Birka: VUGD

Par marihuānas audzēšanu piemēro piespiedu darbu (2)

BIRKAS:
narkotikas , VUGD , prokuratūra

Liepājas prokuratūra piemērojusi 160 stundas piespiedu darba un probācijas uzraudzību uz vienu gadu VUGD amatpersonai par vairāku marihuānas stādu audzēšanu.

Liepājas cietumā notiks VUGD praktiskās nodarbības (1)

BIRKAS:
cietums , VUGD , mācības

Nākamnedēļ Liepājā notiks Ieslodzījuma vietu pārvaldes Liepājas cietuma un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) rīkotās praktiskās nodarbības.

Piektdien atvērs grāmatu bērniem par rīcību ugunsgrēka gadījumā

BIRKAS:
grāmata , VUGD , Kristīne Zabe , drošība , 5.vidusskola , Maruta Eistere

Piektdien, 16.februārī, Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolā atvērs VUGD Kurzemes regiona brigādes un biedrības "JCI Latvia" Liepājas nodaļas izveidoto krāsojamo grāmatu.

Kanālā notver gulbi un nodot to dzīvnieku patversmei

BIRKAS:
VUGD , glābšana , kanāls , gulbji

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ēnu dienā būs iespējams ēnot VUGD amatpersonas (1)

BIRKAS:
VUGD , Ēnu diena , Junior Achievement

Trešdien, 14.februārī, notiks Ēnu diena, kurā vairāk nekā 300 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta struktūrvienības visā Latvijā.

Izglābts kanālā iekritis cilvēks

BIRKAS:
Tirdzniecības kanāls , VUGD

Sestdienas rītā Liepājā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki izglābuši Tirdzniecības kanālā iekritušu cilvēku.

Aicina atcerēties par drošību, izmantojot pirotehniku

BIRKAS:
drošība , Jaunais gads , pirotehnika , neatliekamā palīdzība , VUGD

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi atgādina par piesardzību gadu mijā, īpaši svētku uguņošanas laikā.

VUGD aicina svētku laikā neaizmirst par drošību!

BIRKAS:
VUGD , drošība , Ziemassvētki , Jaunais gads

Ziemassvētki un Jaunais gads ir laiks, kad teju ikkatrā mājā tiek dedzinātas svecītes, kurinātas krāsnis un pirtis, gatavoti ēdieni, kā arī svētki padarīti krāšņāki ar pirotehnikas palīdzību.

Klaipēdas ielā pazemes bunkurā deguši atkritumi

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Klaipēdas iela

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

VUGD amatpersonas atgriezušās no mācībām Klaipēdā

BIRKAS:
VUGD , mācības , Klaipēda , projekts

14.decembrī 28 VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1. un 2.daļas amatpersonas piedalījās teorētiskās apmācības glābējiem un ūdenslīdējiem Klaipēdā.

Glābēji šovasar mācībās Liepājā.

Glābēji no Liepājas piedalās mācībās Klaipēdā

BIRKAS:
VUGD , mācības , Klaipēda

Šodien Klaipēdā notiek mācības, kurās pilnveidos Latvijas un Lietuvas glābēju un ūdenslīdēju sadarbību cilvēku glābšanā uz ūdens

Vites ielā no plīts izkritusi pagale liek saukt ugunsdzēsējus (2)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Vites iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsgrēkā Klāva Ukstiņa ielā cietis cilvēks

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , miesas bojājumi , glābšana , Ukstiņa iela

Sestdien, cenšoties dzēst dzīvokļa virtuvē aizdegušās mantas, Liepāja cietis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Liepājā bija jāglābj putns, dega sodrēji un atkritumi (1)

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , putni

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Brīvdienās ugunsdzēsējiem izsaukums uz Atmodas bulvāri (1)

BIRKAS:
ugunsgrēks , VUGD , Atmodas bulvāris

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus, no kuriem trīs bija maldinājumi.

Ugunsdzēsējiem Liepājā viens izsaukums – uz Autoru ielu

BIRKAS:
Autoru iela , VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem viens bija Liepājā.

Republikas ielā degšanas dēļ nācās evakuēt iedzīvotājus

BIRKAS:
VUGD , glābšana , Republikas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus ugunsgrēku dzēšanu, viens no tiem bija Liepājā.

Sajūtot gāzes smaku, sauc ugunsdzēsējus glābējus

BIRKAS:
VUGD , glābšana , gāzes avārijas dienests , gāze , Atmodas bulvāris

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

30.novembrī VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

BIRKAS:
VUGD , trauksme , drošība

Ceturtdien, 30.novembrī, no pulksten 14.00 līdz 14.15, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas.

Kurzemē ugunsdzēsēji dzēsuši sodrējus trīs dūmvados

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, no 23.novembra pulksten 6.30 līdz 24.novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma četrus izsaukumus, vienu no tiem Liepājā.

Svētku brīvdienās ugunsdzēsējiem daudz izsaukumu

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajās četrās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes brigāde saņēma 31 izsaukumu – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem.

Sestdien Liepājā ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

BIRKAS:
ugunsgrēks , nāve , VUGD , Atmodas bulvāris

Sestdien, 18.novembrī, ugunsgrēkā Liepājā gājis bojā viens cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

No dzīvojamās ēkas Siļķu ielā evakuē 12 cilvēkus (1)

BIRKAS:
VUGD , Siļķu iela , glābšana , ugunsgrēks

Vakar pulksten 19.05 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Siļķu ielu, kur piecstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega elektrosadales skapis.

Plašā ugunsgrēkā Tirgus ielā otrdien izglābti astoņi cilvēki

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Tirgus iela

Vakar pulksten 21.08 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tirgus ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā.

Liepājā brīvdienās dedzis treileris un sadzīves mantas

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Domes sēdes laikā VUGD saņem izsaukumu uz Rožu ielu

BIRKAS:
ugunsgrēks , Rožu 13 , VUGD , domes sēde

Ceturtdien, 9.novembrī, pulksten 13.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Rožu ielu 13. No ēkas, kas atrodas pretīm domei, skursteņa nāca ārā liesmas.

VUGD atgādina par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījuma

BIRKAS:
VUGD , drošība , Valsts policija , autoavārija

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Valsts policiju un Ceļu satiksmes drošības direkciju šodien uzsāka informatīvo kampaņu.

Pirmdien Daugavas ielā degusi vieglā automašīna

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , Daugavas iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Ugunsgrēkā Darbnīcu ielā izglābta sieviete

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , glābšana , Darbnīcu iela

Aizvadītajās trīs diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem glābējiem Liepājā viens izsaukums

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , atkritumi , Katedrāles iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.