Atskatoties uz aizvadīto festivālu "Summer Sound"

BIRKAS:
Summer Sound , Uldis Pabērzis

Astotais festivāls "Summer Sound" plašu aktivitāšu programmu Liepājā piedāvāja visas nedēļas garumā, festivāla dienās, 3. un 4. augustā, pulcējot 23 tūkstošus apmeklētāju.

Festivāls "Summer Sound" aizvadīts mierīgi

BIRKAS:
Summer Sound , narkotikas

Nedēļas nogalē notikušajā pludmales festivālā "Summer Sound" par sabiedrisko kārtību un drošību rūpējās arī Valsts policija. Īīpašs akcents tika likts uz narkotisko vielu aprites kontroli.

Astoto "Summer Sound" apmeklējuši 23 000 cilvēku (9)

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , pludmale

Ar krāšņiem koncertiem uz četrām skatuvēm un dejām līdz rīta agrumam aizvadīts astotais pludmales festivāls "Summer Sound".

Tūkstoši līksmo pirmajā festivāla "Summer Sound" naktī (1)

BIRKAS:
festivāls , Summer Sound , pludmale

Tūkstošiem viesu aizvadījuši vienu no gada karstākajām naktīm Liepājas pludmalē, festivālā "Summer Sound".

Sācies pludmales festivāls "Summer Sound" (6)

BIRKAS:
festivāls , pludmale , Summer Sound

Piektdien, 3.augustā, Liepāju pieskandina Latvijā vērienīgākais pludmales festivals "Summer Sound". Festivāla organizatori aicina ņemt vērā ceļu remontdarbus.

Policija strādās pastiprinātā režīmā; atgādina par drošību (1)

BIRKAS:
Summer Sound , drošība

Šajā nedēļas nogalē Liepājā notiks vasaras vērienīgākais notikums – festivāls "Summer Sound". Policija festivāla laikā strādās pastiprinātā režīmā, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Remontdarbu karte Kurzemes pusē.

Autovadītājiem starp Rīgu un Liepāju jāieplāno papildu stunda

BIRKAS:
Summer Sound , Latvijas valsts ceļi , A9 , ielu remonts

Autovadītājiem ceļā uz mūzikas festivālu "Summer Sound" Liepājā jāieplāno papildu stunda, aģentūru LETA VAS "Latvijas valsts ceļi".

Uz "Summer Sound" būs papildus vilciens no Rīgas

BIRKAS:
Summer Sound , vilciens

"Pasažieru vilciens" 3.augustā un 5.augustā festivāla "Summer Sound" apmeklētāju ērtībām ir norīkojis papildu vilcienus no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ.

Liepājā notiks divi eksotisko deju festivāla koncerti

BIRKAS:
Summer Sound , dejas , Horeo

Sestdien, 4.augustā, jau no pulksten 11 pirmo reizi uz festivāla "Summer Sound" "Aldara" skatuves eksotisko deju ritmus varēs baudīt festivāla "Vēja fantāzija" ietvaros.

Festivālā "Summer Sound" būs arī Veselības izziņas telts

BIRKAS:
Summer Sound , veselības telts

Festivāla "Summer Sound" apmeklētājiem, kā arī citiem interesentiem sestdien, 4.augustā, no pulksten 13 līdz 16 būs iespēja piedalīties Veselības izziņas telts piedāvātajās aktivitātēs.

Ar koncertiem sākas festivāla "Summer Sound" nedēļa (2)

BIRKAS:
Summer Sound , LiepU , Juliannas pagalms , Pētertirgus

Sākot no otrdienas vakara trīs dažādās vietās – Juliannas pagalmā, Pētertirgū un Liepājas Universitātē trīs vakarus pēc kārtas liepājniekus un viesus priecēs pašmāju grupas un dīdžeji.

"Summer Sound" piedāvās plašu aktivitāšu programmu

BIRKAS:
Summer Sound

Līdztekus krāšņai muzikālajai programmai festivāls "Summer Sound", kas  norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, piedāvās plašu aktivitāšu klāstu visai ģimenei.

Varēs nosūtīt mantas uz "Summer Sound" bez maksas

BIRKAS:
Summer Sound , pakomāts

"DPD Latvija" pirmo reizi festivāla "Summer Sound" apmeklētāju ērtībām piedāvā iespēju nepieciešamās lietas bez maksas nosūtīt gan uz pasākuma norises vietu Liepājā, gan atpakaļ.

Festivāls "Summer Sound" aicina pieteikties caurlaidēm

BIRKAS:
Summer Sound , festivāls , satiksmes drošība

Festivāla "Summer Sound" ietvaros būs ierobežota satiksme festivāla teritorijai pieguļošajās ielās un šo ielu iedzīvotāji ir aicināti pieteikties automašīnu caurlaidēm.

Festivālā "Summer Sound" atgriežas kino

BIRKAS:
festivāls , Summer Sound , kino

Šā gada festivāls "Summer Sound", kurš norisināsies jau pēc divām nedēļām – 3. un 4. augustā, festivāla apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot pašmāju kino.

"Summer Sound" piedāvās koncertus nedēļas garumā

BIRKAS:
Summer Sound , koncerts , Pētertirgus , Juliannas pagalms , LiepU

Ar Pilsētas skatuves koncertiem festivāls "Summer Sound" dažādās Liepājas vietās nedēļas garumā ieskandinās 3. un 4. augustā notiekošo festivālu, informē organizatori.

Papildinās "Summer Sound" mākslinieku saraksts (1)

BIRKAS:
Summer Sound

Ar reperi Gacho, šī brīža Lietuvas populārāko mākslinieku Daddy Was A Milkman, kā arī Radio SWH Priekšnama skatuvi tiek papildināts "Summer Sound" festivāla mākslinieku saraksts.

Festivāls "Summer Sound" izziņo jaunu skatuvi

BIRKAS:
Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālu papildina jauna skatuve – "I Love You Skatuve" uz kuras uzstāsies labākās pašmāju un Baltijas indie un alternatīvās mūzikas grupas.

"Summer Sound" izziņo pirmos festivāla māksliniekus (7)

BIRKAS:
Summer Sound , Uldis Pabērzis

3. un 4.augustā Liepājas pludmalē notiks jau astotais festivāls "Summer Sound", un tā organizatori izziņojuši pirmos festivāla māksliniekus.

"Summer Sound" nākamgad notiks augusta sākumā (2)

BIRKAS:
Summer Sound

Astotais mūzikas festivāls "Summer Sound" nākamgad Liepājā notiks 3.augustā un 4.augustā, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāji.

Festivāls "Summer Sound" sācis veidot jaunu identitāti (3)

BIRKAS:
Linda Zajarska , Dome , Summer Sound

Šovasar jau septīto reizi Liepājā izskanēja pludmales festivāls "Summer Sound", kurš arī nākamgad gatavojas turpināt aizsākto tradīciju.

Meklē "Summer Sound" laikā pazaudēto mantu īpašniekus (4)

BIRKAS:
Summer Sound , policija lūdz palīdzēt

Pēc festivāla "Summer Sound" tika atrastas dažādas mantas. Šobrīd tās atrodas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē, Liepājā, un gaida to īpašniekus.

Festivāla laikā policija fiksējusi dažādus pārkāpumus

BIRKAS:
Summer Sound , narkotikas , dzērājšoferi , zādzība

Kā ierasts plašu publisku pasākumu laikā, arī šajā festivālā "Summer Sound" policija strādāja pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Festivālu "Summer Sound" apmeklēja 23 000 cilvēku (6)

BIRKAS:
Summer Sound

Nedēļas nogalē notikušo "Summer Sound" festivālu divu dienu laikā apmeklēja aptuveni 23 000 cilvēku, tādejādi šis kļuvis par pēdējo trīs gadu laikā apmeklētāko "Summer Sound" festivālu.

Pirmajā dienā lielākais apmeklētāju skaitu trīs gadu laikā (8)

BIRKAS:
Summer Sound

Pirmajā festivāla "Summer Sound" dienā pludmalē pulcējies pēdējo trīs gados lielākais apmeklētāju skaits. Otrajā dienā gaidāma virkne koncertu, tai skaitā vērienīga Dona uzstāšanās.

Festivālā "Summer Sound" darbosies "Veselības telts"

BIRKAS:
Summer Sound , RTU , veselības aprūpe , drošība

Sestdien, 29.jūlijā, no pulksten 14 līdz 17 festivāla "Summer Sound" ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja apmeklēt pašvaldības koordinēto "Veselības telti".

Festivāls "Summer Sound", visticamāk, paies bez lietus

BIRKAS:
Summer Sound , laika ziņas

Festivāls "Summer Sound", visticamāk, paies bez ievērojamiem nokrišņiem, spīdēs saule, gaisa temperatūra nebūs augsta un pūtīs mērens vējš, liecina sinoptiķu prognozes.

Policija aicina festivālā rūpēties par savu drošību (1)

BIRKAS:
Summer Sound , drošība , satiksme

Nedēļas nogalē notiks festivāls "Summer Sound". Kā ierasts, arī šajā festivālā policija strādās pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Festivāla apmeklētājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

BIRKAS:
Summer Sound , A9 , satiksme , ielu remonts

Pludmales festivāla "Summer Sound", kas sāksies jau piektdien, apmeklētājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem ceļā uz Liepāju un pilsētā festivāla laikā.

Festivālā "Summer Sound" darbosies "Veselības telts"

BIRKAS:
Summer Sound , RTU , veselības aprūpe , drošība

Sestdien, 29.jūlijā, no pulksten 14 līdz 17 festivāla "Summer Sound" ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja apmeklēt pašvaldības koordinēto "Veselības telti".