Birka: Rimi

Var palīdzēt patversmēs nonākušajiem dzīvniekiem (1)

BIRKAS:
Rimi , labdarība , dzīvnieku patversme , Liberta

No 21.novembra līdz 4.decembrim "Rimi" veikalos norisināsies labdarības kampaņa "Pērc, ziedo, pabaro!", kuras laikā ikviens tiek aicināts ziedot patversmēs mītošo dzīvnieku atbalstam.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā saziedo 284 pārtikas pakas

BIRKAS:
labdarība , Paēdušai Latvijai , Rimi

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 10. novembrī labdarības kampaņā "Rimi" veikalos Kurzemē tika savāktas 857 pārtikas pakas.

"Rimi" veikalos atkal notiks labdarības akcija (2)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 10.novembrī, no pulksten 10 līdz 21 "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās, arī Liepājā, jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.

Strādā pie tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcijas plāna (3)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , rekonstrukcija

Lai noskaidrotu, vai patiesībai atbilst runas par tirdzniecības centra "Ostmala" iespējamo rekonstrukciju portāls sazinājās ar "Rimi Latvija" sabiedrisko attiecību vadītāju Ingu Biti

8.vidusskolas komanda iekļūst "Gardēžu klases" pusfinālā

BIRKAS:
Rimi , konkurss , 8.vidusskola , Gardēžu klase

Skolu konkursa "Gardēžu klase" pusfinālā kā vienīgā no septiņām Liepājas skolu komandām iekļūva 8.vidusskolas 9c klase. Kopumā otrajai sezonai bija pieteikušās 189 klases.

Iepriekšējā konkursa finālā iekļuva arī Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 5.c klase.

Skolēni var pieteikties "Gardēžu klases" otrajai sezonai

BIRKAS:
Rimi , konkurss

Turpinot izglītot skolu jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu un motivējot ikdienā gatavot veselīgas maltītes, "Rimi" aicina skolēnus pieteikties konkursa Gardēžu klase 2. sezonai.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā savāktas 272 pakas (1)

BIRKAS:
Rimi , labdarība

28.aprīlī labdarības kampaņā Paēdušai Latvijai "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 5323 pārtikas pakas, no kurām 272 tika ziedotas divos "Rimi" veikalos Liepājā.

6.vidusskolā aizvadīta "Rimi Gardēžu" meistarklase

BIRKAS:
6.vidusskola , Rimi , meistarklase

Konkursa "Rimi Gardēžu klase" ietvaros no 20.aprīļa līdz 12.maijam ikviena no 10 klasēm finālistēm aizvada vienu meistarklasi kopā ar uztura speciālistu un šefpavāru.

6.vidusskolas 5.c klase iekļūst konkursa "Gardēžu klase" finālā

BIRKAS:
Rimi , konkurss , 6.vidusskola

Pēc sīvas mērošanās spēkiem pavārmākslā, patstāvīgi gatavojot maltīti, "Rimi" organizētajā skolu konkursā Gardēžu klase iekļuvušas 10 klases no visas Latvijas.

Atzinumu par "Ostmalas" drošību uztic būvekspertiem (3)

BIRKAS:
Aigars Štāls , Rimi , t/c Ostmala , drošība , Būvvalde

Liepājas Būvvalde tirdzniecības centra "Ostmala" drošību vairs nekontrolē, jo to pirmdien un arī šodien, 3.janvārī, jau veic sertificēti būveksperti, portālam sacīja Būvvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

"Rimi": signalizācijas ieslēgšanās bija tehniska kļūme (6)

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , drošība

Tirdzniecības centrā "Ostmala", kur pēdējo dienu laikā četras reizes ieslēgusies trauksmes signalizācija un veikta evakuācija, signalizācijas ieslēgšanās notika tehniskas kļūmes rezultātā.

Valsts svētkos "Saulīte" saņem jaunas attīstošās rotaļlietas

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , bērnudārzs Saulīte , labdarība

Latvijas svētku priekšvakarā, t/c "Ostmala" pārstāvi devās ciemos pie pirmsskolas izglītības iestādes "Saulīte", kā dāvanu līdzi ņemot dažādas bērnu attīstošās rotaļlietas.

Akcijā "Paēdušai Latvijai" Liepājā savāktas 310 pārtikas pakas

BIRKAS:
Rimi , labdarība

Piektdien, 14.oktobrī, labdarības kampaņā "Paēdušai Latvijai" "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās tika savāktas 7080 pārtikas pakas. No tām 310 saziedotas "Rimi" veikalos Liepājā.

"Rimi" veikalos notiek labdarības kampaņa "Paēdušai Latvijai" (2)

BIRKAS:
labdarība , Rimi , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 14.oktobrī, līdz pulksten 21 "Rimi" veikalos lielākajās Latvijas pilsētās ikviens iedzīvotājs aicināts līdzās saviem ikdienas pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku trūcīgajiem.

Arī veikalos Liepājā notiks kampaņa "Paēdušai Latvijai"

BIRKAS:
Rimi , labdarība , Paēdušai Latvijai

Piektdien, 14.oktobrī, "Rimi" veikalos K. Zāles laukumā 8 un Jaunajā ostmalā 3/5 ikviens aicināts piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai personai vai ģimenei.

Maģiska ceturtdiena "Ostmalā": triki un sapņu piepildījums

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Beztemata

Ceturtdien, 15.septembrī, pulksten 17 t/c "Ostmala" norisināsies projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" pasākums, kura laikā piepildīs desmit liepājnieku sapņus.

Piepildīts sapnis par mandalu meistarklasi (1)

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala

Lai izmēģinātu ko jaunu, vairāk izzinātu sevi un relaksētos, sestdien, 3.septembrī, kafejnīcā "Lotte" liepājniecēm bija sarūpēts pārsteigums, informē uzņēmums "Rimi Latvia".

Abos ""Rimi"" veikalos var nodod mazo elektrotehniku

BIRKAS:
atkritumu šķirošana , Latvijas Zaļais punkts , Rimi

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību un pieprasījumu pēc nolietoto mazo elektroiekārtu un bateriju utilizēšanas iespējām, vēl Latvijā 14 "Rimi" lielveikalos ir uzstādīti speciālie konteineri.

Projektā "Kāds ir Tavs sapnis?" piepilda Alberta Leismaņa sapni (1)

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Alberts Leismanis

Liepājnieks Alberts Leismanis un viņa māmiņa Antra tirdzniecības centra "Ostmala" projekta "Kāds ir Tavs sapnis?" ietvaros uzdrošinājās vēstulē pastāstīt par saviem sapņiem.

"Ostmala" piepildījusi pirmos liepājnieku sapņus

BIRKAS:
Rimi , t/c Ostmala , teātris

Tirdzniecības centrā "Ostmala" novietota pastkaste, kurai mazi un lieli liepājnieki uzticējuši savus sen lolotos sapņus. Aprīļa beigās centrs piepildījis pirmo sapņotāju vēlēšanās.

Aicina piedalīties konkursā "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!"

BIRKAS:
konkurss , Latvijas Zaļais punkts , atkritumu šķirošana , Rimi , Cido Grupa

AS "Latvijas Zaļais punkts" sadarbībā ar "Rimi" un "Cido" aicina skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošo darbu konkursā "Mēs šķirojam. Pievienojies mums!".

"Ostmala" aicina uz Ziemassvētku tirdziņu

BIRKAS:
t/c Ostmala , Rimi , Ziemassvētki , gadatirgus , tirdziņš

Tirdzniecības centrs "Ostmala" aicina uz amatnieku un mājražotāju Ziemassvētku tirdziņu un dažādām atrakcijām jaunākajiem veikala apmeklētājiem.

Noskaidrotas gardāko kūku cepējas Kurzemē (4)

BIRKAS:
Rimi , konkurss , Agneta Gulbe

Liepājā aizvadīts "Rimi Latvia" rīkotā konkursa "Latvijas gardākā kūka" otrais reģionālais pusfināls, kurā 10 saimnieču konkurencē noskaidroja divas labākās kūku meistares Kurzemē.

Sestdien noskaidros gardāko kūku cepējas Kurzemē

BIRKAS:
Rimi , konkurss , Jūras svētki

Jau sestdien, 11. jūlijā, Vites ielas un Kūrmājas prospekta stūrī no pulksten 12 līdz 14.30 prasmīgākās Kurzemes saimnieces rādīs, greznos un dekorēs krāšņos un saldos meistardarbus.

11.jūlijā Liepājā būs "Rimi" kūku cepšanas konkursa posms

BIRKAS:
Rimi , konkurss

Lielveikalu ķēdes "Rimi" un veikalu tīkla "Supernetto" pārvaldītāja SIA "Rimi Latvia" rīkos kūku cepšanas konkursu, aģentūru LETA informē uzņēmumā.

Izmaiņas "Rimi" un "Supernetto" darba laikos svētkos

BIRKAS:
Rimi , Supernetto , Ziemassvētki , Jaunais gads , Rietumu centrs , t/c Ostmala

SIA "Rimi Latvia" vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Valnere informē par izmaiņām "Rimi" un "Supernetto" veikalu darba laikos.

Sākas "Eņģeļi pār Latviju" radošās darbnīcas bērniem

BIRKAS:
labdarība , Rimi , ziedot.lv , t/c Ostmala

Atbalstot labdarības iniciatīvu "Eņģeļi pār Latviju", daudzos "Rimi" veikalos decembra sākumā notiks bezmaksas radošās darbnīcas bērniem.

"Rietumu centrā" svinīgi atklāj jauno veikalu "Rimi" (galerija) (6)

BIRKAS:
Rimi , Rietumu centrs

Ceturtdien vēsos un vējainos laika apstākļos tirdzniecības centrā "Rietumu centrs" svinīgi tika atvērts jaunais "Rimi hipermārkets". Piedāvājam šī notikuma fotogaleriju.

"Rietumu centrā" rīt durvis vērs jaunais "Rimi" hipermārkets (7)

BIRKAS:
Rimi , Rietumu centrs , Vega 1 , Aldis Pīlēns , Edgars Pujāts , Ivo Fomins

Rīt, 29.maijā, pulksten 12 tirdzniecības centrā "Rietumu centrs" (Jaunā Ostmala 3/5) durvis vērs jaunais "Rimi hipermārkets", kura kopējā platība ir aptuveni 2000 kv.m.

Ēdiena gatavošana interešu centrā

Arī Liepājas skolēni piedalījušies pavārgrāmatas izveidē

BIRKAS:
Rimi , pavārgrāmata

Pēc viesošanās vairāk nekā 40 skolās visā Latvijā, "Rimi" veselīgas ēšanas kustības "Aikāgaršo" šefpavārs Normunds Baranovskis kopā ar skolēniem izveidojis īpašu pavārgrāmatu.