Birka: Velo

Nozog divus velosipēdus, ezerā noslīcis vīrietis

BIRKAS:
ezers , nāve , zādzība , Velo

Pirmdien, 11.jūnijā, pulksten 8 Liepājā, Eduarda Tisē ielā iesniedzēja konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagti divi velosipēdi, kas bijuši pieslēgti, informē Valsts policija.

Izraisa sadursmi, paķer savu velosipēdu un aizskrien (2)

BIRKAS:
autoavārija , Velo , zādzība , miesas bojājumi

Trešdien, 9.maijā, pulksten 20.30 Cukura ielā pie apļa velosipēdists uzskrēja automašīnai "VW Golf". Pēc notikuma velosipēdists paņēma riteni un no notikuma vietas aizbēga.

Nozog automašīnas spoguļus un velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , Velo

Piektdien, 13.aprīlī, ap pulksten 19.10 Alejas ielā konstatēts, ka automašīnai "Mitsubishi Carisma" ir nozagti sānskata spoguļi. Uzsākts kriminālprocess.

Cukura ielas rotācijas aplī "Scania" sabrauc velosipēdistu (1)

BIRKAS:
Cukura iela , nāve , autoavārija , policija lūdz palīdzēt , zādzība , Velo

Ceturtdien, 12.aprīlī, pulksten 16.46 rotācijas aplī Cukura ielā 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot "Scania 164G" ar piekabi,  uzbrauca velosipēdistam, kurš notikuma vietā gāja bojā.

Frizētavā paliek bez naudas un dokumentiem

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , Velo , miesas bojājumi

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 16.20 frizētavā Tirgoņu ielā sieviete konstatēja, ka viņai no somas nozagts viņas naudasmaks, kurā atradās bankas karte, dokumenti un skaidra nauda.

Ziemas izaicinājums velosipēdistiem noslēdzies

BIRKAS:
Velo , Velo-redele , Mārtiņš Zālītis , Liepājas velo ziema

Noslēdzies biedrības "Velo-Redele" organizētais ziemas izaicinājums velosipēdistiem "Liepājas velo ziema 2018", kaš norisinājās no 1.novembra līdz 28.februārim.

Naktī konstatē, ka no garāžas nozagts velosipēds (1)

BIRKAS:
zādzība , Velo , Tirgus iela

Piektdien, 23.februārī, pulksten 4.47 konstatēts, ka no neaizslēgtas garāžas Tirgus ielā nozagts baltas krāsas sieviešu velosipēds.  Uzsākts kriminālprocess.

Policija lūdz atsaukties avārijas aculieciniekus (5)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , autoavārija , miesas bojājumi , Velo

Šorīt, piektdien, 17.novembrī, pulksten 7.23 Jaunā ostmalā pie ledushalles nenoskaidrota automašīna uzbraukusi velosipēda vadītājai, un no notikuma vietas aizbraukusi.

"Velo-redele" veido Liepājas velosipēdu statīvu karti (4)

BIRKAS:
Velo , Velo-redele , karte

Lai veicinātu ikdienas velosipēdistu skaita palielināšanu pilsētas ielās, biedrība "Velo-redele" ir uzsākusi īpašas velostatīvu kartes izveidi.

Zādzības, trauma, "ātrais kredīts" uz sveša vārda

BIRKAS:
zādzība , Velo , trauma

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Trīs auto avārijā Raiņa ielā cietis avārijas izraisītājs (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Raiņa iela , Slimnīca , Velo

3.oktobrī ap pulksten 15.15 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Raiņa ielā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (2)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Velosipēdists dzērumā saduras ar auto un gūst traumas

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Velo

1.septembrī ap pulksten 18 Flotes un Kalpaka ielas krustojumā 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot velosipēdu, uzbrauca automašīnai "Volkswagen Golf", kuru vadīja 1950.gadā dzimis vīrietis.

Izsitot ēkai logu, Cenkones ielā nozog datoru (1)

BIRKAS:
zādzība , Cenkones iela , Siena iela , Velo

29.augustā ap pulksten 6.20 konstatēts, ka Cenkones ielā, izsitot logu, iekļūts kādā no ēkām un nozagts dators. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi.

"DAF" ar puspiekabi neievēro distanci un sabojājis barjeru (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , Velo

21.augustā ap pulksten 14.30 veikala teritorijā Brīvības ielā 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli "DAF" ar puspiekabi, un, neievērojot distanci, sabojājis vārtu barjeru.

Dienas vidū velosipēdists reibumā saskrienas ar auto

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Velo

19.augustā ap pulksten 12.40 no Graudu ielas pagalma uz Friča Brīvzemnieka ielas pusi 1998.gadā dzimis jaunietis vadīja velosipēdu bez vadītāja apliecības un nedeva ceļu automašīnai "Nissan".

Kriminālajā hronikā divas avārijas un viens dzērājšoferis

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Velo

Otrdien, 15.augustā, ap pulksten 0.50 Vaiņodes ielā 1959.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Opel Zafira", būdams 2,07 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Trešdien divas avārijas ar cietušiem velosipēdistiem (4)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , Slimnīca , Velo

9.augustā ap pulksten 10.30 Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas, ka Brīvības ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

"Ceļošanas skola" aicina iepazīties ar tās darbnīcām

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Kuģinieku 5 , Velo , brīvprātīgie , Ceļošanas skola

Līdz 15.augustam "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" aicina ikvienu iepazīties ar tā darbnīcām, filmu vakariem, vingrošanas nodarbībām un piedalīties nakts velobraucienā.

Krustojumā velosipēdiste nepamana tramvaju

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs , Velo

3.augustā ap pulksten 10 Krišjāņa Valdemāra un Peldu ielas krustojumā 1998.gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu un neievēroja luksoforā aizliedzošo sarkano signālu.

Velonovietnes pludmalē 2017.gada augustā.

Vai tā tam jābūt: tūristiem ko pabrīnīties, vietējiem – pasmaidīt (8)

BIRKAS:
Velo , pludmale , vai tā tam ir jābūt , Reinis Kuncītis

Liepājas pludmalē Kūrmājas prospekta galē redzami seši savdabīgi objekti, kurus liepājnieki vēl varētu atpazīt kā velosipēdu novietnes, bet tūristi neziņā pakasītu pakaušus.

Ar traktoru uzbrauc cilvēkam, ar velosipēdu – sunim (1)

BIRKAS:
zādzība , negadījums , Velo

Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē par aizvadītās diennakts notikumiem.

Var piedalīties velo foto orientēšanās piedzīvojumā

BIRKAS:
Gandrs , foto , orientēšanās , Velo

Ikviens Liepājas iedzīvotājs un viesis tiek aicināts līdz 7. augustam piedalīties velo foto orientēšanās piedzīvojumā Liepājā "Skrienies ar vēju!". Dalība pasākumā ir bez maksas.

Svētkos vairākas zādzības un sadzīves konflikts

BIRKAS:
zādzība , Velo , miesas bojājumi , huligānisms

Tieši Jāņu dienā, 24.jūnijā pulksten 12.45 Strazdu ielā 1968. gadā dzimusi sieviete konstatēja, ka, uzlaužot pagraba durvju slēdzeni, no telpas nozagts velosipēds. Sākts kriminālprocess.

Jaunu vīrieti naktī Lielā ielā sadur kaklā

BIRKAS:
miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Velo

17.jūnijā ap pulksten 4.30 Lielā ielā kādam 1995.gadā dzimušam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi – durtas brūces kaklā. Pēc negadījuma viņš tika nogādāts slimnīcā.

Pieķer autovadītājus, kas braukuši 2,43 un 2,92 promiļu reibumā

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība , huligānisms , Velo

11.jūnijā pulksten 1 Peldu ielā tika aizturēta kāda 30 gadus veca sieviete, kura vadīja automašīnu "VW Passat", būdama stiprā alkohola reibumā. Sievietes izelpā fiksētas 2,43 promiles alkohola.

Jūnijā gaidāmas divas velo ekskursijas pa Karostu

BIRKAS:
Karosta , ekskursija , Velo , KGB , Karostas cietums

Karostas glābšanas biedrība jūnijā piedāvā divas bezmaksas velo ekskursijas pa Karostu, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Investē 40 tūkstošus eiro velo novietņu nomaiņā, arī Liepājā

BIRKAS:
Maxima , Velo , Ganību 167

Ņemot vērā arvien pieaugošo klientu skaitu, kas izvēlas uz veikaliem braukt ar velosipēdiem, uzņēmums “Maxima Latvija" velosipēdu novietņu nomaiņā šogad investēs 40 tūkstošus eiro.

Nozog velosipēdu, traumē braucēju, draud ar gāzes ieroci

BIRKAS:
zādzība , Velo , negadījums , huligānisms

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Sācies vasaras izaicinājums "Liepājas velo vasara 2017" (1)

BIRKAS:
Velo , Velo-redele , vasara , Mārtiņš Zālītis

Jau ceturto gadu pēc kārtas Liepājā un tās apkārtnē norisināsies pasākums visas vasaras garumā (no 1.maija līdz 31.augustam) "Liepājas velo vasara 2017", informē biedrība "Velo-Redele".