Baiba Seska beidzot salaulājusies (8)

BIRKAS:
Uldis Sesks , Baiba Seska , Raimonds Kisiels , Dome

Liepājas mēra Ulda Seska vecākā meita Baiba Seska (29) pēc gandrīz četru gadu kopdzīves apprecējusies ar miljonāru un rallija braucēju Raimondu Kisielu (41), šonedēļ raksta portāls "kasjauns.lv".

Edmunds Sprūdžs.

Sesks: Sprūdžs ir hiperaktīvs jauneklis (6)

BIRKAS:
Uldis Sesks , Edmunds Sprūdžs

Liepājas mērs Uldis Sesks vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Edmundu Sprūdžu vērtē kā hiperaktīvu jaunekli.

Sesks: Spriedze valodas jautājumā ir izdevīga radikālajiem spēkiem (5)

BIRKAS:
valsts valoda , Uldis Sesks

Sabiedrības šķelšanās process, kas sācies saistībā ar valodas jautājumiem, ir nevajadzīgs un izdevīgs radikālajiem spēkiem gan no vienas, gan otras puses, lai vairotu savu popularitāti.

Sesks: Gaidu valdības oficiālo skaidrojumu (5)

BIRKAS:
Latvijas Krājbanka , Uldis Sesks

Lai nākotnē nodrošinātu stingrāku banku kontroli, ir nepieciešams Latvijas valdības oficiālais skaidrojums par to, kas īsti notika ar "Latvijas Krājbanku" un kādas kļūdas pieļautas

Liepājas metalurgs šogad nevarēja pilnvērtīgi strādāt, jo veica modernizāciju.

Sesks: Krīzes un modernizācijas dēļ Liepāja nav starp bagātākajām pašvaldībām (8)

BIRKAS:
Uldis Sesks , Liepājas metalurgs , budžets , ES , tūrisms

Intervijā laikrakstā "Diena" pilsētas mērs Uldis Sesks atzīst, ka Krīzes un šīs modernizācijas dēļ Liepāja nav starp bagātākajām pašvaldībām.

Sesks par "McDonald's": Ir daudz iespēju ēst veselīgāk (10)

BIRKAS:
Uldis Sesks , McDonald

"McDonald's" pārtika nav tā, ko es ieteiktu lietot skolēniem un jebkuram liepājniekam, komentējot iespējamo restorāna atvēršanu arī Liepājā, "Rietumu Radio" sacīja Liepājas mērs Uldis Sesks.

Koncertzāles būvniecībai trūkst aptuveni 10 miljoni latu, bet mērķis ir uzbūvēt līdz 2015.gadam (3)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncertzāle , Uldis Sesks

Koncertzāles būvniecībai šobrīd pietrūkst aptuveni 10 miljoni latu, taču precīzāka summa būs zināma pēc iepirkuma procedūras, "Rietumu Radio" sacīja Liepājas mērs Uldis Sesks.

Latvijas Pašvaldību savienības valdes priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis.

Jaunsleinis: Arī Liepājai nākamgad vajadzīga papildus dotācija (3)

BIRKAS:
Uldis Sesks , Andris Jaunsleinis , budžets , Pašvaldību savienība

Četrām lielajām pilsētām, tostarp Liepājai, nākamgad nepieciešama papildu dotācija no budžeta, uzskata Pašvaldību savienības priekšsēdis Andris Jaunsleinis.

Liepājas mērs no Viļņa Bulava iegādājas savu karikatūrisko portretu (8)

BIRKAS:
Vilnis Bulavs , Uldis Sesks , izstāde

Liepājas mērs Uldis Sesks no mākslinieka Viļņa Bulava iegādājies savu karikatūrisko portretu, kas izpelnījās sabiedrības un mediju uzmanību.

Sesks apsver iespēju iegādāties savu portretu (4)

BIRKAS:
Uldis Sesks , Vilnis Bulavs

Liepājas mērs Uldis Sesks labprāt satiktos ar Liepājas mākslinieku kopizstādē neizliktā darba "Laikabiedra portrets" autoru mākslinieku Vilni Bulavu un ir gatavs apsvērt darba iegādes iespējas, "Rietumu radio" informēja Sesks.

Sesks: Līdzekļu samazinājums radīs nopietnas sekas (10)

BIRKAS:
budžets , Uldis Sesks

Nupat ir sasniegts zemākais līmenis, par kuru attīstītai Eiropas valstij tālāk vairs nav kur iet, - runājot par valsts budžeta konsolidāciju, "Rietumu Radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Atāle: Sesks Bulava gleznā līdzinās filmās redzētiem mošķiem (50)

BIRKAS:
Vilnis Bulavs , izstāde , muzejs , Promenade Hotel , Uldis Sesks

Ikgadējā Liepājas mākslinieku izstādē neizliek darbu, kurā "kā mošķis" attēlots Liepājas mērs, ziņo aģentūra LETA.

Sesks par valdības galveno uzdevumu nosauc nodarbinātības problēmu risināšanu (7)

BIRKAS:
nodarbinātība , Uldis Sesks

Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) uzskata, ka jaunās valdības galvenais uzdevums ir risināt iedzīvotāju nodarbinātības jautājumus.

Kāpēc Sesks trešdien nav ticies ar Prezidentu? (9)

BIRKAS:
Dome , Uldis Sesks

Ziņu aģentūras BNS sniegtā informācija par ZZS pārstāvju tikšanos 19.oktobrī ar Valsts Prezidentu neapstiprinājās – Uldis Sesks tajā nav piedalījies.

Prezidents tiekas ar zaļzemniekiem, arī Sesku; Lembergs berzē rokas (7)

BIRKAS:
ZZS , Uldis Sesks , Aivars Lembergs

Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) lūguma Valsts prezidents Andris Bērziņš trešdien tiksies ar šā politiskā spēka pārstāvjiem un to sabiedrotajiem, ziņo aģentūra BNS.

Lembergs muļķojas, Sesks – piespēlē (18)

BIRKAS:
Aivars Lembergs , Uldis Sesks

Liepājas partijas draugs un sabiedrotais Aivars Lembergs allaž izcēlies ar savdabīgu humora izjūtu, kas vislabāk iederas kategorijā ”stulbs un vēl stulbāks”.

Pirms gada valdības veidošanā piedalījās arī Uldis Sesks (no labās). Gan viņš, gan Ventspils mērs Aivars Lembergs šobrīd notiekošo var tikai komentēt.

Sesks: Jaunajā koalīcijā ir pārāk atšķirīgi uzskati (12)

BIRKAS:
Uldis Sesks , vēlēšanas

Liepājas mērs Uldis Sesks uzskata, ka "Vienotības", Zatlera reformu partijas un nacionālā bloka koalīcija ir trausla, jo tās veidotājiem ir ļoti atšķirīgi uzskati par dažādām lietām.

Liepājas vēsture beidzas līdz ar Seska ievēlēšanu (33)

BIRKAS:
Dome , Uldis Sesks

Spriežot pēc Liepājas pilsētas pašvaldības mājas lapas liepaja.lv  vēstures hronikas, mūsu pilsētas vēsture beidzas 1997. gada 18. martā, pilsētas dzimšanas dienā.

Sesks: Saeimas un valdības laikā pieņemti Liepājai produktīvi lēmumi (16)

BIRKAS:
Uldis Sesks

Otrdien intervijā "Rietumu Radio" Liepājas mērs Uldis Sesks uzsvēra, ka iepriekšējās Saeimas un valdības laikā ir pieņemti Liepājai produktīvi lēmumi.

Uldis Sesks: Govs jāpārdod, kamēr nav nosprāgusi (19)

BIRKAS:
airBaltic , Uldis Sesks

Pretēji premjera Valda Dombrovska teiktajam, ka priekšlikumi pārdot "airBaltic" valsts kapitāldaļas ir "prihvatizācijas shēmas", Uldis Sesks intervijā "Rietumu Radio" paudis: ja valsts netiek galā, "air Baltic" ir jāpārdod, kamēr uzņēmums ir dzīvs, lidmašīnas lido un ir saglabājušās darbavietas.

Provinces tikumi: pārdomas pēc Prezidenta vizītes (19)

BIRKAS:
prezidents , Uldis Sesks

Piektdienas pēcpusdienā nejauši ejot pa Zivju ielu nokļuvu rallija “Kurzeme” atklāšanas epicentrā. Vēl vairāk – no skatuves tika paziņots: svinīgais atklāšanas brīdis ir klāt, vārds tiek dots pilsētas mēram Uldim Seskam un (tā, starp citu) arī Valsts Prezidentam Andrim Bērziņam (tieši šādā secībā).

Rosina saglabāt speciālās ekonomiskās zonas statusu līdz 2030.gadam (4)

BIRKAS:
SEZ , osta , Uldis Sesks

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē šodien pieņemts lēmums rosināt Finanšu ministriju gatavot priekšlikumu Eiropas Komisijai par turpmāko nodokļu atvieglojumu saglabāšanu Latvijas likumdošanā paredzētajās speciālajās teritorijās, tostarp Liepājas SEZ, informē BNS.

Uldis Sesks prezidentam prasa sakārtot ES budžeta jautājumu (2)

BIRKAS:
Uldis Sesks

Šodien Rīgā mūsu pilsētas vadītājs Uldis Sesks un citi Lielo pilsētu mēri tiekas ar Valsts prezidentu, lai runātu par Latvijas nesagatavotību sarunām par ES daudzgadu budžetu.

Liepājas partija uzticīga zaļajiem zemniekiem

BIRKAS:
Uldis Sesks , Irēna Opšteine , vēlēšanas , Oskars Zīds , Aija Barča

Liepājas mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija arī 17.septembrī gaidāmajās Saeimas ārkārtas vēlēšanās startēs kopā ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS), ziņo aģentūra BNS.