Birka: Rožu 6

Nezinot, laužas atvērtajās domes durvīs (9)

BIRKAS:
Dome , vides pieejamība , Rožu 6

Liepājas dome uzklausījusi iedzīvotāju sūdzības, ka tās nama Rožu ielā 6 durvis ir grūti atveramas, un nu tās veras automātiski. Tikai nav nevienas norādes par to.

Zināms, kas atjaunos telpas un fasādi domes ēkai (1)

BIRKAS:
Dome , iepirkums , UPTK , Liepājas celtnieks , Rožu 6

Noslēdzoties iepirkuma konkursam par domes ēkas telpu remontu un fasādes apakšējās daļas atjaunošanu, ir noskaidrots, ka līguma slēgšanas tiesības iegūst "UPTK" un "Liepājas celtnieks".

Sestdien notiks velobrauciens "Pilsētā bez auto"

BIRKAS:
velobrauciens , Mobilitātes nedēļa , Rožu 6

Lai pievērstu uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros sestdien, 24.septembrī, notiks tautas velobrauciens "Pilsētā bez auto".

Plāno remontēt telpas un atjaunot fasādi domes ēkai (1)

BIRKAS:
Dome , iepirkums , remonts , Rožu 6

Pašvaldība izsludinājusi iepirkuma konkursu par domes ēkas, Rožu ielā 6, telpu remontu un fasādes apakšējās daļas atjaunošanu, un aicina pretendentus iesniegt savus piedāvājumus.

Dome precizē, kāpēc īsti nolupusi Rožu 6 fasāde (13)

BIRKAS:
Dome , remonts , UPTK , Būve , Rožu 6

Esam saņēmuši Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas informāciju ar precizētiem faktiem par domē veiktajiem remontiem 1999.–2012.gadā.

Domes namam pietrūkst saimnieka rūpīgās acs (26)

BIRKAS:
Dome , remonts , UPTK , Mārtiņš Tīdens , Uldis Sesks , Rožu 6

Papildināts.Tikai daži gadi pagājuši kopš pēdējā Liepājas domes ēkas remonta, bet fasādes apmetums krīt nost, un pilsētas "galvenais" nams izskatās bēdīgi.

Par koku zāģēšanu 14.novembra bulvārī un citi lēmumi

BIRKAS:
koki , Apstādījumu uzraudzības komisija , Rožu 6 , Siļķu 42 , Invalīdu 4 , Liepu 21 , Dzintaru 95 , Bernātu 39 , Grīzupes 29

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes Apstādījumu uzraudzības komisijas 11.novembra sēdes lēmumiem par koku zāģēšanu un kopšanu.

Domes ēkā sākušies remontdarbi

BIRKAS:
remonts , Dome , Rožu 6

No pirmdienas, 9. janvāra, Liepājas pilsētas Domes ēkā Rožu ielā 6 ir sākušies remontdarbi. Remonta laikā Domes darbs un apmeklētāju apkalpošana netiks traucēta.

Māri Egmani beidzot apstiprina īpašuma pārvaldes vadītāja amatā (3)

BIRKAS:
domes sēde , Māris Egmanis , Rožu 6

29. septembra domes sēdē Liepājas domes deputāti pieņēma lēmumu ar 3. oktobri par Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāju apstiprināt Māri Egmani.