Dzērumā ieskrien laternas stabā un nokļūst slimnīcā

BIRKAS:
Ziemeļu iela , Pētertirgus , zādzība , autoavārija , dzērājšoferi

Trešdien, 23.janvārī, ap pulksten 22 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ziemeļu ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā kāds vīrietis ar automašīnu "Volvo" iebraucis apgaismes stabā.

Aicina uzmanīties no kabatzagļiem, īpaši Pētertirgū

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , drošība

Valsts policijas Liepājas iecirknī pēdējā mēneša laikā pieaudzis iesniegumu skaits no cilvēkiem, ka pēc Pētertirgus apmeklējuma ir pazudis maks ar naudu, dokumentiem un citām vērtslietām.

Pēc Pētertirgus apmeklējuma paliek bez mobilā telefona

BIRKAS:
kabatzagļi , Pētertirgus , dzērājšoferi

23.novembrī laika posmā no pulksten 13 līdz 15 Liepājas Pētertirgū vīrietim no kabatas tika nozagts mobilais telefons, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Tirdzniecības centru "baata" izdevīgi nopērk AS "LPB" (28)

BIRKAS:
Baata , Aloizs Norkus , Juris Aizezers , LPB , restorāns Olīve , Andris Griģis , Hiponia , nekustamais īpašums , Pētertirgus

Kā apliecina ieraksts zemesgrāmatas nodalījumā, ilgi tirgoto īpašumu Klaipēdas ielā 104C – tirdzniecības centru "baata" – iegādājusies akciju sabiedrība "LPB".

Iedzīvotāji aicināti apmeklēt Sirds veselības dienu

BIRKAS:
Sirds veselības diena , veselības aprūpe , Pētertirgus

Atzīmējot Pasaules Sirds dienu, sestdien, 22.septembrī, no pulksten 12 līdz 15 Pētertirgū norisināsies Pasaules Sirds veselības dienas svinības ar devīzi "Vesels uz visiem 100!".

Ar koncertiem sākas festivāla "Summer Sound" nedēļa (2)

BIRKAS:
Summer Sound , LiepU , Juliannas pagalms , Pētertirgus

Sākot no otrdienas vakara trīs dažādās vietās – Juliannas pagalmā, Pētertirgū un Liepājas Universitātē trīs vakarus pēc kārtas liepājniekus un viesus priecēs pašmāju grupas un dīdžeji.

"Summer Sound" piedāvās koncertus nedēļas garumā

BIRKAS:
Summer Sound , koncerts , Pētertirgus , Juliannas pagalms , LiepU

Ar Pilsētas skatuves koncertiem festivāls "Summer Sound" dažādās Liepājas vietās nedēļas garumā ieskandinās 3. un 4. augustā notiekošo festivālu, informē organizatori.

Vasaras saulgriežu laiks Pētertirgū pilnā plaukumā

BIRKAS:
Pētertirgus , Līgo , ziedi

Liepājas Pētertirgū vasara rit pilnā sparā. Augļu, ogu un dārzeņu bagātība, ziedu un stādu košums šobrīd rotā tirgus teritoriju.

Pētertirgū uztura speciāliste gatavos veselīgas brokastis (1)

BIRKAS:
Pētertirgus

Sestdien, 26.maijā, no pulksten 10 līdz 12 Pētertirgū pie skārņa ieejas biedrības "Heivo" uztura speciāliste, šefpavāre Līgu Dobravaļska gatavos veselīgas brokastis.

Sestdien tirgū paliek bez dokumentiem un bankas kartes (1)

BIRKAS:
zādzība , kabatzagļi , Pētertirgus

19.maijā pulksten 10.55 Kuršu laukumā iesniedzēja konstatēja, ka no somiņas tirgū nozagts naudas maks, kurā bija personas dokumenti, autovadītāja apliecība un bankas norēķinu karte.

Pētertirgū Muzeju naktī būs jauni apskates objekti (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Pētertirgus , ekskursija

Liepājas Pētertirgus Muzeju naktī piedalīsies otro reizi. Arī šogad būs iespēja apskatīt un uzzināt visu par, ap un zem Pētertirgus, dodoties nelielā ekskursijā no pulksten 20 līdz  22.

Pētertirgū notiks ikgadējais Lielais Jurģu gadatirgus (2)

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus

Sestdien, 21.aprīlī, Liepājas Pētertirgū norisināsies ikgadējais Lielais Jurģu gadatirgus, informē SIA "Liepājas Pētertirgus" mārketinga menedžere Monta Skuja.

Sestdien Pētertirgū gaidāms pavasara tirdziņš

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus

Šo sestdien, 24.martā, Liepājas Pētertirgus aicina uz Pavasara tirdziņu ar Lieldienu ieskaņas programmu. Kopā pulcēsies tirgotāji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Jeļena Osipova: Vieni tikai sapņo, citi realizē (23)

BIRKAS:
Jeļena Osipova , Jevgeņijs Osipovs , Valērijs Agešins , Pētertirgus , Saskaņa , HelpLiepāja

Pētertirgus skārnī jau pāris mēnešus redzams stends, kas latviešu un krievu valodā aicina ziedot vai arī, ja nepieciešams, paņemt no tā produktus – kādi nu kuro reizi pieejami.

Viesojas pie ziedu audzētājām Liepājā un Grobiņā (5)

BIRKAS:
Pētertirgus , ziedi , 8.marts

Ceturtdien Pētertirgus pārstāvji viesojās pie ziedu audzētājām Liepājā un Grobiņā, lai kliedētu šaubas par to, ka Skārnī tirgotie pavasara vēstneši ir ievesti no citām zemēm.

Aiz tirgus žoga – joprojām "Šanhaja" (20)

BIRKAS:
Siena 4 , Pētertirgus , Nams EL , Juris Aizezers , Aloizs Norkus

Blakus Pētertirgum, Siena ielā 4, joprojām valda krass pretstats sakārtotajai tirgus teritorijai. Par to rakstījām pirms trim gadiem, bet nekas nav mainījies.

Pētertirgū ieskandinās Ziemassvētkus

BIRKAS:
Pētertirgus , Ziemassvētki , tirdziņš

Sestdien, 16.decembrī, Liepājas Pētertirgus ieskandinās Ziemassvētkus, piedāvājot apmeklētājiem dažādas izklaides un radošas aktivitātes.

Pētertirgus uz tirdziņu aicina amatniekus un mājražotājus

BIRKAS:
Pētertirgus , tirdziņš , Ziemassvētki

Liepājas Pētertirgus uzsāk svētku maratonu, kurā no 1. līdz 31.decembrim būs Ziemas tirdziņš. Uz to aicināti amatnieki, mājražotāji, saldu un sāļu gardumu tirgotāji.

Alises Simanovskas zīmējums

Pētertirgū notiks ikgadējais Mārtiņdienas pasākums

BIRKAS:
Pētertirgus , Mārtiņdiena

Sestdien, 11.novembrī, no pulksten 10 Liepājas Pētertirgū norisināsies ikgadējais Mārtiņdienas pasākums, informē mārketinga menedžere Monta Skuja.

Ar lielu atsaucību aizvadīta Pasaules Sirds diena

BIRKAS:
Pētertirgus , Sirds veselības diena

Lai kopīgi atzīmētu Pasaules Sirds dienu, šā gada 30. septembrī Liepājas Pētertirgū  norisinājās izglītojošs un interaktīvs pasākums Liepājas iedzīvotājiem.

Pētertirgū varēs piedalīties atklātās radošās darbnīcas

BIRKAS:
Pētertirgus , radošās darbnīcas , mākslas pasāža RADI

"Mākslas Pasāža Radi" un Liepājas Pētertirgus 25.augustā no pulksten 11 līdz 15 piedāvā bērniem un viņu vecākiem piedalīties atvērtajās radošajās darbnīcās.

Ar viltu tirgojot smaržas, atņem vīrietim maku

BIRKAS:
krāpšana , laupīšana , Pētertirgus

Svētdien, 26.martā, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki aizturējuši divus čigānus, kuri Pētertirgū cilvēkiem piedāvājuši nopirkt smaržas.

Pētertirgū notiek tradicionālais "Miķeļdienas gadatirgus"

BIRKAS:
Pētertirgus , Miķeļdiena , Beztemata

Sestdien, 24.septembrī, SIA "Liepājas Pētertirgus"  no pulksten 7 līdz 17 tirgus teritorijā un ārpus tās organizē "Miķeļdienas gadatirgu", informē menedžere Agnija Mežniece.

Var pieteikties tradicionālajam Miķeļdienas gadatirgum

BIRKAS:
gadatirgus , Miķeļdiena , Pētertirgus

Sestdien, 24.septembrī, no pulksten 7 līdz 17 SIA "Liepājas Pētertirgus" tirgus teritorijā un ārpus tās organizē tradicionālo Miķeļdienas gadatirgu.

Pētertirgus aicina uz tradicionālo Līgo tirdziņu

BIRKAS:
Līgo , gadatirgus , Pētertirgus

Dienu pirms Līgo sauc par Zāļu dienu, jo tad saule savu gaismu un siltumu dāvā visdāsnāk un šajā laikā plūktām zālēm piemīt īpašs spēks, informē Pētertirgus menedžere Agnija Mežniece.

Mākslinieki Guntis Otaņķis (no kreisās) un Varis Siliņš izstādes atklāšanā.

Pētertirgū starp tomātu stādiem un gurķiem – GOVS (4)

BIRKAS:
izstāde , Pētertirgus , Tējas istaba , Guntis Otaņķis , Varis Siliņš

Līdz 20.jūnijam Liepājas Pētertirgū ne tikai gurķi, tomāti, zemenes, stādi utt., bet arī "GOVS" – Gunta Otaņķa (GO) un Vara Siliņa (VS) gleznu ekspozīcija zem klajas debess.

Sestdien Pētertirgū būs Lielais Jurģu gadatirgus (3)

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus

Sestdien, 23.aprīlī, Pētertirgū no pulksten 7 līdz 17 norisināsies Lielais Jurģu gadatirgus, kas katru gadu pulcē tirgotājus un pircējus no tuvākām un tālākām vietām.

Tirgotāji var jau pieteikties Jurģu gadatirgum

BIRKAS:
gadatirgus , Pētertirgus

Sestdien, 23.aprīlī, Pētertirgū no septiņiem rītā līdz pat pieciem pēcpusdienā norisināsies Lielais Jurģu gadatirgus, kas katru gadu pulcē tirgotājus un pircējus no tuvākām un tālākām vietām.

Pētertirgus aicina uz Lieldienu tirdziņiem

BIRKAS:
Lieldienas , Pētertirgus , gadatirgus

Piektdien un sestdien, 25. un 26.martā, no pulksten 8 līdz 18 Liepājas Pētertirgus teritorijā norisināsies tradicionālais Lieldienu tirdziņš un lustēsies arī zaķis.

Pētertirgus aicina uz Lieldienu tirdziņu (1)

BIRKAS:
Lieldienas , Pētertirgus , gadatirgus

Piektdien un sestdien, 25. un 26.martā, no pulksten 8 līdz 18 Liepājas Pētertirgus teritorijā norisināsies tradicionālais Lieldienu tirdziņš un lustēsies arī zaķis.