Tirgus ielā evakuē divus cilvēku un iznes gāzes balonu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tirgus iela , glābšana , gāze

Naktī uz sestdienu, pulksten 3.54, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Tirgus ielu Liepājā, kur divstāvu dzīvojamā mājā, kādā dzīvoklī, dega ledusskapis.

No mājas ventilācijas šahtas izglābj iesprūdušu putnu

BIRKAS:
glābšana , putni , ugunsgrēks , Tirgus iela , Talsu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Izmantojot cirvi, Tirgus ielā centās iekļūt svešā dzīvoklī

BIRKAS:
huligānisms , Tirgus iela

27.jūlijā ap pulksten 20.45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vienā no mājām Tirgus ielā kāda persona cenšoties ielauzties vienā no dzīvokļiem.

Ugunsdzēsējiem ceturtdien Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tirgus iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Naktī konstatē, ka no garāžas nozagts velosipēds (1)

BIRKAS:
zādzība , Velo , Tirgus iela

Piektdien, 23.februārī, pulksten 4.47 konstatēts, ka no neaizslēgtas garāžas Tirgus ielā nozagts baltas krāsas sieviešu velosipēds.  Uzsākts kriminālprocess.

Plašā ugunsgrēkā Tirgus ielā otrdien izglābti astoņi cilvēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Tirgus iela

Vakar pulksten 21.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tirgus ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā.

Pašvaldības policija aiztur divus demolētājus

BIRKAS:
huligānisms , Tirgus iela

29.aprīlī ap pulksten 16.30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no Tirgus ielas dzīvojamo namu kāpņu telpām, vairāki jaunieši lietojot alkoholu.