Likumsargi Neredzīgo biedrībā stāsta par drošību uz ceļa

BIRKAS:
drošība , Leonīds Tarabans , Neredzīgo biedrība , satiksme

Valsts policijas pārstāvji trešdien devās uz Liepājas Neredzīgo biedrību stāstīt par drošību uz ceļa kampaņas "Strauja sirds, bet kājas lēnas" ietvaros.

Liepājas Neredzīgo biedrība aicina sadraudzēties

BIRKAS:
invaliditāte , Neredzīgo biedrība

Ceturtdien, 21.martā, Liepājas Neredzīgo biedrība organizē pasākumu "Draugs – nāc draudzēsimies!" cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti – funkcionāliem traucējumiem.

Noslēdzas domes atbalstīts Neredzīgo biedrības projekts

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , projekts

No februāra sākuma līdz decembra beigām Liepājas Neredzīgo biedrība ar Liepājas domes finansiālu atbalstu īsteno sociālās iekļaušanas projektu "Nāc darboties un piedzīvo pārmaiņas!".

Liepājā uzstādītas jaunas metāla taktilās kartes (1)

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , taktilā karte , Reinis Kuncītis , ES

Liepājas pašvaldība pilsētā ir uzstādījusi piecas metāla taktilās informācijas kartes: Ezerkrastā, pilsētas centrā, Dienvidrietumu rajonā un Jaunliepājā.

Notiks Starptautiskajai Neredzīgo dienai veltīts gājiens

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , invaliditāte

Neredzīgo dienā 13.novembrī Liepājā notiks svētku gājiens, kura mērķis ir ne tikai atzīmēt šo dienu, bet arī vērst sabiedrības uzmanību ar redzes traucējumiem un invaliditāti saistītiem jautājumiem.

Noslēdzas "Latvijas valsts meži" finansētās nodarbības

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , ziedot.lv , Latvijas valsts meži

Fonda "Ziedot.lv" un "Latvijas valsts mežu" finansētā projekta ietvaros no aprīļa līdz 31.oktobrim Liepājas Neredzīgo biedrībā tika organizētas divas interešu aktivitātes – dārza darbu nodarbības un keramika.

Cilvēkiem ar invaliditāti iespēja pieteikties interešu nodarbībām

BIRKAS:
ES , Neredzīgo biedrība , invaliditāte

Sākot no 2018.gada novembra sākuma līdz 2019.gada 30.aprīlim, cilvēki ar I, II un III grupas invaliditāti var turpināt pieteikties dažādām interešu nodarbībām, informē Liepājas Neredzīgo biedrība.

Baltā spieķa dienā veikta pastiprināta patrulēšana

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , reids , satiksme , drošība

Atzīmējot Baltā spieķa dienu trešdien, 17.oktobrī, Liepājā un arī citviet Kurzemē Valsts policija veica pastiprinātu patrulēšanu gājēju pāreju tuvumā.

Labdarības koncertā vāks līdzekļus pirts būvei (1)

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , labdarība , koncerts , Dzintars Beitāns , Dvēseles Veldzes dārzs

27. oktobrī pulksten 18 Liepājas Neredzīgo biedrības (LNB) lielajā zālē notiks labdarības koncerts, kas tiek rīkots, lai iegūtu finansiālos līdzekļus pirts ēkas būvniecībai.

Ēkās uzstāda papildu taktilās informācijas zīmes

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , vides pieejamība , ES , invaliditāte , Ganību 135/141 , Flotes 14 , Breikša 16/20 , Ģenerāļa Baloža 1

Lai uzlabot personu ar redzes traucējumiem iekļaušanos sabiedrībā, Liepājas pašvaldība  ir uzstādījusi 21 papildu taktilo informācijas zīmi vairākās sociālajās ēkās pilsētā.

Pirms Baltā spieķa dienas informē par projekta aktivitātēm

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , projekts , invaliditāte , ES

Oktobra beigās Liepājas Neredzīgo biedrībā noslēgsies Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "NVO fonds" projekts "LNB izaugsme nozīmīgā pieredzē un darbā".

Adaptīvā golfa spēlētājs izcīna 2.vietu Latvijas čempionātā

BIRKAS:
Ainars Semjonovs , adaptīvais golfs , invaliditāte , Neredzīgo biedrība

Pirmdien, 20. augustā, golfa dienu ietvaros Tukuma klubā "Odiņi" noslēdzās tradicionālais adaptīvā golfa Latvijas čempionāts – "Golfs bez robežām".

Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz bezmaksas Veselības dienām (1)

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , invaliditāte , veselības aprūpe

No 8. līdz 10. augustam sociālās rehabilitācijas un izziņas centrā "Dvēseles veldzes dārzs" Ziemupē notiks Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti.

Liepājā notiks pirmais atklātais šoudauna turnīrs Latvijā (1)

BIRKAS:
šoudauns , Neredzīgo biedrība

No 20. – 22.jūlijam Liepājas Neredzīgo biedrības telpās notiks pirmais Latvijas atklātais šoudauna turnīrs "Liepāja Amber".

Aicina uz pilsētvides pieejamības aktivitātēm

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , ekskursija

Liepājas pilsēta sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību piektdien, 29. jūnijā, sākot no pulksten 9.30 aicina uz pilsētvides pieejamības pasākumu cilvēkus ar redzes traucējumiem un invaliditāti.

Invalīdus aicina uz bezmaksas pilates grupu nodarbībām (1)

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , pilates

Liepājas pašvaldība, sākot ar 15. jūniju, Neredzīgo biedrības telpās organizēs bezmaksas pilates grupu nodarbības. Nodarbības vadīs sertificēta sporta instruktore Kristīne Kleinšmite.

Darbu atsāk pludmales pieejamības komplekss

BIRKAS:
pludmale , pludmales pieejamības komplekss , Neredzīgo biedrība

Darbu šogad atsācis pludmales pieejamības komplekss, kas sniedz iespēju izbaudīt atpūtu pludmalē gan cilvēkiem ar invaliditāti, gan senioriem, gan vecākiem ar bērniem.

Iespēja apmeklēt un atbalstīt "Dvēseles Veldzes dārzu"

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , Ziemupe , Dvēseles Veldzes dārzs , tūrisms

Šovasar, atsākoties aktīvajai tūrisma sezonai, Liepājas Neredzīgo biedrība piedāvā apmeklēt Ziemupē esošo sociālās rehabilitācijas un izziņas centru "Dvēseles Veldzes dārzs".

Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks labdarības koncerts

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , koncerts , labdarība , Ziemupe , Zigfrīds Muktupāvels , bigbends

Trešdien, 23.maijā, pulksten 19 Liepājas Neredzīgo biedrībā notiks labdarības koncerts, kas tiek rīkots, lai iegūtu līdzekļus pirts būvniecībai sociālās rehabilitācijas centra cilvēkiem ar invaliditāti.

Vairākās publiskās telpās uzstādītas taktilās zīmes

BIRKAS:
ES , projekts , Neredzīgo biedrība , Aigars Bušs

Liepājas pašvaldība projekta "Saredzi citādāk" ietvaros ir uzstādījusi piecdesmit taktilās informācijas zīmes vairākās publiskās un sociālās ēkās Liepājas pilsētā.

Turpinās nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem, invaliditāti

BIRKAS:
invaliditāte , Neredzīgo biedrība , nodarbības

Liepājas pašvaldība projekta "Saredzi citādāk" ietvaros 2018.gadā turpina organizēt bezmaksas sociālās pilnveides nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti.

"Latvijas Valsts meži" ziedojums tiek arī Liepājai

BIRKAS:
ziedot.lv , labdarība , ziedojums , Latvijas valsts meži , Slimnīca , Neredzīgo biedrība

A/S "Latvijas valsts meži" jau septīto gadu konkursa kārtībā sadalīja 305 618,04 eiro ziedojumu biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.

Starptautiskajā neredzīgo dienā notiks svētku gājiens (1)

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība

Neredzīgo dienā, 13.novembrī, pulksten 13 Liepājas pašvaldība organizē gājienu, lai atzīmētu šo dienu un pievērstu uzmanību ar redzes traucējumiem un invaliditāti saistītiem jautājumiem.

Var pieteikties bezmaksas sociālās pilnveides nodarbībām

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , rehabilitācija

Liepājas pašvaldība no šā gada 1.novembra līdz 2019.gada 30.aprīlim organizē bezmaksas sociālās pilnveides nodarbības cilvēkiem ar redzes traucējumiem un invaliditāti.

Aicina uz pilates grupu nodarbībām invalīdiem

BIRKAS:
vingrošana , veselības aprūpe , Neredzīgo biedrība , Kristīne Kleinšmite

Liepājas pilsētas pašvaldība projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs" ietvaros, sākot ar 8.septembri, organizē bezmaksas pilates grupu nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti.

Pieaugušos ar invaliditāti aicina uz Veselības dienām

BIRKAS:
Ziemupe , rehabilitācija , veselības diena , ES , Neredzīgo biedrība

Lai sniegtu rehabilitāciju un daudzveidīgas fiziskās aktivitātes, no 6. līdz 8. septembrim "Dvēseles veldzes dārzā" Ziemupē notiks Veselības dienas pieaugušajiem ar invaliditāti.

Aicina uz fizioterapijas grupu nodarbībām invalīdiem

BIRKAS:
Neredzīgo biedrība , invaliditāte

Liepājas dome, sākot ar 19.jūniju, Liepājas Neredzīgo biedrības telpās organizēs bezmaksas fizioterapijas grupu nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti.

Ja pirms trim gadiem Vites ielas 9 īpašnieks lūdza atļauju 43 koku likvidācijai, par daļu no tiem samaksājot 382,21 eiro. Tagad lūgta atļauja vēl trīs kļavu nozāģēšanai.

Zāģēs gan Vecajā ostmalā, gan Peldu ielā un citur

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , Pulvera 20 , Aldaru 40 , GMG Demetra , Komunālā pārvalde , Strazdu 20 , Fronda LV , Projekts 3 , Vecā ostmala 1 , Vites 9 , Jūrmalas parks , Kviešu 6A , Neredzīgo biedrība , bērnudārzs Kāpēcītis

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas 11.aprīļa sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.           

Liepājas partijas priekšsēdētājs Uldis Sesks sarunā ar partijas līdzpriekšsēdētāju Gunāru Ansiņu.

Liepājas partijai programma, kandidāti un mērs – Sesks (42)

BIRKAS:
Liepājas partija , kongress , vēlēšanas , Uldis Sesks , Gunārs Ansiņš , Neredzīgo biedrība

8.aprīlī, Liepājas Neredzīgo biedrības zālē 105 no 364 Liepājas partijas biedriem draudzīgi ģimeniskā gaisotnē balsoja par partijas vēlēšanu programmu un deputātu kandidātu sarakstu.

Liepājā atzīmēta Sociālo darbinieku diena

BIRKAS:
sociālā aprūpe , Izglītības pārvalde , Neredzīgo biedrība , Iveta Bartkeviča

Otrdien, 8. novembrī Liepājas Neredzīgo biedrības zālē kuplā skaitā bija pulcējušies Liepājas sociālajā jomā strādājošie no dažādām sociālajām institūcijām.