Birka: Trelleborg

"Trelleborg Wheel Systems" nostiprinās Liepājā (11)

BIRKAS:
Trelleborg , Trelleborg Wheel Systems Liepaja , SEZ , Liepājas Biznesa centrs

Zviedru uzņēmums "Trelleborg Wheel Systems Liepāja" paplašinājis ražotni, nodarbināto skaitu un nākamgad gatavojas dubultot ražošanas apjomus.

"Trelleborg" Liepājā veido disku ražošanas centru

BIRKAS:
Trelleborg , ražošana , Dome , Gunārs Ansiņš

Pēc veiksmīga un stabila darba Liepājas Biznesa centrā, uzņēmums "Trelleborg Wheel Systems Liepāja" jau 2018. gada beigās pabeigs ražošanas paplašināšanas projektu.

Par savu atgriešanos Liepājā

"Your Move" iekustinās, lai liepājnieki atgriežas mājās (16)

BIRKAS:
Trelleborg , SEZ , Your Move Liepaja , Jānis Kreilis , Liene Giertmane-Done , Gatis Ginters , Ilze Zāģere , Arnis Irbens , nodarbinātība

Optimistiskā gaisotnē 12.jūnijā uzņēmuma "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" telpās žurnālisti tika iepazīstināti ar jauno digitālo platformu "Your Move Liepāja" un tās rašanās priekšnosacījumiem.

"Trelleborg Wheel Systems" grasās investēt 1,3 miljonus (1)

BIRKAS:
SEZ , investīcijas , modernizācija , Trelleborg

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde akceptējusi "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" ieguldījumu projektu ražošanas modernizācijai.

"Trelleborg" ražotni no Sēvšes pārcels uz Liepāju (3)

BIRKAS:
Trelleborg , ražošana , eksports , SEZ

Uzņēmums "Trelleborg Wheels Systems" ir pieņēmis lēmumu pārcelt visas riteņu disku ražošanas un izstrādes darbības uz vienu ražotni no Zviedrijas pilsētas Sēvši uz Liepāju.

"Trelleborg" Liepājā realizēs gandrīz miljonu vērtu projektu

BIRKAS:
Kapsēdes 2 , Trelleborg , SEZ , Jānis Lapiņš , Liepājas Biznesa centrs

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde nolēmusi slēgt līgumu ar SEZ SIA "Trelleborg Wheel Systems Liepaja" par projekta "Ražošanas attīstība un modernizācija" veikšanu.

Liepajas SEZ informē par valdes sēdē nolemto

BIRKAS:
SEZ , osta , Tolmets , Hidrolats , Piemare , Baltic Transshipment Center , Jensen Metal , Trelleborg

Kārtējā Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes sēde notika trešdien, 20.janvārī. Darba kārtībā bija astoņi jautājumi, arī par SEZ gada budžeta apstiprināšanu. Piedāvājam ar tiem iepazīties.

Liepājas biznesa centrs

SEZ firmas – stabilas uzņēmumu topa dalībnieces

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Liepaja Bulk Terminal , SEZ , Trelleborg , Liepājas osta LM , Lauma Fabrics

Sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru apkalpojošo uzņēmumu "Lursoft" portāls apskata Liepājas uzņēmumus, kuri mūsu pilsētā dažādās pozīcijās ir starp līderiem. Šodien par SEZ uzņēmumiem.

Gandrīz 20 firmām apgrozījums bijis lielāks par 10 miljoniem (2)

BIRKAS:
uzņēmējdarbība , Trelleborg , UPB , Lauma Fabrics , Lauma Lingerie , LPB , Evija , Jensen Metal , Caljan Rite-Hite Latvia , Lursoft , SEZ

Sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru apkalpojošo uzņēmumu "Lursoft" piedāvājam iepazīties ar Liepājas kompānijām, kuru apgrozījums 2014.gadā bijis lielākais, kā arī izmaiņām apgrozījuma apjomā.