Birka: Toma iela

Lauku ielā aizdegas veļas mašīna, viens cilvēks evakuēts

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma iela , Lauku iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem divi bija Liepājā.

Ugunsdzēsēji neitralizē lapseņu pūzni un dzēš ēdienu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Toma iela , lapsenes

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumusn no kuriem divi bija Liepājā.

Sestdien ugunsgrēkā Toma ielā evakuēti trīs cilvēki (2)

BIRKAS:
ugunsgrēks , glābšana , Toma iela , kūla

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 19 izsaukumus, no kuriem 14 bija uz ugunsgrēku dzēšanu.

Ceturtdien Liepājā ugunsdzēsējiem daudz darba

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla , Peldu iela , Buru iela , Toma iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus, no kuriem vairāki biju Liepājā.

Jaunais gads policijai sākas ar atrastu līķi

BIRKAS:
slepkavība , huligānisms , Toma iela

Pirmdien, 1.janvārī, ap pulksten 3 Toma ielā kādā no daudzdzīvokļu mājas dzīvokļiem atrasts 1974.gadā dzimis vīrietis bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Nedēļas nogalē Toma ielā ar atklātu liesmu degusi malka

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Toma iela , malka

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem.

Ziemeļu kapsēta.

Kapsētu pārvalde grib apzāģēt kokus pilsētas kapsētās

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , tehnikums , Ventas 25 , Komunālā pārvalde , Peldu iela , Toma iela , Hika 8 , Kapsētu pārvalde , Katedrāles iela , Dārtas 8 , Baznīcas 31 , Apšu 6 , Katedrāles 15 , Katedrāles 17 , Ģenerāļa Baloža 13 , Ģenerāļa Baloža 17

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes Apstādījumu uzraudzības komisijas 12.oktobra sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Dienas vidū jaunieši apreibinās un aizmieg Toma ielā

BIRKAS:
narkotikas , Toma iela

Trešdien, 7.oktobrī ap pulksten 16 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Toma ielā, ievēroja trīs personas, kuras atradās uz soliņa. Divas no tām gulēja.

Toma ielā uziet nelegālā alkohola tirdzniecības vietu

BIRKAS:
nelegālais alkohols , Toma iela

7.novembrī kādā dzīvoklī Toma ielā tika veikta sankcionēta kratīšana, kuras laikā izņemti 24 litri nelegālā alkohola un 360 vienības dažādu  tabakas izstrādājumu.