģiskos nozīmi

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , folklora , lekcija

Sestdien, 19.maijā, pulksten 21 Liepājas muzejā Muzeju nakts ietvaros Ingus Barovskis lekcijā aplūkos šūpuļa mītiski maģiskos aspektus un simbolisko nozīmi ticējumos, paražās un pasakās.

"Lielais dzintars" aicina uz Muzeju nakts aktivitātēm (5)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Lielais Dzintars , koncerts

Sestdien, 19.maijā koncertzāle "Lielais dzintars" piedalīsies starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", piedāvājot apmeklētājiem bezmaksas pasākumos baudīt mūziku un mākslu.

LMMDV un viesmākslinieki veidos unikālu koncertprogrammu

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Muzeju nakts , koncerts , Rustams Bagirovs , bigbends , Lielais Dzintars

Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem un pasniedzējiem divas dienas būs iespēja meistarklasēs strādāt ar māksliniekiem no ASV, Latvijas, Nīderlandes, Kaboverdes, Kubas.

Pētertirgū Muzeju naktī būs jauni apskates objekti (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Pētertirgus , ekskursija

Liepājas Pētertirgus Muzeju naktī piedalīsies otro reizi. Arī šogad būs iespēja apskatīt un uzzināt visu par, ap un zem Pētertirgus, dodoties nelielā ekskursijā no pulksten 20 līdz  22.

Aicina uz pasākumiem maijā "Austras istabā"

BIRKAS:
Austras istaba , Romas dārzs , koncerts , Muzeju nakts

Aprīlī ar Ievas Akurateres un Ilzes Gruntes koncertu veiksmīgi tika uzsākta kultūras programma jaunajā radošajā telpā "Austras istaba", kas atrodas galerijas "Romas dārzs" pagrabstāva telpās.

Liepājas Universitātei savs piedāvājums Muzeju naktī

BIRKAS:
Muzeju nakts , LiepU

Jau ceturto gadu Muzeju nakts dalībniece ir Liepājas Universitāte. Šogad Muzeju naktī Liepājas Universitāte piedāvās ielūkoties universitātes Mākslas nodaļas pasniedzēju paveiktajā.

Sestdien LMMDV aicina uz diviem pasākumiem

BIRKAS:
mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , atvērto durvju diena , Muzeju nakts

Sestdien, 19.maijā, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) dienas pirmajā pusē aicina uz pasākumu "Atvērto durvju diena".

Liepājā Muzeju nakti piedzīvos krāšņi un daudzpusīgi

BIRKAS:
Muzeju nakts

Arī šogad Muzeju naktī no 19.maijā, pulksten 19 līdz 1 naktī iesaistīsies ne tikai muzeji, bet arī citas iestādes, organizācijas, biedrības un visi tie, kas vēlas atdzīvināt pilsētu brīnumainā piedzīvojumā.

Liepājas skolēni iešūpo akciju "Muzeju nakts"

BIRKAS:
muzejs , izstāde , Muzeju nakts

No 10.maija Liepājas muzeja filiālē K. Ukstiņa ielā 7/9 apskatāma ikgadējā Liepājas skolu apvienotā skolēnu rokdarbu izstāde "Šūpulis", kas veltīta starptautiskai akcijai "Muzeju nakts".

Maijā Austras istabā – Muzeju nakts un Imants Kalniņš (2)

BIRKAS:
Austras istaba , Austras biedrība , Romas dārzs , galerija Romas dārzs , Ziedonis Stutiņš , Imants Kalniņš , Muzeju nakts

Maijā Austras istabā, galerijas "Romas dārzs" telpās, turpināsies koncerti un tikšanās, kas aizsākās ar Ievas Akurāteres un Ilzes Gruntes uzstāšanos 26.aprīlī.

Liepājas muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju nakts"

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts

Piektdien, 23.martā, pulksten 17.30 Liepājas muzejsaicina uz tikšanos visus sadarbības partnerus, kuri vēlas iesaistīties starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts 2018".

Muzeju naktī Liepājā ievērojams apmeklētāju pieaugums (5)

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , Dace Kārkla

Aizvadītās nedēļas nogalē Muzeju nakts nakts pasākumus Liepājās muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 un tā filiālā Ukstiņa ielā 7/9 apmeklēja 8730 cilvēki.

"Ideju bodē" varēs piedalīties zaļās garšvielu sienas veidošanā

BIRKAS:
Ideju bode , Muzeju nakts

Atbilstoši šī gada akcijas "Muzeju nakts" devīzei "Laika rats", radošā telpa "Ideju bode" aicinās atcerēties laikus "kad zāle bija zaļāka", mudinot piedalīties zaļās garšvielu sienas veidošanā.

"Muzeju Nakts Liepājā 2017" pasākumu programma (3)

BIRKAS:
Muzeju nakts

Piedāvājam iepazīties ar ikgadējā starptautiskā pasākuma Muzeju nakts programmu Liepājā. Kopumā mūsu pilsētā tā tiks atzīmēta 27 vietās ar daudzveidīgiem notikumiem.

Varēs ceļot laikā un iepazīties ar filmu studiju "Avārijas Brigāde"

BIRKAS:
Muzeju nakts , Kurzeme , virtuālā realitāte

Muzeju nakts ietvaros sestdien, 20.maijā, no pulksten 19 līdz 22 tirdzniecības nams "Kurzeme" aicina ceļot laikā un iepazīties ar filmu studiju "Avārijas Brigāde".

Muzeju naktī būs papildus reisi sabiedriskajam transportam

BIRKAS:
Muzeju nakts , sabiedriskais transports , muzejs

Sestdien, 20.maijā, starptautiskās akcijas "Muzeju nakts" ietvaros Liepājā, pilsētā būs nodrošināti papildus sabiedriskā transporta reisi nakts laikā.

LMMDV aicina uz Atvērto durvju dienu un Muzeju nakti

BIRKAS:
mākslas vidusskola , mūzikas vidusskola , Muzeju nakts , atvērto durvju diena

Lai uzzinātu vairāk par Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas piedāvātajām iespējām, sestdien, 20.maijā, no pulksten 11 līdz 15 skolā notiks Atvērto durvju diena.

Piedāvā apstādināt laiku un uzkavēties pie okēana (2)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Muzeju nakts

Sestdien, 20.maijā, notiks akcija "Muzeju nakts" ar tēmu "Laiks". Durvis vakara stundās vērs arī "Lielais dzintars", kas aicinās apstādināt laiku un uzkavēties pie okeāna.

Poligona "Ķīvītes" Nenovērtēto lietu muzejs debitēs Muzeju naktī

BIRKAS:
Muzeju nakts , Ķīvītes , Liepājas RAS

Sestdien, 20. maijā, pirmo reizi starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts" iesaistīsies arī uzņēmuma "Liepājas RAS" atkritumu poligona "Ķīvītes" Nenovērtēto lietu muzejs.

Muzeju naktī "Fontaine Royal" – satikšanās ar Annu Eltermani (2)

BIRKAS:
Anna Eltermane , Liene Eltermane , Zane Eltermane , Muzeju nakts , izstāde , kino , East West , Fontaine Royal

Sestdien, 20.maijā, sākot no pulksten 19, dizaina un mājas preču veikalā "East West" būs tikšanās ar tekstilmākslinieci Annu Eltermani – uz ekrāna un viņas darbos.

Muzeju nakts būs arī pie Liepājas Universitātes

BIRKAS:
Muzeju nakts , LiepU

Liepājas Universitāte jau trešo gadu piedalīsies Muzeju nakts pasākumos, kas notiks sestdien, 20.maijā, informē galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Fonds "1836" aicina ceļot no Papes līdz Liepājai

BIRKAS:
pārgājiens , Bernāti , Pūt vējiņi! , Latvijas simtgade , Muzeju nakts

Nedēļas nogalē – 20. un 21. maijā – notiks fonda "1836" organizēts gājiens no Papes līdz Liepājai gar jūras krastu.

"Muzeju naktī" Liepājā piedalīsies 27 dalībnieki (1)

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts

20.maijā starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts" Liepājā ar atraktīvu programmu piedalīsies 27 dalībnieki, kas aicinās sadzirdēt, izdejot un izjust "Muzeju nakts" burvību.

Muzeju nakts pasākumu programma Liepājā

BIRKAS:
Muzeju nakts

Piedāvājam iepazīties ar starptautiskās Muzeju nakts programmu Liepājā. Interesenti aicināti apmeklēt kopumā 23 pasākumu vietas. Visur ieeja bez maksas!

Kinoteātrī pirmo reizi notiks trakie nakts seansi (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Kino Balle

Solidarizējoties ar starptautisko Muzeju nakti, sestdienas, 21.maija, vakarā kinoteātrī "Balle", Rožu laukumā 5/6, notiks akcija "Trakie nakts seansi" ar biļešu cenu 2,49 eiro.