Par nelegālu preču tirdzniecības vietām var ziņot interaktīvā kartē

BIRKAS:
nelegālās cigaretes , nelegālais alkohols , Valsts policija , nelegālā degviela

Iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties nelegālo akcizēto preču aprites apkarošanā, izmantojot interaktīvo karti Valsts policijas mājaslapā internetā.

Var pieteikties Ēnu dienai Valsts policijā

BIRKAS:
Valsts policija , Ēnu diena

Jau tradicionāli arī šogad Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde piedalīsies Ēnu dienā, kas visā Latvijā norisināsies šā gada 13.februārī.

VUGD atgādina par pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījuma

BIRKAS:
VUGD , drošība , Valsts policija , autoavārija

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Valsts policiju un Ceļu satiksmes drošības direkciju šodien uzsāka informatīvo kampaņu.

Apkopoti gada smieklīgākie policijas izsaukumi Kurzemē

BIRKAS:
Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē diennaktī pa reģionu kopā tiek iereģistrēti aptuveni 100 notikumi. Daudzi no tiem ir izsaukumam neatbilstoši un visai smieklīgi.

Mūsu policisti Ventspilī saņēmuši apbalvojumus

BIRKAS:
Valsts policija , balva

Sakarā ar Latvijas un Valsts policijas 98. gadadienu, Ventspilī apbalvojumus saņēma vairākas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un darbinieki.

Aicina apgūt Ceļu satiksmes noteikumus radošā gaisotnē

BIRKAS:
drošība , Valsts policija , satiksmes drošība

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde aicina jaunos satiksmes dalībniekus apmeklēt drošības mācību klasi Bāriņu ielā 3,  kur radošā gaisotnē bērni varēs apgūt Ceļu satiksmes noteikumus.

"Maxima" atvēršana joprojām kvēpos un putekļos tīta (15)

BIRKAS:
XL Sala , Maxima , ugunsgrēks , Čili pica , Valsts policija , Klaipēdas 62

Tirdzniecības centrā "XL Sala" Klaipēdas ielā 62 pēc ugunsgrēka darbu atsākuši gandrīz visi veikali, aptieka, mobilo operatoru apkalpošanas centri, picērija u.c., bet lielveikals "Maxima" ir slēgts.

Mūsu policistiem panākums sporta spēlēs Kandavā

BIRKAS:
Valsts policija , sporta spēles

Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika Iekšlietu ministrijas Sporta sezonas noslēguma sacensības, kurās pulcējās simtiem iekšlietu sistēmas darbinieku.

Donoru dienās asinis ziedoja 68 policijas darbinieki (1)

BIRKAS:
Valsts policija , donori

17. un 18.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē norisinājās asins donoru dienas, kuru laikā kopumā 68 policijas darbinieki ziedoja asinis, lai palīdzētu līdzcilvēkiem.

Plāno uzstādīt jaunas novērošanas kameras

BIRKAS:
Valsts policija , Dome , Gints Ešenvalds

Pašvaldība sadarbībā ar Valsts policiju plāno palielināt novērošanas kameru skaitu pilsētā, uzstādot videonovērošanas kameras arī Ganību un Ādu ielu krustojumā.

Ceturtdien, 6.februārī, sveicam visas Daces un Dārtas! (2)

BIRKAS:
vārdadiena , Valsts policija , Dace Zīverte-Liniņa

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 299 Daces un 21 Dārta, bet nav nevienas Doras.