Liepājas pusmaratonā uzvar Dopolsks un Kažemāka (2)

BIRKAS:
Pusmaratons , Skrien Latvija

Latvijas skrējēja Anita Kažemāka un Lietuvas sportists Valds Dopolsks svētdien izcīnīja uzvaru Liepājas pusmaratonā, kas reizē bija arī skriešanas seriāla "Skrien Latvija" pirmais posms.

Ar pusmaratonu atklās skriešanas sacensību sezonu

BIRKAS:
Pusmaratons , Lielais Dzintars , vieglatlētika , Skrien Latvija

Jau svētdien, 26.martā, tiks atklāta Baltijā lielākā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" sezona ar tā pirmo posmu – Liepājas pusmaratonu.

"Sporto visa klase" dalībnieki gatavojas pusmaratonam

BIRKAS:
Sporto visa klase , Pusmaratons , 2.vidusskola , 5.vidusskola , 8.vidusskola , LOC

Otrdien, 21. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā uz kopīgu sporta nodarbību "Sporto visa klase" projekta ietvaros pulcējās sportiskākie un azartiskākie Liepājas skolēni.

Pusmaratona norises laikā būs satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
Skrien Latvija , vieglatlētika , satiksme , Pusmaratons

Atlikušas vien pāris dienas, līdz Latvijas skrējēju sabiedrību pāršalks pirmais "Big Bank Skrien Latvija" posms. Šogad skriešanas seriālu 26. martā atklās vēju pilsēta Liepāja.

Liepājas pusmaratonā triumfē Višķers un Štūla-Pankoka

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika , Irīna Štūla-Pankoka

Ar Irīnas Štūlas-Pankokas un Jāņa Višķera triumfu pusmaratonā svētdien, 5.jūnijā, noslēdzās "Liepājas pusmaratons". Plašās un populārās sacensības notika jau sesto gadu.

Pusmaratona laikā būs sabiedriskā transporta ierobežojumi

BIRKAS:
Pusmaratons , satiksme , LST

Svētdien, 5.jūnijā, Liepājas pusmaratona laikā, no pulksten 12.40 līdz 15 tiks slēgta satiksme Kūrmājas prospektā. Slēgto ielas posmu autobusi 2., 6., un 6.a apbrauks pa Vītolu ielu.

"Liepājas pusmaratonā" plaša programma arī ģimenēm

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika , Izrāviens , LOC

Liepājas pusmaratons nedēļas nogalē ar plašu pasākumu programmu ģimenēm pulcēs gan entuziastus, gan profesionālus sportistus no visas Baltijas.

Pusmaratona laikā būs sabiedriskā transporta ierobežojumi

BIRKAS:
Pusmaratons , satiksme , LST

Svētdien, 5.jūnijā, Liepājas pusmaratona laikā, no pulksten 12.40 līdz 15 tiks slēgta satiksme Kūrmājas prospektā. Slēgto ielas posmu autobusi 2., 6., un 6.a apbrauks pa Vītolu ielu.

Ar skrējienu un jautājumiem pārbaudīs dalībnieku gatavību

BIRKAS:
Izrāviens , Pusmaratons

Liepājas pusmaratona organizatori trešdien, 1.jūnijā, pulksten 19 pārbaudīs skrējēju gatavību startam ar interesantu jautājumu spēli pusmaratona trases garumā.

Sporta sērijas "Izrāviens" komanda aicina brīvprātīgos

BIRKAS:
brīvprātīgie , vieglatlētika , Izrāviens , Pusmaratons , Liepājas stunda , Karostas mezgls

Lai nodrošinātu veiksmīgu Liepājas sporta sērijas "Izrāviens" skriešanas pasākumu īstenošanu, organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus.

Pieejams sērijas "Izrāviens" abonements nākamam gadam

BIRKAS:
Izrāviens , Pusmaratons

Pēc veiksmīgā 2015.gada sportiski pārbaudījumi sērijas "Izrāviens" ietvaros būs arī nākamgad, tāpēc jau šobrīd ir iespējams iegādāties 2016.gada sezonas abonementu.

Uz Liepājas pusmaratonu – visa ģimene! (1)

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika

Rešetinu ģimene no Rīgas bija vieni no tiem, kas startēja "Liepājas pusmaratonā" gandrīz pilnā sastāvā, rādot piemēru citiem un īstenojot pasākuma devīzi "Skrien visa ģimene".

Pozitīvi vērtē aizvadīto Liepājas pusmaratonu

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika , Emīls Dreiblats , Normunds Atvars

Par spīti laikapstākļiem, sporta svētki izdevās, uzskata "Liepājas pusmaratona" runasvīri – mūziķis Emīls Dreiblats un LOC centra sporta cilvēks Normunds Atvars.

Pusmaratonā triumfē Kažemāka un Višķers (galerija)

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika

Ar Anitas Kažemākas un Jāņa Višķera triumfu pusmaratonā sestdien, 18.jūlijā, ir noslēdzies "Liepājas pusmaratons", kurā kopumā piedalījās vairāk nekā 1400 skrējēju.

Liepāju piesaka Eiropas sporta pilsētas titulam

BIRKAS:
Eiropas sporta pilsēta , teniss , Sporta pārvalde , Pusmaratons , Artis Lagzdiņš

Sestdien, 18.jūlijā, Liepājas domē notiks reprezentabla preses konference, kurā  informēs par Liepājas pilsētas kandidēšanu uz titulu "Eiropas sporta pilsēta 2016".

Pusmaratona laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

BIRKAS:
Pusmaratons , satiksme

Saistībā ar sporta pasākumu "Liepājas pusmaratons" no piektdienas, 17.jūlija, pulksten 20 līdz sestdienas, 18.jūlija, pulksten 16 Liepājā būs satiksmes ierobežojumi.

Pusmaratona skrējējus gaida vērienīgs balvu fonds

BIRKAS:
vieglatlētika , Pusmaratons


Jau 18. jūlijā notiks viens no gada vērienīgākajiem sporta notikumiem Liepājā – "Liepājas pusmaratons". Reģistrēties kādā no distancēm internetā iespējams vēl tikai šodien, 15.jūlijā.

Lauva Liepiņš izaicina pusmaratona skrējējus

BIRKAS:
Pusmaratons , vieglatlētika , LST , tramvajs

Liepājas talismans Lauva Liepiņš 15.jūlija vakarā pulksten 19.08 sadarbībā ar Sporta pārvaldi un "Liepājas sabiedrisko transportu" bez maksas eksaminēs "Liepājas pusmaratona" skrējējus.

Pusmaratonā pašus mazākos izklaidēs KBI uzņēmumi

BIRKAS:
Pusmaratons , KBI , vieglatlētika

"Liepājas pusmaratonā", kas notiks jau 18.jūlijā, būs īpaši padomāts par jaunāko apmeklētāju labsajūtu, jo bez skriešanas distancēm būs vēl daudz citu sportisku aktivitāšu.

"Deivisa kausam" būs jāsadzīvo ar Liepājas pusmaratonu (1)

BIRKAS:
Deivisa kauss , teniss , Pusmaratons , Jūrmalas parks , Tenisa sporta skola

Trīs dienas, no 17. līdz 19.jūlijam Liepājas tenisa kortos Jūrmalas parkā pēc 11 gadu pārtraukuma atgriezīsies "Deivisa kausa" sacensības. 18.jūlijā, kā zināms, notiek arī Liepājas pusmaratons.

Stadionā “Daugava” noslēdzošais Liepājas pusmaratona treniņš

BIRKAS:
Pusmaratons , stadions Daugava

Turpinot gatavošanos "Liepājas pusmaratonam", kas notiks 18. jūlijā, trešdien, 8.jūlijā, pulksten 19 stadionā "Daugava” notiks ceturtais, noslēdzošais, bezmaksas "Izrāviena" aktīvais vakars.

Turpinās gatavošanos Liepājas pusmaratonam

BIRKAS:
vieglatlētika , Pusmaratons , skriešana , Izrāviens

Trešdien, 1.jūlijā, pulksten 19 stadionā "Olimpija", Zvejnieku alejā 2/4, gatavojoties Liepājas pusmaratonam, ikviens tiek aicināts uz trešo bezmaksas "Izrāviena" aktīvo vakaru.

Raiņa parkā turpinās gatavošanās pusmaratonam

BIRKAS:
vieglatlētika , Pusmaratons , skriešana , Raiņa parks

Trešdien, 17.jūnijā, pulksten 19 Raiņa parkā, gatavojoties Liepājas pusmaratonam, skriešanas entuziasti tiek aicināti uz otro bezmaksas "Izrāviena" aktīvo vakaru.

"Izrāviena" aktīvajos vakaros gatavosies pusmaratonam

BIRKAS:
vieglatlētika , Pusmaratons , skriešana , Beberliņi

Līdz Liepājas pusmaratonam palicis nedaudz vairāk par mēnesi, un tā organizatori aicina skriešanas entuziastus uz bezmaksas "Izrāviena" aktīvajiem vakariem.

Liepājas pusmaratona uzvarētājs Višķers turpina atveseļošanos (1)

BIRKAS:
Pusmaratons , Slimnīca

Liepājas pusmaratona uzvarētājs Jānis Višķers, kuru pēc sacensībām sestdien smagā stāvoklī nogādāja slimnīcā, ir pārvests uz Rīgu, portālu informēja sacensību organizatori.

Višķeram mediķi konstatējuši pārkāršanu (2)

BIRKAS:
Pusmaratons , Slimnīca

Labots. Liepājas pusmaratonā sestdien uzvaru izcīnījušajam Jānim Višķeram slimnīcā konstatēta pārkaršana, taču skrējējs, kurš tika ievietots reanimācijā, nav Višķers.

Anita Kažemāka pēc finiša.

Pusmaratonā uzvar Kažemāka un Višķers, Višķers nonāk slimnīcā (5)

BIRKAS:
Pusmaratons , stadions Daugava , vieglatlētikas klubs

Papildināts. Ar Jāņa Višķera un Anitas Kažemākas triumfu 21 kilometra distancē sestdien noslēdzies "Liepājas pusmaratons", kurā kopumā piedalījās teju 1500 skrējēju.

Liepājas pusmaratona skrējēji cīnīsies par balvām

BIRKAS:
Pusmaratons , stadions Daugava , Daugavas stadions

Sestdien, 5.jūlijā, pulksten 13 notiks Liepājas pusmaratons, kurā skrējēji cīnīsies par balvu fondu vairāk nekā 5000 eiro apmērā, informē sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

Pusmaratonistiem sabiedriskais transports bez maksas (2)

BIRKAS:
Pusmaratons , sabiedriskais transports

Sestdien, 5.jūlijā, Liepājas pusmaratona sacensību dalībnieki pilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Verpakovskis startēs Liepājas pusmaratonā

BIRKAS:
Māris Verpakovskis , Pusmaratons

Visu laiku rezultatīvākais Latvijas izlases futbolists Māris Verpakovskis startēs "Liepājas pusmaratonā", kas norisināsies šosestdien, 5.jūlijā.