Birka: Tosmare

Par viltus spridzināšanas draudiem aiztur trīs zēnus

BIRKAS:
huligānisms , spridzeklis , Tosmare , kriminālprocess

Otrdien, 14.maijā, uz telefona numuru 112 tika saņemts viltus izsaukums saistībā ar spridzināšanas draudiem – jaunieši sacīja, ka divos veikalos Liepājā ir ievietoti spridzekļi.

Karostas bērni var pavadīt laiku rotaļās un pulciņos

BIRKAS:
Karosta , Izglītības pārvalde , 2.mūzikas skola , 3.pamatskola , Tosmare

Vecākiem, kuriem vasarā nav iespēju pieskatīt savus mazuļus, uz dažām stundām dienā var izmantot pašvaldības bezmaksas rotaļu grupas pakalpojumus.

Muzejs ieguvis vērtīgas fotogrāfijas par Tosmares kuģu būvētavu (2)

BIRKAS:
muzejs , osta , Tosmare , Karosta , Tosmares kuģubūvētava , vēsture

Liepājas muzeja krājums papildināts ar vērtīgu jaunieguvumu – 97 oriģinālām fotogrāfijām, kas atspoguļo darba procesu Tosmares kuģu būvētavā Latvijas pirmās brīvvalsts laikā.

Zāģēs melnalkšņus Zemnieku ielā starp Tirgus un Parka ielu (1)

BIRKAS:
Apstādījumu uzraudzības komisija , koki , Komunālā pārvalde , Lielā 12 , Rudzu 13 , Baltijas 11 , Turaidas 14 , Tosmare , Satiksmes 6 , Zemnieku iela , Ganību 169 , Kalēju 4

Piedāvājam iepazīties ar Apstādījumu uzraudzības komisijas 16. janvāra sēdes lēmumiem. Protokola izrakstu sagatavoja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa. 

Atmodas bulvāris 12

Liepājā nopērkami arī pavisam lēti dzīvokļi (12)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Tosmare , Karosta , Zaļā birze

Lai arī dzīvokļu cenas Liepājā nav tik augstas kā Rīgā un Jūrmalā, šeit ir vairāk dārgu dzīvokļu nekā citur Latvijā. Tomēr pilsētā var iegādāties arī pavisam lētus dzīvokļus.

Trešdien atvērs lielāko veikalu Karostā un Tosmarē (5)

BIRKAS:
LPB , Labais , Sila 3 , Tosmare , Karosta

Trešdien, 29. jūlijā, akciju sabiedrība LPB Sila ielā 3 atvērs jaunu veikalu-noliktavu "Labais". Šis būs jau otrais veikals Liepājā, kurš darbojas ar preču zīmi "Labais".

Sikspārņu pētniekus uztrauc vēja elektrostaciju būve piekrastē

BIRKAS:
sikspārņi , dabas pārvalde , vēja parks , Šķēde , Tosmare

Sikspārņu pētniekus Latvijā uztrauc šo zīdītāju bojāeja vietās, kur izvietotas vai tiks izvietotas vēja elektrostacijas, tostarp Liepājā, informē LETA.

Tosmares malkas šķūnīši piesaista VUGD spēkus (galerija)

BIRKAS:
ugunsgrēks , Tosmare , Spīdolas 41

Bezpajumtnieku apsēstā un pamatīgi piesārņotajā Tosmares daļā šopēcpusdien dega malkas šķūnīši, kas piesaistīja VUGD uzmanību.

Lemj par bērnu un jauniešu atpūtas laukumu aprīkojumu

BIRKAS:
bērnu rotaļu laukums , Karosta , Tosmare

Pašvaldības pārstāvji ar Karostas un Tosmares iedzīvotājiem izrunājuši par vīziju un iecerēm bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas laukumos, kuru ierīkošana paredzēta  vasarā.