Birka: Vaduguns

Skatuves runas un teātra mākslas konkursa finālā arī liepājnieki

BIRKAS:
Maksims Šņipovs , Maksims Hritankovs , Artjoms Olehnovičs , Izglītības pārvalde , Vaduguns

Martā un aprīlī notika Latvijas izglītības iestāžu skolēnu reģionālie skatuves runas konkursi desmit vietās visā Latvijā, arī Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā.

Liepājā notiks dziesminieku festivāls "Austrasdienas"

BIRKAS:
Austrasdienas , Austras biedrība , koncerts , dziesminieki , Vaduguns , Romas dārzs

Marta pirmajā nedēļas nogalē Liepājā notiks ikgadējais dziesminieku festivāls "Austrasdienas", atzīmējot arī radošās telpas "Austras istaba" viena gada jubileju.

Draudzīgākās 7. klases stāsta par sevi plakātos

BIRKAS:
izstāde , Izglītības pārvalde , Draudzīgākā klase , Vaduguns

Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Vaduguns" telpās šobrīd apskatāmi to 7.klašu darinātie plakāti, kuras piedalās Izglītības pārvaldes rīkotajā konkursā "Draudzīgākā klase".

"Vaduguns" klubiņš “Pasaulīte" sporta festivālā Rīgā

BIRKAS:
festivāls , Vaduguns , invaliditāte , Arta Salmiņa-Bumbule

Liepājas BJC "Vaduguns" bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām klubiņš "Pasaulīte" piedalījās bērnu un jauniešu ar invaliditāti sporta festivālā "Nāc un sporto sev par prieku!".

Atklāj "Vaduguns" audzēkņu darbu izstādi "Es savai Tēvzemei"

BIRKAS:
Vaduguns , izstāde

Bibliotēkā "Vecliepājas rūķis" (Malkas ielā 4) atklāta Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Vaduguns" vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu audzēkņu darbu izstāde.

Seminārā apgūst metodes droša interneta lietošanai (1)

BIRKAS:
Vaduguns , Izglītības pārvalde , seminārs , internets , drošība

Trešdien, 7.novembrī, BJC struktūrvienībā "Vaduguns" notika seminārs "Supervaroņi internetā", kuru organizēja Latvijas Drošāka interneta centrs, Valsts policija un Kultūras ministrija.

Liepājā notiks kampaņas "Supervaroņi internetā"

BIRKAS:
internets , drošība , Vaduguns

Medijpratībai un bērnu drošībai internetā veltītās kampaņas "Supervaroņi internetā" ietvaros 7.novembrī pulksten 13 Bērnu un jaunatnes centrā "Vaduguns" notiks kampaņas seminārs.

Ar uzvaru no Venēcijas atgriežas vokālais ansamblis "Mirgo" (7)

BIRKAS:
konkurss , Mirgo , Ieva Tālberga , Vaduguns , Evija Goluba

Pirmdien, 22.oktobrī, ar izcīnītu uzvaru pieaugušo kategorijā no Venēcijas starptautiska koru konkursa Liepājā atgriežas vokālais ansamblis "Mirgo".

Aicina uz dziesminieku svētkiem "Austrasdienas 2018" Liepājā

BIRKAS:
koncerts , Austra Pumpure , Austrasdienas , dziesminieki , Romas dārzs , Vaduguns

Marta pirmajā nedēļas nogalē, 3. un 4.martā, dziesminieces Austras Pumpures audzēkņi, Austrasbērni, aicina uz lielo sadziedāšanos festivālā "Austrasdienas 2018" Liepājā.

Karjeras nedēļā izgatavo 39 "profesiju cepures"

BIRKAS:
karjeras nedēļa , Vaduguns , bērnudārzs , BJC

Otrdien, 24.oktobrī ar skanīgu un krāsainu pasākumu BJC struktūrvienībā "Vaduguns" noslēdzās Karjeras nedēļa pirmsskolas izglītības iestādēs un izstāde "Zem profesijas cepures".

"Vaduguns" aktīvi sāk izmantot atjaunoto zāli (3)

BIRKAS:
BJC , Vaduguns , Ineta Klāsone , rekonstrukcija , koncerts

Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Vaduguns" ar Gada skolotāju sumināšanu pagājušajā nedēļā atsāka apdzīvot 2.stāva zāli, kura netika izmantota divus gadus.

Erudīcijas konkursā dodas neklātienes ceļojumā uz Itāliju

BIRKAS:
Skolotāju diena , konkurss , Vaduguns

5.oktobrī Skolotāju dienas svinību izskaņā Bērnu un jaunatnes centra (BJC) struktūrvienības "Vaduguns" zālē notika skolotāju erudīcijas konkurss "Aso prātu cīņa Skolotāju dienā".

"Vaduguns" zālē sumina Liepājas gada skolotājus

BIRKAS:
Izglītības pārvalde , Gada skolotājs , Vija Blumberga , Aiva Lindenberga , Kristīne Uzāre , Dina Gargažina , Evija Goluba , Valentīna Vasiļevska , Dace Ozoliņa , Irisa Otrupe , Uldis Žaimis , Vaduguns , Skolotāju diena , Kungu 7

Otrdien, 3.oktobrī, Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības "Vaduguns" atjaunotajā zālē svinīgā pasākumā tradicionāli tika sumināti "Gada skolotāji 2017".

"Vadugunī" beidzot notiks ilgi gaidītais remonts

BIRKAS:
iepirkums , remonts , Vaduguns , V Projekts , Ekovalis Latvija , UPTK , SK Transports , Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks , SK Lauktehnika

Noslēdzies atkārtotais iepirkuma konkurss par Liepājas Bērnu un jaunatnes centra "Vaduguns" ēkas 1.stāva pārseguma konstrukciju atjaunošanu 2.stāva zāles robežās.

Tautas mākslas un kultūras centrs novembrī aicina

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , TMKC , Leļļu teātris , 18.novembris , LiepU , koris Atbalss , Kvēle , Rucavietis , Vaduguns , Pērlītes , Metalurgu teātris

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs novembrī piedāvā gan krāšņu tautas deju kolektīvu koncertu valsts svētkos, gan kordiriģentes Olgas Blauzdes jubilejas koncertu. 

Pirms pieciem gadiem par ES fondu naudu izremontētajā

"Vaduguns" zāli un skatuvi jau šogad varētu atkal lietot (1)

BIRKAS:
Vaduguns , Kungu 7 , renovācija , ES , remonts , BJC , Komunālā pārvalde

Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Vaduguns" darbojas gan folkloras kopa, gan deju kolektīvi, taču jau kopš pērnā rudens tiem liegta iespēja kāpt uz skatuves.

2.vidusskolas audzēkņi iepazīstas ar trīs dažādu teātru sniegumu

BIRKAS:
2.vidusskola , projektu nedēļa , Leļļu teātris , Vaduguns , BJC

Projektu nedēļas ietvaros Liepājas A.Puškina 2. vidusskolas audzēkņiem bija  iespēja piedalīties vairākos pasākumos, no kuriem trīs saistīti ar teātri, portāls uzzināja skolā.

Klubiņa "Pasaulīte" jaunieši piedalījušies festivālā Rīgā

BIRKAS:
Vaduguns , festivāls , Pasaulīte

Liepājas BJC "Vaduguns" bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām klubiņš "Pasaulīte" 13.novembrī piedalījās bērnu un jauniešu ar invaliditāti sporta festivālā "Nāc un sporto sev par prieku!".

2013.gada 2.martā

"Vaduguns" skatuve un zāle kļuvusi bīstama (6)

BIRKAS:
Vaduguns , Kungu 7 , ES , remonts , BJC

Vienā no Liepājas Bērnu un jaunatnes centra ēkām, kādreizējā skolēnu kultūras namā "Vaduguns" kopš rudens aizliegts izmantot pirms pieciem gadiem izremontēto zāli un skatuvi.

"Vaduguns" dejotāji, "Ķocis" un Ralfs Eilands ierakstījuši videoklipu

BIRKAS:
dziesmu svētki , Vaduguns , Ķocis , TDA Vaduguns

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lieldraugs "Kārums" svētku rīkotājiem nodevis muzikālu dāvanu – tautasdziesmas video klipu, ko radījuši liepājnieki kopā ar mūziķi Ralfu Eilandu.

"Ķocis" un "Vaduguns" uzvar "Kāruma" konkursā (2)

BIRKAS:
konkurss , Ķocis , Vaduguns

Noskaidroti konkursa "#KārumsIedvesmo" uzvarētāji. Finālā lielāko atbalstu (2282 balsis) ieguva Liepājas BJC folkloras kopa "Ķocis" un tautas deju ansamblis "Vaduguns".

Aicina uz dziesminieku svētkiem "Austrasdienas 2015"

BIRKAS:
Austrasdienas , Austras biedrība , Austra Pumpure , koncerts , Kursas putni , Vaduguns , Imants Kalniņš , Namīns

Ik gadu martā dziesminiece Austra Pumpure un austrasbērni aicina uz dziesminieku koncertiem, kas vienoti ar nosaukumu "Austrasdienas”.Koncerti notiks gan Liepājā, gan Rīgā.

Klubiņš "Pasaulīte" Kurzemē uzvar spēlē "Boccia"

BIRKAS:
Boccio , Vaduguns

Valentīndienā arī ar Liepājas komandu piedalīšanos Kuldīgā notika Kurzemes "Boccia" sacensības, kuras organizēja Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija.

"Vaduguns" ielūdz uz 15 gadu jubilejas koncertu

BIRKAS:
dejas , Vaduguns , TMKC , Latviešu biedrības nams

31.janvārī pulksten 16 Latviešu biedrības namā uz 15 gadu jubilejas koncertu "Saule danci ritināja" ielūdz vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vaduguns" un vadītāja Kristīne Jaunbrūna.

Klubiņš "Pasaulīte" uzvar spēles "Boccia" zibensturnīrā

BIRKAS:
Vaduguns , Pasaulīte , Līvupes pamatskola

"Vaduguns" klubiņš "Pasaulīte" novembrī piedalījās bērnu un jauniešu ar invaliditāti sporta festivālā "Nāc un sporto sev par prieku!" Rīgas Olimpiskajā sporta centrā.

Skolotāji arī noskatījās

Sveic pensionētos skolotājus Valsts svētkos

BIRKAS:
klubs Zelta rudens , Maija Neimane , 15.vidusskola , valsts svētki , jubileja , Vilnis Vitkovskis , Vaduguns

Valsts svētku priekšvakarā 62 pensionēto skolotāju kluba „Zelta rudens” dalībnieki skolēnu interešu centrā „Vaduguns” tikās ar domes priekšsēdētāja vietnieku Vilni Vitkovski.

Līdz 10.oktobrim apskatāma izstāde "Ko prot skolotājs"

BIRKAS:
izstāde , Ko prot skolotājs , Skolotāju diena , Vaduguns

No 29.septembra līdz 10.oktobrim Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Vaduguns" apskatāma tradicionālā skolotāju radošo darbu izstāde "Ko prot skolotājs".

Par godu Skolotāju dienai būs izstāde "Ko prot skolotājs"

BIRKAS:
izstāde , Ko prot skolotājs , Skolotāju diena , Vaduguns

No 29.septembra līdz 10.oktobrim Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Vaduguns" būs skatāma tradicionālā skolotāju radošo darbu izstāde "Ko prot skolotājs".

Tekstila dizaina pulciņš aicina jaunus dalībniekus

BIRKAS:
Vaduguns , tekstilmāksla , Marita Mikne

Pirmdien, 8.septembrī, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra Tekstila dizaina pulciņš uzņem jaunus dalībniekus vecumā līdz 25 gadiem, informē pulciņa skolotāja Marita Mikne.

Sākas pieteikšanās ārpusskolas nodarbēm (9)

BIRKAS:
bērnu un jaunatnes centrs , Vaduguns

Atsākoties jaunajam mācību gadam, kļūst aktuāls jautājums par ārpusskolas nodarbēm, dažādiem pulciņiem vai citām sevis pilnveidošanas iespējām pilsētā.