Birka: NVA

Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone.

Viesosies Nodarbinātības valsts aģentūras direktore

BIRKAS:
vizīte , NVA , Lauma Fabrics , iCotton , Dome

Trešdien Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un vietniece Aiga Balode apmeklēs Liepāju, lai klātienē apspriestu pilsētai aktuālos nodarbinātības jautājumus.

Latviešu biedrības namā atkal notiks darba gadatirgus

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

20.martā Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus "Darbs un karjera".

Vēl pieņem pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

NVA filiāles Jūrmalā, Liepājā, Rīgā, Saldū, Siguldā, Valkā un Valmierā vēl šodien un rīt pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei jauniešiem bezdarbniekiem.

Vēl var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , ES

Darba devēji līdz piektdienai, 22.septembrim, vairākās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs, arī Liepājā, vēl var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei.

Bezdarba līmenis turpina samazināties, arī Liepājā (3)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Jūlijā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies par 0,1 procentu jeb līdz 7,1%, kas ir zemākais rādītājs pēdējo astoņu gadu laikā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija.

Līdz 15.augustam var pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , ES

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta pasākumā "Apmācība pie darba devēja".

Līdz 4.augustam vēl var pieteikties subsidēto darba vietu izveidei

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , ES

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles, arī Liepājā, līdz piektdienai, 4.augustam pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darba vietu izveidei.

Liepājā vēl vairāk samazinājies bezdarba līmenis (3)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Jūnijā reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies par 0,2 procentiem – līdz 7,2%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācija. Liepājā tas nokritis par pus procentu.

NVA: samazinās gados jaunu bezdarbnieku īpatsvars (2)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Jauniešu garantija

Kopš šī gada sākuma bezdarbnieku vecumā no 15 līdz 29 gadiem skaits Latvijā ir samazinājies par 13%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) statistikas dati.

Liepājā bezdarba līmenis nokritis zem 10 procentiem (3)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Maijā reģistrētā bezdarba līmenis samazinājies gan Latvijā, gan arī Liepājā, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija, ziņo aģentūra LETA.

Profesionālo pilnveidi noslēgs ar "Vai esi gatavs dzīvei?"

BIRKAS:
mākslas vidusskola , profesionālā izglītība , Erasmus , NVA , LiepU

Trešdien, 17. maijā, pulksten 12 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) zālē Alejas ielā 18 notiks pasākums "Vai esi gatavs dzīvei?"

Vienpadsmit liepājnieku vasarā grib strādāt "Maxima Latvija"

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Maxima , skolēnu darbs

Šogad uzņēmums "Maxima Latvija" pieteicis 491 vakanci Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) projektā "Skolēnu darbs vasaras brīvlaikā", kas ir divas reizes vairāk nekā pērn.

Sesks paredz, ka Liepājā šogad varētu pietrūkt darba roku (14)

BIRKAS:
Uldis Sesks , nodarbinātība , Dace Baumane , NVA

Liepājā šogad varētu pietrūkt darba roku, otrdien intervijā "Rietumu Radio" pauda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija"), ziņo aģentūra LETA.

Liepājā šovasar plānots nodarbināt vairāk skolēnu (1)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA , skolēnu darbs , Izglītības pārvalde

No pirmdienas, 18.aprīļa  līdz 11.maijam Liepājas skolēni vecumā no 13 līdz 14 gadiem var pieteikties darbam vasarā, reģistrējoties pie savu skolu sociālajiem pedagogiem.

Martā bezdarba līmenis Latvijā un Liepājā samazinājies

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Martā reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies par 0,1 procentiem – līdz 8,3%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija, ziņo LETA.

Liepājā notiek starptautiskais darba gadatirgus

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

Liepājā notiek Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais darba gadatirgus "Darbs un karjera 2017".

Nākamnedēļ notiks starptautisks darba gadatirgus (2)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

Nākamnedēļ Liepājā un Daugavpilī notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais darba gadatirgus,

Pēc straujā kāpuma bezdarba līmenis nostabilizējies (1)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Janvārī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā, salīdzinot ar decembri, palicis nemainīgs – 11,2 procenti. Atgādināsim, ka decembrī tas pieauga visai strauji – par 0,4 procentiem.

Mēneša laikā Liepājā strauji audzis bezdarbs (5)

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Decembrī reģistrētā bezdarba līmenis gan Latvijā, gan Liepājā pieaudzis par 0,4 procentpunktiem, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Novembrī Liepājā nedaudz palielinājies bezdarbs

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība

Reģistrētā bezdarba līmenis valstī novembra beigās bija 8,0%, salīdzinājumā ar oktobri tas ir pieaudzis par 0,1% punktu. Tāpat tas kāpis arī Liepājā – no 10,7 uz 10,8 procentiem.

Oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis Liepājā nemainīgs

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī oktobrī reģistrētā bezdarba līmenis valstī saglabājās nemainīgs un bija 7,9%. Liepājā tas bija 10,7%, aģentūru LETA informēja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA).

Bezdarba līmenis valstī septembrī noslīdējis līdz 7,9%, Liepājā 10,7%

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis septembra beigās bija Rīgas reģionā – 5,1%, bet augstākais Latgales reģionā – 17,4%, ziņo aģentūra BNS.

Liepājā 15 jaunieši vasarā strādāja "Maxima" veikalos

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Maxima

Šovasar uzņēmums "Maxima Latvija" sniedza iespēju gandrīz 500 jauniešiem strādāt veikalos, kas ir par 24% vairāk nekā pagājušajā gadā. Liepājā strādāja 15 jaunieši.

Darba meklētāju skaits Liepājā samazinājies līdz 3483 (1)

BIRKAS:
Māra Zeme , NVA , nodarbinātība

Liepājā reģistrēti 3483 darba meklētāji, kuru skaits vasarā samazinājies, informē Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas nodaļas vadītājas vietniece Māra Zeme.

Darba gadatirgū piedāvās vairāk nekā 700 darba vietas

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Latviešu biedrības nams

13.septembrī Liepājas Latviešu biedrības namā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla organizētais darba gadatirgus.

Tehnikumā apmācīs darbiniekus uzņēmumam "Jensen Metal"

BIRKAS:
tehnikums , NVA , Jensen Metal

Uzņēmums "Jensen Metal", Liepājas valsts tehnikums un Nodarbinātības valsts aģentūru līdz 24. augustam izsludina pieteikšanos lokmetinātāja kvalifikācijas iegūšanai.

Bezdarba līmenis Liepājā nedaudz samazinājies

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Latvijā šogad jūlija beigās reģistrētā bezdarba līmenis, tāpat kā mēnesi iepriekš, bija 8,3% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, Liepājā tas nedaudz samazinājies.

Arī jūnijā turpinājās bezdarba līmeņa samazināšanās (5)

BIRKAS:
nodarbinātība , NVA

Arī jūnijā Latvijā turpinājās reģistrētā bezdarba līmeņa samazināšanās, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA). Bezdarbs samazinājies arī mūsu pilsētā.

NVA reģistrējušies 213 atlaistie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , Liepājas metalurgs , nodarbinātība

Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kopš marta sākuma kā bezdarbnieki reģistrējušies 213 metālapstrādes uzņēmuma "KVV Liepājas metalurgs" atlaistie darbinieki.

NVA reģistrējušies 202 bijušie Metalurga darbinieki

BIRKAS:
NVA , nodarbinātība , Liepājas metalurgs

No šī gada marta sākuma līdz 29.maijam Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieki bija reģistrējušies 202 uzņēmuma AS "KVV Liepājas metalurgs" bijušie darbinieki.