Birka: Rimi

Tirdzniecības centru "Ostmala" slēgs nākamā gada sākumā (6)

BIRKAS:
Rimi , rekonstrukcija , t/c Ostmala

Uz rekonstrukcijas laiku nākamā gada sākumā tiks slēgts tirdzniecības centrs "Ostmala", irliepaja.lv informēja "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Iestājoties tumsai, veikals

Sestdien notiks labdarības akcija "Paēdušai Latvijai" (1)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , t/c Ostmala , Rietumu centrs

Sestdien, 10. novembrī, no pulksten 11 līdz 21 mazumtirgotāja "Rimi" veikalos galvaspilsētā un lielākajās Latvijas pilsētās norisināsies labdarības akcija "Paēdušai Latvijai".

Sestdien atklās Dziesmu un deju svētku vēstniecību (1)

BIRKAS:
Rietumu centrs , Rimi , dziesmu svētki , koncerts

Sestdien, 9.jūnijā, laukumā pie tirdzniecības centra "Rimi Rietumu centrs" (Jaunā ostmala 3/5) pulksten 11 – 16 notiks Dziesmu un deju svētku atklāšanas pasākums.

Liepājā atklās Dziesmu un deju svētku vēstniecību

BIRKAS:
dziesmu svētki , Rimi , Rietumu centrs

Lai ieskandinātu Dziesmu un deju svētkus ne tikai uz lielajām skatuvēm Rīgā, bet arī ikvienā Latvijas pilsētā, veikali "Rimi" pārtop par īpašām Dziesmu un deju svētku vēstniecībām.

Ilze Jurkāne Liepājā gatavo un sadziedas ar kori "Līva" (2)

BIRKAS:
Rimi , koris Līva , dziesmu svētki , vizīte

Liepājas koris "Līva" Dziesmu un Deju svētkus ieskandinājuši, kopīgi sadziedoties ar "Rimi Gardēdi" Ilzi Jurkāni un pagatavojot kolektīva iecienīto ēdienu – kartupeļu pankūkas ar piedevām.

Aicina ziedot Kurzemes patversmju dzīvniekiem (2)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , dzīvnieku patversme , Kristīne Šokoleja-Šokolaite , Liberta

Kurzemē sākas labdarības akcija "Pērc, ziedo, pabaro", kuras laikā Rimi Latvia sadarbībā ar Mars Inc. aicina ziedot pārtiku vai aksesuārus tiem dzīvniekiem, kuri savu ikdienu pavada patversmēs.

Zanda Gulbe

Kurzemē izraudzīts Dziesmu un deju svētku vēstnešu pāris (10)

BIRKAS:
dziesmu svētki , Zanda Gulbe , Rimi

Noslēdzoties konkursam Rīgā un Latvijas reģionos, izraudzīti pieci Dziesmu un deju svētku vēstnešu pāri – tautu meitas un tautu dēli, kas sevi uzskata par īsteniem Svētku patriotiem.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā savāktas 68 pārtikas pakas

BIRKAS:
labdarība , Rimi , Paēdušai Latvijai

Pateicoties ikvienam, kas 9. martā iesaistījās labdarības akcijā "Paēdušai Latvijai", "Rimi" veikalos tika nokomplektētas 6293 pārtikas pakas, no kurām Liepājā – 68.

Jau piekto reizi notiks labdarības akcija "Paēdušai Latvijai" (2)

BIRKAS:
Rimi , labdarība , t/c Ostmala , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 9.martā, no pulksten 11 līdz 21 "Rimi" veikalos Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās jau piekto reizi norisināsies labdarības akcija "Paēdušai Latvijai".

Var palīdzēt patversmēs nonākušajiem dzīvniekiem (2)

BIRKAS:
Rimi , labdarība , dzīvnieku patversme , Liberta

No 21.novembra līdz 4.decembrim "Rimi" veikalos norisināsies labdarības kampaņa "Pērc, ziedo, pabaro!", kuras laikā ikviens tiek aicināts ziedot patversmēs mītošo dzīvnieku atbalstam.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā saziedo 284 pārtikas pakas

BIRKAS:
labdarība , Paēdušai Latvijai , Rimi

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 10. novembrī labdarības kampaņā "Rimi" veikalos Kurzemē tika savāktas 857 pārtikas pakas.

"Rimi" veikalos atkal notiks labdarības akcija (2)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 10.novembrī, no pulksten 10 līdz 21 "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās, arī Liepājā, jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.

Strādā pie tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcijas plāna (3)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , rekonstrukcija

Lai noskaidrotu, vai patiesībai atbilst runas par tirdzniecības centra "Ostmala" iespējamo rekonstrukciju portāls sazinājās ar "Rimi Latvija" sabiedrisko attiecību vadītāju Ingu Biti

8.vidusskolas komanda iekļūst "Gardēžu klases" pusfinālā

BIRKAS:
Rimi , konkurss , 8.vidusskola , Gardēžu klase

Skolu konkursa "Gardēžu klase" pusfinālā kā vienīgā no septiņām Liepājas skolu komandām iekļūva 8.vidusskolas 9c klase. Kopumā otrajai sezonai bija pieteikušās 189 klases.

Iepriekšējā konkursa finālā iekļuva arī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 5.c klase.

Skolēni var pieteikties "Gardēžu klases" otrajai sezonai

BIRKAS:
Rimi , konkurss

Turpinot izglītot skolu jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu un motivējot ikdienā gatavot veselīgas maltītes, "Rimi" aicina skolēnus pieteikties konkursa Gardēžu klase 2. sezonai.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā savāktas 272 pakas (1)

BIRKAS:
Rimi , labdarība

28.aprīlī labdarības kampaņā Paēdušai Latvijai "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 5323 pārtikas pakas, no kurām 272 tika ziedotas divos "Rimi" veikalos Liepājā.

6.vidusskolā aizvadīta "Rimi Gardēžu" meistarklase

BIRKAS:
6.vidusskola , Rimi , meistarklase

Konkursa "Rimi Gardēžu klase" ietvaros no 20.aprīļa līdz 12.maijam ikviena no 10 klasēm finālistēm aizvada vienu meistarklasi kopā ar uztura speciālistu un šefpavāru.

6.vidusskolas 5.c klase iekļūst konkursa "Gardēžu klase" finālā

BIRKAS:
Rimi , konkurss , 6.vidusskola

Pēc sīvas mērošanās spēkiem pavārmākslā, patstāvīgi gatavojot maltīti, "Rimi" organizētajā skolu konkursā Gardēžu klase iekļuvušas 10 klases no visas Latvijas.

Atzinumu par "Ostmalas" drošību uztic būvekspertiem (3)

BIRKAS:
Aigars Štāls , Rimi , t/c Ostmala , drošība , Būvvalde

Liepājas Būvvalde tirdzniecības centra "Ostmala" drošību vairs nekontrolē, jo to pirmdien un arī šodien, 3.janvārī, jau veic sertificēti būveksperti, portālam sacīja Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

"Rimi": signalizācijas ieslēgšanās bija tehniska kļūme (6)

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , drošība

Tirdzniecības centrā "Ostmala", kur pēdējo dienu laikā četras reizes ieslēgusies trauksmes signalizācija un veikta evakuācija, signalizācijas ieslēgšanās notika tehniskas kļūmes rezultātā.

Valsts svētkos "Saulīte" saņem jaunas attīstošās rotaļlietas

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , bērnudārzs Saulīte , labdarība

Latvijas svētku priekšvakarā, t/c "Ostmala" pārstāvi devās ciemos pie pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte", kā dāvanu līdzi ņemot dažādas bērnu attīstošās rotaļlietas.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā savāktas 310 pārtikas pakas

BIRKAS:
Rimi , labdarība

Piektdien, 14.oktobrī, labdarības kampaņā "Paēdušai Latvijai" "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 7080 pārtikas pakas. No tām 310 saziedotas "Rimi" veikalos Liepājā.

"Rimi" veikalos notiek labdarības kampaņa "Paēdušai Latvijai" (2)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 14.oktobrī, līdz pulksten 21 "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku trūcīgajiem.

Arī veikalos Liepājā notiks kampaņa "Paēdušai Latvijai"

BIRKAS:
Rimi , labdarība , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 14.oktobrī, "Rimi" veikalos K. Zāles laukumā 8 un Jaunajā ostmalā 3/5 ikviens aicināts piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai personai vai ģimenei.

Maģiska ceturtdiena "Ostmalā": triki un sapņu piepildījums

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Beztemata

Ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 17 t/c "Ostmala" norisināsies projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" pasākums, kura laikā piepildīs desmit liepājnieku sapņus.

Piepildīts sapnis par mandalu meistarklasi (1)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala

Lai izmēģinātu ko jaunu, vairāk izzinātu sevi un relaksētos, sestdien, 3.septembrī, kafejnīcā "Lotte" liepājniecēm bija sarūpēts pārsteigums, informē uzņēmums "Rimi Latvia".

Abos ""Rimi"" veikalos var nodod mazo elektrotehniku

BIRKAS:
atkritumu šķirošana , Latvijas Zaļais punkts , Rimi

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību un pieprasījumu pēc nolietoto mazo elektroiekārtu un bateriju utilizēšanas iespējām, vēl Latvijā 14 "Rimi" lielveikalos ir uzstādīti speciālie konteineri.

Projektā "Kāds ir Tavs sapnis?" piepilda Alberta Leismaņa sapni (1)

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Alberts Leismanis

Liepājnieks Alberts Leismanis un viņa māmiņa Antra tirdzniecības centra "Ostmala" projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" ietvaros uzdrošinājās vēstulē pastāstīt par saviem sapņiem.

"Ostmala" piepildījusi pirmos liepājnieku sapņus

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , teātris

Tirdzniecības centrā "Ostmala" novietota pastkaste, kurai mazi un lieli liepājnieki uzticējuši savus sen lolotos sapņus. Aprīļa beigās centrs piepildījis pirmo sapņotāju vēlēšanās.

Aicina piedalīties konkursā "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!"

BIRKAS:
konkurss , Latvijas Zaļais punkts , atkritumu šķirošana , Rimi , Cido Grupa

AS "Latvijas Zaļais punkts" sadarbībā ar "Rimi" un "Cido" aicina skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošo darbu konkursā "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!".