Birka: Tele2

Sākas pieteikšanās lielākajām skolēnu spēlēm visā Baltijā

BIRKAS:
ZZ Čempionāts , Tele2

19.februārī sākas pieteikšanās skolēnu gaidītākajam gada notikumam – ZZ Čempionātam (ZZČ), kas ir lielākās sporta un prāta spēles skolēniem ne vien Latvijā, bet arī visā Baltijā.

Notiks jau otrā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja"

BIRKAS:
Celtspēja , Lielais Dzintars , Tele2 , Addiction , konference

Piektdien, 19.oktobrī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" ar mobilā operatora "Tele 2" atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja".

"Kurzemē" atvērts "Tele2" jauna koncepta centrs (3)

BIRKAS:
Tele2 , Kurzeme

Piektdien tirdzniecības namā "Kurzeme" atvērts trešais "Tele 2" jauna koncepta centrs Liepājā. Šobrīd jaunais "Tele2" centru koncepts jau ieviests 11 centros visā Latvijā.

Daudz Liepājas skolu komandas sacentīsies ZZ pusfinālā

BIRKAS:
ZZ Čempionāts , Tele2

Paziņoti "ZZ Čempionāta" pusfinālisti, un kopumā par tiesībām startēt spēļu finālā sacentīsies rekordliels komandu skaits – 1220 klases. Kurzemes pusfināls būs 10.maijā Liepājā.

"Tele2" atklāj jau otro rekonstruēto jaunā koncepta centru

BIRKAS:
Tele2 , t/c Ostmala

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" pēc rekonstrukcijas ir atvēris jau otro jauna koncepta "Tele2" centru Liepājā, kas atrodas t/c "Ostmala", Kārļa Zāles laukumā 8.

Uzstādītas vēl piecas "Tele2" 4G interneta bāzes stacijas

BIRKAS:
Tele2

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paziņo, ka Liepājā Graudu ielā, Uliha ielā, Klaipēdas ielā, Dzintaru ielā un Mežu ielā ir uzbūvētas piecas jaunas 4G mobilā interneta bāzes stacijas.

"XL Salā" atvērts jauna koncepta "Tele2" centrs

BIRKAS:
XL Sala , Tele2

"Tele2" informē, ka, investējot 27 000 eiro, tirdzniecības centrā "XL Sala" tas atvēris pirmo jaunā koncepta centru Liepājā. Kopumā mūsu pilsētā operatoram "Tele2" ir trīs centri.

Vērgales ielā uzstādītas trīs jaunas "Tele2" bāzes stacijas (2)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets , Vērgales iela

Mobilo sakaru operators "Tele2" ziņo, ka Liepājā, Vērgales ielā ir uzbūvētas trīs jaunas bāzes stacijas, nodrošinot ātrāku mobilo internetu un tā savienojumu.

Uzstādītas trīs jaunas "Tele2" 4G interneta bāzes stacijas

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Mobilo sakaru operators "Tele2" ziņo, ka Liepājā ir uzbūvētas trīs jaunas ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacijas – E.Tisē, Ģenerāļa Baloža ielā un Flotes ielās.

Pasaulē ātrākais 4G+ internets "Tele2" tīklā arī Liepājā

BIRKAS:
Tele2 , internets

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paziņo, ka Liepājā kā vienā no pirmajām pilsētām Latvijā ir sācis strādāt pasaulē ātrākais 4G+ interneta tīkls.

Liepājā būs pieejams pasaulē ātrākais 4G+ internets

BIRKAS:
mobilais internets , Tele2

Šogad arī Liepājā būs pieejams pasaulē ātrākais 4G+ jeb "LTE Advanced" interneta tīkls, kuru nodrošinās mobilo sakaru operators "Tele2", informē preses pārstāve Jekaterina Andrejeva.

Liepājā uzstādīts "Tele2" mobilā interneta patēriņa rekords (3)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets , IT

Liepājā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, kura apjoms pieaudzis par trešdaļu.

Operators "Tele2" paplašinājis 4G tīklu Liepājā (1)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Latvijas vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" paziņo, ka Liepājā uzbūvējis vairākas jaunas 4G bāzes stacijas, paplašinot 4G tīklu un tā kapacitāti.

"Tele2": Liepājā mobilā interneta patēriņš pieaudzis par 86% (1)

BIRKAS:
Tele2 , mobilais internets

Liepājā gada laikā "Tele2" mobilā interneta patēriņš pieaudzis par 86%, liecina vadošā mobilo sakaru operatora "Tele2" dati. Līdzīgs mobilā interneta patēriņa pieaugums ir arī Kurzemē kopumā.

Liepājā uzstādītas divas jaunas "Tele2" bāzes stacijas

BIRKAS:
Tele2 , Bāriņu iela

Bāriņu ielā sākušas darboties divas jaunas sakaru operatora "Tele2" bāzes stacijas. Pirms nedēļas darbu sāka arī jauna mobilā interneta bāzes stacija Slimnīcas ielā.

Slimnīcas ielā uzstādīta jauna "Tele2" bāzes staciju

BIRKAS:
Tele2 , Slimnīcas iela , mobilais internets

Mobilo sakaru operators "Tele2" ir uzbūvējis jaunu bāzes staciju Slimnīcas ielā. Tā nodrošina lielāku "Tele2" mobilā interneta ātrumu, kā arī vēl augstvērtīgāku balss sakaru kvalitāti.

"Tele2" klientu centrs Liepājā saņēmis uzvarētāju diplomu

BIRKAS:
Tele2 , konkurss , Latvijas Tirgotāju asociācija

Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) konkursā "Latvijas Labākais tirgotājs 2014" apbalvojusi "Tele2" klientu apkalpošanas centru Liepājā, Tirgoņu ielā 18, ar uzvarētāju diplomu.

Liepāju "ZZ Čempionāta" pusfinālā pārstāvēs 21 klase

BIRKAS:
ZZ Čempionāts , Tele2

Trešdien, 14.maijā, Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā 96 klases no visas Kurzemes sacentīsies sporta un prāta spēļu "ZZ Čempionāta" pusfinālā par 33 ceļazīmēm uz lielo finālu.

"Tele2" veikals Liepājā kļuvis par konkursa laureātu

BIRKAS:
Tele2 , XL Sala , konkurss

Mazais "Tele2" veikals Liepājā, tirdzniecības centrā "XL Sala", iekļuvis starp laureātiem Latvijas tirgotāju konkursā kategorijā "Latvijas labākais tirgotājs 2013".

"Tele2" atver jaunu klientu apkalpošanas centru Liepājā

BIRKAS:
Tele2 , t/c Ostmala

Vadošais mobilo sakaru operators "Tele2" ir atvēris jaunu klientu apkalpošanas centru Liepājā, Kārļa Zāles laukumā 8 (tirdzniecības centra "Ostmala" telpās).

Liepājā notiks “Tele2 pasaules sarunu rekorda” pusfināls

BIRKAS:
Tele2 , Ginesa rekords

Sestdien, 25.februārī, Liepājā, “Tele2” klientu apkalpošanas centrā  Tirgoņu ielā 18 norisināsies “Tele2 pasaules sarunu rekorda” pusfināls.

Ganību ielā uzstādīta jauna "Tele2" 3G bāzes stacija

BIRKAS:
Tele2

Ganību ielā darbu sākusi jauna "Tele2" trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija. Kopumā Liepājā šobrīd ir jau 28 "Tele2" bāzes stacijas.