Liepājas pusmaratonā uzvar Jānis Višķers

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons

Latvijas garo distanču skrējējs Jānis Višķers sestdien uzvarēja Liepājas pusmaratonā, kas bija arī sezonas pirmais ""Bigbank" Skrien Latvija" posms, ziņo LETA.

Jau sestdien notiks Liepājas pusmaratons

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , LOC , Lielais Dzintars

"Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonas 1. posms, sestdien, 13.aprīlī, laukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars" pulcēs tūkstošus aktīvu latviešu, kā arī viesus no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm.

Treniņā izskries daļu jaunās Liepājas pusmaratona trases

BIRKAS:
promenāde , Skrien Latvija , vieglatlētika

Sestdien, 6. aprīlī, pulksten 10.30 promenādē pie Dzintara pulksteņa notiks otrs koptreniņš pirms seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonas atklāšanas sacensībām Liepājā.

Pusmaratonā triumfē Girgensons un lietuviete Vaidžulīte (1)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija

Sezonas pirmajā ""Bigbank" Skrien Latvija" posmā – Liepājas pusmaratonā – sestdien uzvaru guva Jānis Girgensons un lietuviete Kamile Vaidžulīte, ziņo aģentūra LETA.

Par sabiedriskā transporta kustību pusmaratona laikā (8)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija , sabiedriskais transports , LST

Saistībā ar satiksmes ierobežojumiem "BigBank Skrien Latvija" pirmā posma Liepājas pusmaratona laikā, 7aprīlī no pulksten 7 līdz 17 būs izmaiņas sabiedriskā transporta plūsmā.

Skolēni gatavojas "Bigbank Skrien Latvija" pirmajam posmam (4)

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , 8.vidusskola , Evita Auniņa , Dmitrijs Gorlačevs , vieglatlētika

Jau rīt Liepāja kļūs par brīvdienu galamērķi aktīva dzīvesveida baudītājiem un skriešanas profesionāļiem. Liepājas pusmaratons uz starta līnijas dalībniekus pulcēs 7.aprīlī.

Pusmaratona norises laikā būs satiksmes ierobežojumi (5)

BIRKAS:
pusmaratons , Skrien Latvija , satiksme

Sestdien, 7.aprīlī, saistībā ar skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" pirmo posmu Liepājas pusmaratonu tiks noslogotas ielas visā to platumā, ieskaitot ietves un braucamās daļas.

Jaunā distance – ikvienam patriotiskās noskaņās

BIRKAS:
Skrien Latvija , pusmaratons , vieglatlētika

Latvijā lielākais skriešanas seriāls "Bigbank Skrien Latvija" sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi šosezon aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam jaunu #Beactive distanci.

Liepājas pusmaratons dārdēs rokmūzikas ritmos (1)

BIRKAS:
pusmaratons , Lielais Dzintars , Skrien Latvija

Jau mazāk kā pēc mēneša, 7.aprīlī ar skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" pirmo posmu Liepājas pusmaratonu, skrējēji atklās 2018.gada aktīvo sacensību sezonu.

Liepājas pusmaratonā uzvar Dopolsks un Kažemāka (2)

BIRKAS:
Pusmaratons , Skrien Latvija

Latvijas skrējēja Anita Kažemāka un Lietuvas sportists Valds Dopolsks svētdien izcīnīja uzvaru Liepājas pusmaratonā, kas reizē bija arī skriešanas seriāla "Skrien Latvija" pirmais posms.

Ar pusmaratonu atklās skriešanas sacensību sezonu

BIRKAS:
Pusmaratons , Lielais Dzintars , vieglatlētika , Skrien Latvija

Jau svētdien, 26.martā, tiks atklāta Baltijā lielākā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" sezona ar tā pirmo posmu – Liepājas pusmaratonu.

Pusmaratona norises laikā būs satiksmes ierobežojumi

BIRKAS:
Skrien Latvija , vieglatlētika , satiksme , Pusmaratons

Atlikušas vien pāris dienas, līdz Latvijas skrējēju sabiedrību pāršalks pirmais "Big Bank Skrien Latvija" posms. Šogad skriešanas seriālu 26. martā atklās vēju pilsēta Liepāja.

Liepājas pusmaratons aicina piedalīties arī vismazākos (1)

BIRKAS:
Skrien Latvija , vieglatlētika , Lielais Dzintars

Tuvojoties "Bigbank Skrien Latvija" 7. sezonai, visi skriešanas piekritēji aicināti uz Liepājas pusmaratonu, kas notiks 26. martā, atklājot skrējienu seriālu apkārt visai Latvijai.

Sestdien atklās "Bigbank Skrien Latvija" jauno sezonu

BIRKAS:
vieglatlētika , Skrien Latvija , Jūrmalas parks

Sestdien, 4.martā, deviņās Latvijas pilsētās, arī Liepājā, simtiem aktīva dzīvesveida un skriešanas sporta cienītāji apvienosies kopīgā šī gada pirmajā treniņā.

Liepājā būs Latvijas lielākā skriešanas seriāla posms

BIRKAS:
vieglatlētika , Skrien Latvija

Lielākā skriešanas seriāla valstī "Bigbank Skrien Latvija" kalendāru nākamgad papildinās posmi arī Daugavpilī un Liepājā, aģentūru LETA informēja sacensību rīkotāji.