Arī šogad būs vilciens uz festivālu "Summer Sound"

BIRKAS:
Summer Sound , vilciens

Sabiedriskā transporta padome atbalstīja papildu vilciena reisu nodrošināšanu uz trim pasākumiem; divos autobusu maršrutos tiks ieviests transports pēc pieprasījuma.

"Summer Sound" piedāvā urbānajai kultūrai veltītu skatuvi (1)

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound" sadarbībā ar Stenders šogad piedāvās urbānajai kultūrai veltītu skatuvi pludmalē, informē festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Pabērza.

"Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi un pasākumus

BIRKAS:
Summer Sound , koncerts , Juliannas pagalms

Festivāls "Summer Sound" sadarbībā ar radio SWH un akciju sabiedrību "Aldaris" piedāvā skatuvi "Barley Bros./Radio SWH priekšnams skatuve".

"Summer Sound" papildinājis mākslinieku sarakstu

BIRKAS:
Summer Sound , pludmale

Pludmales festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstam pievienojušies "The Sound Poets", "Laika Suns", "Kreisais Krasts", "Latgalīšu reps", "Marta", DJ Rudd un citi.

Festivāls "Summer Sound" papildina mākslinieku sarakstu

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāla "Summer Sound" mākslinieku sarakstu papildina nīderlandiešu DJ duets "The Him", reperis "ansis", atraktīvā Aija Andrejeva, radio hitu līderis Jānis Stībelis un citi.

Festivāls "Summer Sound" aicina ēdinātājus un tirgotājus

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināsies 2. un 3. augustā Liepājas pludmalē, izsludina festivāla ēdinātāju un tirgotāju pieteikšanos, informē organizatoru pārstāve Alise Pabērza.

Liepājniekiem biļetes uz "Summer Sound" pieejamas lētāk (6)

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināises Liepājā, 2. un 3. augustā liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā iegādāties biļetes uz festivālu lētāk.

Festivāls "Summer Sound" izziņo pirmo mākslinieku vārdus (4)

BIRKAS:
pludmale , festivāls , Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālā, kurš norisināsies Liepājā 2. un 3. augustā uzstāsies vairāki ārzemju un pašmāju mākslinieki, informē festivāla preses pārstāve Alise Pabērza.

"Summer Sound" izziņo datumus Liepājā un ballīti Rīgā

BIRKAS:
Summer Sound , pludmale , festivāls

Festivāls "Summer Sound" 2019. gadā Liepājā norisināsies 2. un 3. augustā un tā būs jau devītā reize, kad festivāla apmeklētāji tiek aicināti baudīt mūziku un mākslu Liepājas pludmalē.

"Summer Sound" nākamgad vairāk integrēsies pilsētvidē (4)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , Uldis Pabērzis

Festivāla "Summer Sound" direktors Uldis Pabērzis Pilsētas attīstības komitejā prezentēja nākamā gada festivāla ieceres, pavelkot svītru šās vasaras festivālam.

Atskatoties uz aizvadīto festivālu "Summer Sound"

BIRKAS:
Summer Sound , Uldis Pabērzis

Astotais festivāls "Summer Sound" plašu aktivitāšu programmu Liepājā piedāvāja visas nedēļas garumā, festivāla dienās, 3. un 4. augustā, pulcējot 23 tūkstošus apmeklētāju.

Festivāls "Summer Sound" aizvadīts mierīgi

BIRKAS:
Summer Sound , narkotikas

Nedēļas nogalē notikušajā pludmales festivālā "Summer Sound" par sabiedrisko kārtību un drošību rūpējās arī Valsts policija. Īīpašs akcents tika likts uz narkotisko vielu aprites kontroli.

Astoto "Summer Sound" apmeklējuši 23 000 cilvēku (9)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Ar krāšņiem koncertiem uz četrām skatuvēm un dejām līdz rīta agrumam aizvadīts astotais pludmales festivāls "Summer Sound".

Tūkstoši līksmo pirmajā festivāla "Summer Sound" naktī (1)

BIRKAS:
festivāls , Summer Sound , pludmale

Tūkstošiem viesu aizvadījuši vienu no gada karstākajām naktīm Liepājas pludmalē, festivālā "Summer Sound".

Sācies pludmales festivāls "Summer Sound" (6)

BIRKAS:
festivāls , pludmale , Summer Sound

Piektdien, 3.augustā, Liepāju pieskandina Latvijā vērienīgākais pludmales festivals "Summer Sound". Festivāla organizatori aicina ņemt vērā ceļu remontdarbus.

Policija strādās pastiprinātā režīmā; atgādina par drošību (1)

BIRKAS:
Summer Sound , drošība

Šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks vasaras vērienīgākais notikums – festivāls "Summer Sound". Policija festivāla laikā strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Remontdarbu karte Kurzemes pusē.

Autovadītājiem starp Rīgu un Liepāju jāieplāno papildu stunda

BIRKAS:
Summer Sound , Latvijas valsts ceļi , A9 , ielu remonts

Autovadītājiem ceļā uz mūzikas festivālu "Summer Sound" Liepājā jāieplāno papildu stunda, aģentūru LETA VAS "Latvijas valsts ceļi".

Uz "Summer Sound" būs papildus vilciens no Rīgas

BIRKAS:
Summer Sound , vilciens

"Pasažieru vilciens" 3.augustā un 5.augustā festivāla "Summer Sound" apmeklētāju ērtībām ir norīkojis papildu vilcienus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ.

Liepājā notiks divi eksotisko deju festivāla koncerti

BIRKAS:
Summer Sound , dejas , Horeo

Sestdien, 4.augustā, jau no pulksten 11 pirmo reizi uz festivāla "Summer Sound" "Aldara" skatuves eksotisko deju ritmus varēs baudīt festivāla "Vēja fantāzija" ietvaros.

Festivālā "Summer Sound" būs arī Veselības izziņas telts

BIRKAS:
Summer Sound , veselības telts

Festivāla "Summer Sound" apmeklētājiem, kā arī citiem interesentiem sestdien, 4.augustā, no pulksten 13 līdz 16 būs iespēja piedalīties Veselības izziņas telts piedāvātajās aktivitātēs.

Ar koncertiem sākas festivāla "Summer Sound" nedēļa (2)

BIRKAS:
Summer Sound , LiepU , Juliannas pagalms , Pētertirgus

Sākot no otrdienas vakara trīs dažādās vietās – Juliannas pagalmā, Pētertirgū un Liepājas Universitātē trīs vakarus pēc kārtas liepājniekus un viesus priecēs pašmāju grupas un dīdžeji.

"Summer Sound" piedāvās plašu aktivitāšu programmu

BIRKAS:
Summer Sound

Līdztekus krāšņai muzikālajai programmai festivāls "Summer Sound", kas  norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, piedāvās plašu aktivitāšu klāstu visai ģimenei.

Varēs nosūtīt mantas uz "Summer Sound" bez maksas

BIRKAS:
Summer Sound , pakomāts

"DPD Latvija" pirmo reizi festivāla "Summer Sound" apmeklētāju ērtībām piedāvā iespēju nepieciešamās lietas bez maksas nosūtīt gan uz pasākuma norises vietu Liepājā, gan atpakaļ.

Festivāls "Summer Sound" aicina pieteikties caurlaidēm

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , satiksmes drošība

Festivāla "Summer Sound" ietvaros būs ierobežota satiksme festivāla teritorijai pieguļošajās ielās un šo ielu iedzīvotāji ir aicināti pieteikties automašīnu caurlaidēm.

Festivālā "Summer Sound" atgriežas kino

BIRKAS:
festivāls , Summer Sound , kino

Šā gada festivāls "Summer Sound", kurš norisināsies jau pēc divām nedēļām – 3. un 4. augustā, festivāla apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot pašmāju kino.

"Summer Sound" piedāvās koncertus nedēļas garumā

BIRKAS:
Summer Sound , koncerts , Pētertirgus , Juliannas pagalms , LiepU

Ar Pilsētas skatuves koncertiem festivāls "Summer Sound" dažādās Liepājas vietās nedēļas garumā ieskandinās 3. un 4. augustā notiekošo festivālu, informē organizatori.

Papildinās "Summer Sound" mākslinieku saraksts (1)

BIRKAS:
Summer Sound

Ar reperi Gacho, šī brīža Lietuvas populārāko mākslinieku Daddy Was A Milkman, kā arī Radio SWH Priekšnama skatuvi tiek papildināts "Summer Sound" festivāla mākslinieku saraksts.

Festivāls "Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi

BIRKAS:
Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālu papildina jauna skatuve – "I Love You Skatuve" uz kuras uzstāsies labākās pašmāju un Baltijas indie un alternatīvās mūzikas grupas.

"Summer Sound" izziņo pirmos festivāla māksliniekus (7)

BIRKAS:
Summer Sound , Uldis Pabērzis

3. un 4.augustā Liepājas pludmalē notiks jau astotais festivāls "Summer Sound", un tā organizatori izziņojuši pirmos festivāla māksliniekus.

"Summer Sound" nākamgad notiks augusta sākumā (2)

BIRKAS:
Summer Sound

Astotais mūzikas festivāls "Summer Sound" nākamgad Liepājā notiks 3.augustā un 4.augustā, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāji.