Pasaules klases trompetists Konstantīns Jemeljanovs (ASV).

Muzeju naktī – unikāls notikums arī Melngaiļskolā (1)

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Muzeju nakts , koncerts , Lielais Dzintars

Sestdien, 21.maijā, Muzeju nakts notikumos iesaistīsies arī Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola. Pasākumi notiks gan ēkā Ausekļa ielā 11/15, gan "Lielajā dzintarā".

Liepājas muzeja dārzā sastapsies bruņinieki un vējš

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts

Muzeju naktī, 21.maijā, no pulksten 19 līdz 1, Liepājas muzeja dārzā ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts izbaudīt un novērtēt audiovizuālu instalāciju "Uzmanību – vējš!".

Var piedalīties konkursā un Muzeju naktī iepazīt Karostu

BIRKAS:
SEZ , Muzeju nakts , Karosta , ekskursija , Juris Raķis

Liepājas SEZ, muzejs un radio "Skonto" aicina ikvienu piedalīties konkursā un iegūtu iespēju Muzeju naktī, 21. maijā doties ekskursijā ar vēsturnieku Juri Raķi pa Karostu.

Muzeju nakts – arī Dizaina un mākslas vidusskolā

BIRKAS:
Muzeju nakts , LDMV

"Muzeju nakts" ietvaros sestdien, 21.maijā, no pulksten 20 līdz 23 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola (LDMV) piedāvā pasākumu "Durvis uz mākslas bezgalību".

Jauniešu māja Muzeja naktī aicina uz krāsaināku pasauli

BIRKAS:
BJC , Jauniešu māja , Muzeju nakts

21. maijā Liepājā norisināsies starptautiskā akcija "Muzeju nakts", kurā piedalīsies arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centra "Jauniešu māja".

Muzeju naktī varēs spēlēt novusu un apskatīt izstādi (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , novuss , Novus Novuss , Graudu 34

21.maijā akcijā "Muzeju nakts" iesaistīsies daudzi cilvēki, organizācijas un iestādes. Akcijā piedalās arī uzņēmums "Novus Novuss" un atvērtais birojs "Novus S" Graudu ielā 34.

Liepājas muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju nakts"

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts

Jau desmito reizi Liepājas muzejs piedalīsies starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", kas šogad notiks sestdien, 21.maijā no pulksten 19 līdz pat 1 naktī.

Liepājas muzeju Muzeju naktī apmeklēja 8500 cilvēku (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , muzejs

Vienpadsmito Muzeju nakti Latvijā apmeklējuši vairāk nekā 220 000 cilvēku, aģentūru LETA informēja Kultūras ministrijas (KM) sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Bērziņa–Bebriša.

Muzeju naktī liepājniekiem piedāvā plašu programmu (2)

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , bibliotēka , 10.vidusskola , tehnikums , amatnieku namiņš , Namīns , Jauniešu māja , ebreju draudze , Sv.Annas baznīca , LiepU , Kursas putni , Skapis , Otrā Elpa , Darbnīca , Ideju bode , Karostas cietums , 2.vidusskola , mūzikas vidusskola , mākslas vidusskola

Piedāvājam muzeja sagatavoto Muzeju nakts pasākumu programmu. Tā norises būs muzejā, Dizaina un mākslas vidusskolā, Mūzikas vidusskolā, bibliotēkās, kafejnīcās un citur.

Muzeju naktī izspēlēs arī ebreju kāzas

BIRKAS:
Muzeju nakts , ebreju draudze

Ceļojums uz mūsdienu Izraēlu, Raiņa pēdējais ceļojums uz Palestīnu, ebreju dziesmas, dejas un... kāzas – to visu Muzeju naktī piedāvās Liepājas ebreju draudze.

Liepājas Universitāte ir gatava Muzeju nakts burvībai

BIRKAS:
Muzeju nakts , LiepU

Jau rītvakar pie Liepājas Universitātes un tās vestibilā apgriezienus uzņems Muzeju nakts pasākumi, informē galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Jorans Šteinhauers velta dziesmu Muzeju naktij (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Jorans Šteinhauers , Kursas putni , Karostas cietums , Klinta Ivika Erdmane

Ar Liepāju jau kādu laiku saistītais mūziķis Jorans Šteinhauers, kurš pazīstams kā dziesmu "Paldies Latiņam" un "Cake to Bake" izpildītājs, tuvojoties Muzeju naktij, veltījis tai dziesmu.

Mākslas vidusskolā – Muzeju nakts un atvērto durvju diena

BIRKAS:
mākslas vidusskola , atvērto durvju diena , Muzeju nakts

Sestdien, 16.maijā no pulksten 11 līdz 15 ikviens aicināts uz Dizaina un mākslas vidusskolu, lai uzdotu jautājumus par iespējām mācīties skolā, kā arī piedalīties meistardarbnīcās.

Muzeju naktī priecēs arī orķestris, dejotāji un Stikla kalns

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts

Liepājas muzeja filiāles K. Ukstiņa ielā pagalmā no pulksten 19 līdz 21 "Muzeju nakts" apmeklētāji varēs mēroties spēkiem, lai iekarotu Stikla kalnu jeb 6,5 metru augstu kāpšanas sienu.

Muzeju nakts būs arī mūzikas vidusskolā (2)

BIRKAS:
Muzeju nakts , koncerts , mūzikas vidusskola

Nu jau tradicionāli, Muzeju nakts ietvarā atvērta būs arī Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola. Sākot no pulksten 19 Melngaiļa koncertzālē būs iespēja baudīt dzīvo mūziku.

"Rietumu radio" kļūs par "Muzeju Nakts" radio

BIRKAS:
Muzeju nakts , Rietumu radio

16.maija pievakarē, kopīgi sagaidot tumsas iestāšanos, "Rietumu radio" kļūs par "Muzeju Nakts" radio, informē reklāmas un mārketinga nodaļas direktors Toms Gineitis.

"Muzeju naktī" priecēs plaša muzikālā programma

BIRKAS:
Muzeju nakts

16.maijā akcijas "Muzeju nakts" laikā muzikāli priekšnesumi notiks gan muzeja izstāžu zālēs un dārzā, gan tirdzniecības namā "Kurzeme", gan darījuma centra "De Rome" iekšpagalmā.

Uz muzeju nakts pasākumiem aicina arī Ukstiņa ielā 7/9

BIRKAS:
Muzeju nakts , muzejs , Austra Pumpure , dzeja

Sestdien, 16.maijā, akcijas "Muzeju nakts" ietvaros Liepājas muzeja ekspozīcijā "Liepāja okupāciju režīmos" K. Ukstiņa ielā 7/9 romantiskā gaisotnē svinēs dzīvi, mīlestību un pavasari.

Jaunliepājā būs ekskursijas un projekcijas uz ēkas sienas

BIRKAS:
Ideju bode , Muzeju nakts , ekskursija , muzejs

Pirmo reizi "Muzeju nakts" kartē ar aktivitātēm iezīmēta arī Jaunliepāja, aicinot pievērst uzmanību šīs pilsētas teritorijas arhitektūrai, kultūrvēstures notikumiem un organizācijām.

Karostas cietumā muzeju naktī plaša programma

BIRKAS:
Karostas cietums , Muzeju nakts , kino , koncerts

Karostas cietums jau sesto gadu piedalās Muzeju naktī un šogad piedāvā plašu programmu, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Muzejā būs redzams ēnu teātra priekšnesums

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , ēnu teātris , Beztemata

Starptautiskajā akcijā "Muzeju nakts", 16.maijā pulksten 18 un 18.40, Liepājas muzeja lielajā zālē SIA "Aģentūra Baringtons K" piedāvās ēnu teātra performanci "Sēd uz sliekšņa pasaciņa".

Muzeju naktī pie universitātes notiks Raiņa un Aspazijas lasījumi

BIRKAS:
Muzeju nakts , LiepU

Pirmo reizi pēc vairāku gadu pārtraukuma Liepājas Universitāte piedalīsies 16.maijā notiekošajā pasākumā "Muzeju nakts", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Muzejs aicina iesaistīties akcijā "Muzeju Nakts"

BIRKAS:
Muzeju nakts , muzejs

16.maijā norisināsies starptautiskā akcija "Muzeju Nakts", kas Latvijā noritēs Raiņa un Aspazijas 150 jubilejas zīmē, informē Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla.

Jauno tekstilmākslinieču

Siltākā, aktīvākā, raibākā nakts ar aktiem un bez tiem (galerija) (7)

BIRKAS:
Akti naktī , Muzeju nakts , muzejs , Māja , mākslas vidusskola , tehnikums

Aizvadīts trīskāršais nakts festivāls, kurā ar tradicionālo "Muzeju nakti" sacentās "Akti naktī" un "Pilsēta nomodā". Šķiet katrs no apmeklētājiem varēja gūt ko sev tīkamu.

Muzeju nakts simbols šogad ir sarkanais dzintars.

Muzeju nakts, Pilsēta nomodā un Akti naktī pasākumu programma

BIRKAS:
Akti naktī , Muzeju nakts , Pilsēta nomodā

Piedāvājam iepazīties ar šajā nedēļas nogalē – 17. maijā un naktī uz 18.maiju – paredzētās "Muzeju nakts", "Akti naktī" un "Pilsēta nomodā" programmu un norises laikiem.

Veģetārās uztura skolas

Liepājas muzejā būs lekcija par sarkanajām garšvielām

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , uzturs

Sestdien, 17.maijā, pulksten 18 Liepājas muzejs aicina uz lielo izstāžu zāli, lai piedalītos veģetārās uztura skolas "Vegus” vadītājas Ditas Lases lekcijā "Garšvielu vilinājums. Sarkans”.

Muzejs šogad cer uz lielu cilvēku pieplūdumu Muzeju naktī

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , Maija Meiere

Muzeju nakts pasākumi katru gadu piesaista arvien vairāk cilvēku, sevišķi jauniešus, kuriem šis formāts šķiet ļoti pievilcīgs, uzskata galvenā muzejpedagoģe Maija Meiere.

Sestdien daudz pasākumu muzeja nodaļā Ukstiņa ielā

BIRKAS:
muzejs , VUGD , Muzeju nakts , izstāde , koncerts

Sestdien, 17.maijā, Liepājas muzeja nodaļā Ukstiņa ielā 7/9 notiks ugunsdzēsēju glābēju un pirmās palīdzības sniegšanas demonstrējumi, dziesmas, izstādes un filma.

Sestdien muzeja dārzā tiks uzburta pagātnes vīzija

BIRKAS:
muzejs , Muzeju nakts , dejas , koncerts

Sestdien, 17.maijā, ikviens liepājnieks un viesis aicināts uz Liepājas muzeju, kura dārzā ar dažādiem muzikāliem, teatrāliem un deju priekšnesumiem notiks starptautiskā akcija "Muzeju nakts".

Karostas cietumā šosezon – no izstādēm līdz kinoseansiem (1)

BIRKAS:
Karostas cietums , KGB , tūrisms , Muzeju nakts , kino , Velo

Trešdien Karostas cietums informēja par jaunajā tūrisma sezonā gaidāmajām aktualitātēm. Kā jau katru gadu, pasākumu gamma ir visai plaša – no izstādēm līdz kinoseansiem.