Birka: Rojas iela

Ugunsgrēka dēļ Rojas ielā evakuējas 20 cilvēki

BIRKAS:
ugunsgrēks , Rojas iela , glābšana

Vakar pulksten 14.04  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņemts izsaukums uz Rojas ielu Liepājā, kur no deviņstāvu dzīvojamās mājās nāca dūmi.

Rojas ielā cirtīs sešas papeles un vienu gobu

BIRKAS:
koki , Rojas iela , Apstādījumu uzraudzības komisija , labiekārtošana

Apstādījumu uzraudzības komisija (AUK) ir izvērtējusi publiskās apspriešanas rezultātus par koku ciršanu un jaunu stādīšanu Rojas ielas posmā.

Rojas ielas posms, kurā paredzēts izbūvēt jaunu gājēju ietvi. Šobrīd šeit gājēji pārvietojas pa brauktuvi vai iestaigātu bedrainu taku pār koku saknēm gar ielas vienu malu.

Vairākums atbalsta koku ciršanu Rojas ielas posmā (1)

BIRKAS:
koki , Rojas iela , Apstādījumu uzraudzības komisija , labiekārtošana , Rojas 36

No 53 respondentiem , kuri piedalījās aptaujā, 42 atbalsta, pieci atbalsta daļēji un tikai seši neatbalsta koku ciršanu Rojas ielas posmā.

Var izteikt viedokli par koku ciršanu Rojas ielas posmā (6)

BIRKAS:
sabiedriskā apspriešana , koki , Rojas iela , satiksme

No 3. līdz 13. augustam ikviens interesents aicināts piedalīties publiskajā apspriešanā, kuras mērķis noskaidrot sabiedrības viedokli par koku ciršanu un jaunu stādīšanu Rojas ielā.

Ugunsgrēkā Rojas ielā cietis 60 gadus vecs vīrietis (1)

BIRKAS:
glābšana , VUGD , Rojas iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Latvijā ugunsgrēkos cietis viens cilvēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija, ziņo aģentūra LETA.

No 22.maija slēgs satiksmi Rojas ielas posmā

BIRKAS:
satiksme , Rojas iela , Rojas 36

Sakarā ar kanalizācijas tīklu izbūvi no 22. maija tiks slēgta satiksme Rojas ielā, posmā no dzīvojamās ēkas Rojas ielā 3 līdz Vaiņodes ielai.

VUGD: situācija namu pagalmos ir uzlabojusies

BIRKAS:
VUGD , drošība , reids , Krūmu iela , Cieceres iela , Rojas iela

Pirmdien, 13.martā, ugunsdzēsēji glābēji apsekoja Liepājas daudzdzīvokļu namu pagalmus un ielas, lai noskaidrotu, cik viegli glābēju transportam ir piekļūt pie ēkām.

Ugāles ielā uziet 9200 kontrabandas cigaretes (4)

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , Ugāles iela , huligānisms , Rojas iela

25.martā ap pulksten 14.25 pašvaldības policijas darbinieki vienā no Ugāles ielas dzīvokļiem, konstatēja, ka 1957.gadā dzimusī sieviete glabā 9200 cigaretes bez Latvijas akcīzes markām.