Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā daudz darba

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela , Pulvera iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Velosipēdists nokļūst slimnīcā, braucot pāri gājēju pārejai (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi , zādzība , Velo , Pulvera iela

7.augustā pulksten 12.20 1984. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "VW Touran" Pulvera ielā uzbrauca velosipēdistam, kurš šķērsoja ielu pa gājēju pāreju, pārkāpjot šķērsošanas noteikumus.

Transformatora un noliktavas jumta degšana Brīvības ielā.

Degusi zāle, transformators un noliktavas jumts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Brīvības iela , Pulvera iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Izraisa avāriju, pie sarkanās gaismas izbraucot krustojumā (3)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , zādzība , Vaiņodes iela , Pulvera iela

26.aprīlī pulksten 13.29 automašīna "VW Vento", braucot pa Ganību ielu virzienā no M. Ķempes ielas uz Vaiņodes ielas pusi, iebrauca krustojumā, luksoforā degot sarkanam signālam.

Autovadītāja gūst traumas, nedodot ceļu autobusam (1)

BIRKAS:
autoavārija , Slimnīca , Pulvera iela

6.martā ap pulksten 17.40 policijā saņemta informācija, ka Pulvera ielā notikusi autoavārija. 1966.gadā dzimusi sieviete ar automašīnu "Mazda" nedeva ceļu satiksmes autobusam.

Izglābj bērnu, kas atradās jūrā uz ledus

BIRKAS:
jūra , glābšana , drošība , Pulvera iela

Otrdien pulksten 17.37 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Katedrāles ielu, kur, kā liecināja informācija, jūrā uz atlūzuša ledus gabala atrodas bērns.

Pulvera ielā aiztur "Audi" vadītāju 3,16 promiļu reibumā

BIRKAS:
Pulvera iela , dzērājšoferi

13.jūnijā ap pulksten 20.10 Pulvera ielā tika aizturēts kāds 26 gadus vecs automašīnas "Audi" vadītājs, kurš brauca alkohola reibumā, informē policijas preses pārstāve Daiga Valdmane.

Karosta, Imantas iela.

Ventas ielā traucē liepu zari, Karostā – papeles (4)

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , Kapsēdes iela , Pulvera iela , Projekts 3 , Komunālā pārvalde , Ventas iela , Kungu 9 , Rožu laukums 1/4 , Klaipēdas 88 , Pļavu 127 , Vaiņodes 21A , Rucavas 9 , Atslēdznieku 25 , Atmodas bulvāris 12 , Spīdolas 6

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes Apstādījumu uzraudzības komisijas 10.augusta sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Aizturēts kārtējais nelegālā alkohola glabātājs Liepājā

BIRKAS:
nelegālais alkohols , Pulvera iela

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki augustā atklājuši kārtējo nelikumīgo alkohola glabātuvi Liepājā, informē preses pārstāve Signe Šteinberga.

"Latvijas dzelzceļš" Liepājā īsteno miljonu vērtu projektu (5)

BIRKAS:
osta , stacija , SEZ , projekts , sliedes , Ziemeļu parks , dzelzceļš , Pulvera iela

VAS "Latvijas dzelzceļš" Liepājā īsteno projektu "Liepājas preču stacijas automatizācija un Ziemeļa parka paplašināšana", kas ievērojami uzlabos kravu pārvadājumus uz ostu.

SIA „Uhh design” pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma uzstādījis 27 jaunus karogu mastus Jaunajā ostmalā, pie Liepājas universitātes, kā arī pie pilsētas robežas uz Nīcas un Grobiņas pusi.

Uzstāda 27 jaunus karogu mastus (4)

BIRKAS:
karogs , Komunālā pārvalde , Uhh design , Jaunā ostmala , LiepU , Brīvības iela , Pulvera iela

Uzņēmums SIA „Uhh design” pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma ir pabeidzis jaunu karogu mastu uzstādīšanu Jaunajā ostmalā un Lielajā ielā – pie Liepājas universitātes.

Ceturtdien tiks slēgta satiksme Pulvera ielas posmā

BIRKAS:
ielu remonts , dzelzceļš , Aizputes ceļinieks , satiksme , Pulvera iela

No 19.jūnija pulksten 8 līdz 17 tiks slēgta satiksme Pulvera ielā, posmā no Cukura ielas līdz 14.novembra bulvārim sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuvju plātņu remontdarbiem.

Kad brīdinājums par šķērsli pats var kļūt par šķērsli (4)

BIRKAS:
satiksme , Pulvera iela , drošība

Ne viens vien autobraucējs Liepājā ir ievērojis pelēki netīras zīmes Pulvera ielas malā. Kā izrādās, tās ir ceļa zīmes, kuru uzdevums ir brīdināt šoferus par šķēršliem.

Apstādījumu uzraudzības komisijas sēdēs lemtais

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , Dome , Slimnīca , Pulvera iela , Aldaru iela , Čakstes laukums , industriālais parks

No domes esam saņēmuši un varam piedāvāt iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas trīs aizvadītajās sēdēs pieņemtajiem lēmumiem.

Jaunuzbūvētā veloceliņa sākums O. Kalpaka un Brīvostas ielas krustojumā. Veloceliņš no turpinās tālāk gar Pulvera ielu – pāri krustojumam ar Ventspils ielu un pieslēdzas Cukura ielas aplim.

Pieņem ekspluatācijā rekonstruēto Pulvera ielu

BIRKAS:
Pulvera iela , ielu remonts , ES , projekts

Ceturtdien, 15.augustā, Būvvalde pieņēma ekspluatācijā būvobjektu – rekonstruēto Pulvera ielu. Būvdarbi te īstenoti par Brīvība ielas rekonstrukcijas gaitā ietaupītajiem līdzekļiem.

Liepājā notiks Latvijas dragreisa čempionāta 4.posms (1)

BIRKAS:
dragreiss , Pulvera iela

Oficiālas dragreisa ielu sacensības jau otro gadu notiks Liepājā. 12. un 13. jūlijā tiks slēgta Pulvera iela, uz kuras tiks izveidota ātra un labi pārredzama trase.

Noteikti satiksmes ierobežojumi Pulvera ielā

BIRKAS:
CTB , ielu remonts , Pulvera iela

Lai veiktu seguma rekonstrukcijas darbus, SIA "Ceļu, tiltu būvnieks” no 8. maija līdz 21. maijam plāno Pulvera ielas (posmā no Ventspils ielas līdz O. Kalpaka ielai) brauktuves slēgšanu.

Pulvera ielas apkārtnē veido biznesam pievilcīgu vidi (1)

BIRKAS:
SEZ , Pulvera iela , ES

Turpinās komunikāciju izbūve Pulvera ielā posmā no Ventspils ielas līdz O.Kalpaka iela. Tā ir SEZ teritorija, kurā plānots izvietot mazus un vidējus ražošanas uzņēmumus.