Pašvaldības policija Stendera ielā notver uzbrucēju

BIRKAS:
huligānisms , Rožu laukums , Stendera iela

Svētdienas naktī, 4.februārī ap pulksten 1, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot ievēroja, ka Rožu laukumā konfliktē vairākas personas.

Nedēļas izskaņā Rožu laukumā būs Ziemassvētku tirdziņš

BIRKAS:
Ziemassvētki , gadatirgus , Rožu laukums , folklora

Tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, visi liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz gadskārtējo Ziemassvētku tirdziņu Rožu laukumā 22. un 23. decembrī no pulksten 10 līdz 16.

Tirgotāji aicināti pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā (1)

BIRKAS:
tirdziņš , Rožu laukums , Ziemassvētki

Ik gadu Liepājā koši un atraktīvi tiek sagaidīts Ziemassvētku laiks, tāpēc tiek organizēts Ziemassvētku tirdziņš Rožu laukumā 22. un 23.decembrī no pulksten 10 līdz 16.

Ar svinīgu sarīkojumu iededz pilsētas galveno egli (42)

BIRKAS:
egle , Rožu laukums , koncerts

Svētdienas pēcpusdienā Rožu laukumā notika Liepājas galvenās svētku egles iedegšanas svinīgais pasākumus, uz krāšņo sarīkojumu pulcējot simtiem liepājnieku un pilsētas viesu.

Egles atklāšanas dēļ noteikti ceļu satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
egle , satiksme , Rožu laukums

Svētdien, 3.decembrī, pulksten 16 Rožu laukumā notiks pilsētas galvenās egles atklāšanas pasākums. Gatavojoties svētku pasākuma norisei, tiks noteikti ceļu satiksmes ierobežojumi.

Pilsētā sāk uzstādīt Ziemassvētku rotājumus

BIRKAS:
Ziemassvētki , rotājumi , labiekārtošana , Rožu laukums , Agita Ansule

Sestdien, 2.decembrī, pulksten 17 pilsētas centrā, Rožu laukumā atkal tiks iedegta Adventes laika pirmā svece, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Egles atklāšanā būs iluzionisti, Troļļu taka un jautrs koncerts (2)

BIRKAS:
egle , koncerts , Rožu laukums

3.decembrī pulksten 16 Liepājas egles atklāšanā būs iecienīti multfilmu varoņi, humora grupas "Dziļi Violets" koncerts, izzinoši Troļļu takas uzdevumi, kā arī eksperimenti un burvju triki.

Egli atklās ar Ziemassvētku vecīti, troļļiem un grupu "Dziļi violets" (2)

BIRKAS:
egle , koncerts , Rožu laukums

Svētdien, 3.decembrī, Rožu laukumā tiks atklāta Liepājas pilsētas egle kopā ar Ziemassvētku vecīti un viņa draugiem, informē Kultūras pārvaldes pārstāve Dita Dzene.

Rožu laukumā būs mājražotāju un amatnieku tirdziņš

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , valsts svētki

Šo sestdien, 18.novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā notiks Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus. Par tā organizēšanu rūpējas biedrība "Etno Liepāja".

Aicina pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā (4)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus

Sestdien, 18. novembrī, no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā Liepājā biedrība "ETNO Liepāja" organizē Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgu.

Dzīvnieku aizsardzības dienā pievērsīs uzmanību atbildībai

BIRKAS:
dzīvnieku aizsardzība , dzīvnieku patversme , Rožu laukums

Liepājas pašvaldība aicina piedalīties Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienai veltītā pasākumā, kas notiks sestdien, 7.oktobrī, pulksten 12 laukumā pie Liepājas Latviešu biedrības nama.

Velobrauciena laikā gaidāmi nelieli satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
Mobilitātes nedēļa , Rožu laukums , velobrauciens , satiksme

Sestdien, 16.septembrī, tautas velobrauciena "Pilsētā bez auto" laikā Liepājā gaidāmi satiksmes ierobežojumi. No pulksten 8 līdz pulksten 12 tiks slēgts autostāvlaukums Rožu ielā 6.

Notiek pasākums "Bibliotēka dodas pilsētā"

BIRKAS:
Zinību diena , bibliotēka , Rožu laukums , Bibliotēka dodas pilsētā

1.septembrī pulksten 12 Rožu laukumā, atzīmējot  Zinību dienas pasākumu "Vēl viens Jaunais gads", Centrālā zinātniskā bibliotēka un "Vecliepājas Rūķis" uzrunās liepājniekus.

Būs pasākums "Bibliotēka dodas pilsētā"

BIRKAS:
Zinību diena , bibliotēka , Rožu laukums , Bibliotēka dodas pilsētā

1.septembrī pulksten 12 Rožu laukumā, atzīmējot  Zinību dienas pasākumu "Vēl viens Jaunais gads", Centrālā zinātniskā bibliotēka un "Vecliepājas Rūķis" uzrunās liepājniekus.

Rožu laukumā divas dienas notiek vasaras ražas tirdziņš (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Etno Liepāja

Liepājnieki un viesi piektdien un sestdien aicināti uz Vasaras ražas tirdziņu, kas Rožu laukumā notiks no pulksten 10 līdz 17, informē organizatori, biedrība "Etno Liepāja".

Atkal notiks pasākums "Vēl viens jaunais gads" (1)

BIRKAS:
Zinību diena , bērnu un jaunatnes centrs , Rožu laukums

Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs (LBJC) 1.septembrī no pulksten 12 līdz 15 Rožu laukumā organizē Zinību dienai veltītus svētkus bērniem un jauniešiem "Vēl viens jaunais gads".

Klāt turnīra "Bruģa bumba" noslēdzošais posms

BIRKAS:
Bruģa bumba , Kurzeme , Rožu laukums

Basketbola un futbola čempionāta "Bruģa bumba 2017" noslēdzošais posms notiek sestdien, 5.augustā, iepriekšējo sezonas posmu mājvietā – pie tirdzniecības nama "Kurzeme".

Tuvojas "Bruģa bumbas" noslēdzošais posms

BIRKAS:
Bruģa bumba , Kurzeme , Rožu laukums

Tuvojas ielu basketbola un futbola "Bruģa bumba 2017" čempionāta noslēdzošais posms, kas notiks 5. augustā iepriekšējo sezonas posmu mājvietā – pie tirdzniecības nama "Kurzeme".

Zibakcijā glezno rozes un vāra draudzību stiprinošu zupu (1)

BIRKAS:
plenērs , Mākslas kolēģi , Ilze Eniņa , Rožu laukums , Dārza 4/8

Biedrība "Mākslas kolēģi" sestdien, 29.jūlijā, Rožu laukumā bija sarīkojusi gleznošanas plenēru - zibakciju "Rozes alla prima".

Rožu laukumā ar andeli svin Saimnieču dienu (9)

BIRKAS:
Rožu laukums , Annas diena , gadatirgus , tirdziņš

Atzīmējot Annas jeb Saimnieču dienu, 21. jūlijā Rožu laukumā no pulksten 10 līdz pulksten 17 notiks amatnieku un mājražotāju tirdziņš, lai celtu godā darba tikumu.

Varēs gatavoties Līgo svētkiem tirdziņā Rožu laukumā

BIRKAS:
Rožu laukums , Līgo , gadatirgus

Lai godam sagatavotos svētkiem, Rožu laukumā tiek organizēts Vasaras saulgriežu tirdziņš, kurš jau tradicionāli notiks divu dienu garumā, 21. un 22.jūnijā no pulksten 9 līdz 17.

"Tiksimies Rožu laukumā" notiks jau 15.sezonu

BIRKAS:
LRTIB , tūrisms , ekskursija , Rožu laukums

Sākot no 1.jūnija līdz pat 31.augustam, ik dienas pulksten 14 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

Tirgotāji tiek aicināti pieteikties tirdziņam Rožu laukumā (1)

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums

Tuvojoties vieniem no gada gaidītākajiem un tautā mīlētākajiem svētkiem, tuvojas iecienītais vasaras saulgriežu tirdziņš, kas šogad notiks 21. un 22.jūnijā Rožu laukumā.

Deviņdesmitajos – lepnā jaguārā, tagad bomzis Rožu laukumā (31)

BIRKAS:
Rožu laukums , Ēriks Kursītis , Sv.Annas baznīca , cietums

Portāls kasjauns.lv publicējis liepājnieka Andra Bernāta skaudro stāstu par Ēriku Kursīti, kurš deviņdesmitajos gados braukāja apkārt ar lepnu jaguāru, bet tagad ir bezpajumtnieks.

Atkal būs ikgadējie svētki dārzkopjiem "Pavasaris ziedos" (1)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , ziedi , Latviešu biedrības nams

Rožu laukumā pirmdien, 1.maijā, no pulksten 9 notiks jau divpadsmitie svētki dārzkopjiem "Pavasaris ziedos", kas ir Kurzemē lielākais nozares pasākums.

Iereibuši vecāki nespēj parūpēties par zīdaini

BIRKAS:
vecāku atbildība , atskurbtuve , Rožu laukums

Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā pie tirdzniecības nama "Kurzeme" aizturēti divi stipri iereibuši vecāki, kuri nav varējuši parūpēties par savu trīs nedēļas veco zīdaini.

1.maijā Rožu laukumā notiks "Pavasaris ziedos" (1)

BIRKAS:
Rožu laukums , gadatirgus , Pavasaris ziedos , Etno Liepāja

Pirmdien, 1.maijā, Rožu laukumā notiks pasākums un svētki dārzkopjiem "Pavasaris ziedos", ko organizē biedrība "Etno Liepāja". Pieteikšanās tam līdz 21. aprīlim.

Rožu laukums

Ar nozagtu velosipēdu vīrietis tālu neaizbrauc

BIRKAS:
zādzība , Velo , Rožu laukums

Sestdien, 1.aprīlī, ap pulksten 16.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Lielā ielā esot nozagts velosipēds.

1.aprīlī LTV ziņu dienesta žurnālisti uzklausīs iedzīvotājus (2)

BIRKAS:
LTV , Rožu laukums

Sestdien, 1.aprīlī, pulksten 16 Rožu laukumā Latvijas Televīzijas (LTV) ziņu dienesta žurnālisti uzklausīs iedzīvotājus par dzīvi pilsētā un pašvaldības darbu.

Tirgotāji var pieteikties Lieldienu tirdziņam Rožu laukumā

BIRKAS:
gadatirgus , Rožu laukums , Lieldienas

Biedrība "Etno Liepāja" organizē mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņu, kas sestdien, 15.aprīlī, no pulksten 10 līdz 16 norisināsies Rožu laukumā Liepājā.