Restorānu nedēļas ietvaros "Gemoss" rīkos svētku tirdziņu

BIRKAS:
Restorānu nedēļa , Gemoss , Kaiju 6

Latvijas vadošais restorānu aprīkojuma tirgotājs, riekstu un žāvēto augļu importētājs SIA "Gemoss" Liepājas Restorānu nedēļas ietvaros rīko svētku tirdziņu.

Zināmas Restorānu nedēļas ēdienkartes (galerija)

BIRKAS:
Restorānu nedēļa

Lai pārsteigtu liepājniekus un viesus ar izsmalcinātām garšām, Liepājas restorāni un kafejnīcas ir izveidojuši īpašās ēdienkartes  Liepājas Restorānu nedēļai no 24. līdz 30. septembrim.

Septembra nogalē notiks Liepājas Restorānu nedēļa

BIRKAS:
Restorānu nedēļa

No 24. līdz 30. septembrim Liepājā norisināsies jau otrā restorānu nedēļa – nedēļas garumā liepājniekus un pilsētas viesus uzņems 20 restorāni un kafejnīcas.

Restorānu nedēļā Karostas cietumā daudz pasākumu

BIRKAS:
Restorānu nedēļa , izstāde , Karostas cietums , Juris Raķis , Andra Manfelde , Jānis Vecbrālis , zemessardze

Karostas cietuma kolektīvs, atsaucoties Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja iniciatīvai, ir sagatavojis plašu pasākumu programmu Liepājas restorānu nedēļas ietvaros.

Zināmas Liepājas Restorānu nedēļas ēdienkartes (4)

BIRKAS:
Restorānu nedēļa

Lai pārsteigtu pilsētniekus un viesus, Liepājas restorāni rūpīgi un aktīvi strādājuši un izveidojuši īpašās ēdienkartes no 4. – 10. decembrim notiekošajai Liepājas Restorānu nedēļai.

Pirmo reizi notiks Liepājas Restorānu nedēļa (3)

BIRKAS:
Restorānu nedēļa , meistarklase , LRTIB , Inta Šoriņa , Lielais Dzintars

No 4. – 10.decembrim Liepājā pirmo reizi norisināsies Liepājas Restorānu nedēļa, kurā ikvienam būs iespēja baudīt izsmalcinātus un gardus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām.