Birka: Velo

Pludmalē dienas vidū nozog velosipēdu

BIRKAS:
pludmale , zādzība , Velo

Ceturtdien, 16.augustā, iesniedzējs konstatējis, ka Liepājas pludmalē laika posmā no pulksten 15 līdz 17 viņam nozagts velosipēds, ziņo Valsts policija..

Policija aicina atsaukties velosipēdu īpašniekus

BIRKAS:
Velo , atrasts

Valsts policija informē, ka tās rīcībā nonākuši divi velosipēdi, kuru īpašnieki līdz šim nav devuši nekādu ziņu par sevi.

Aicina uz velodienu un noslēdzošo riteņbraukšanas treniņu

BIRKAS:
riteņbraukšanas klubs , Liepājas velodiena , Beberliņi , Velo

Ceturtdien, 16. augustā, pulksten 19 aktīvās atpūtas vietā "Beberliņi" ar treniņu tiks ievadīts pasākums visai ģimenei – "Liepājas velodiena".

Velosipēdists nokļūst slimnīcā, braucot pāri gājēju pārejai (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , dzērājšoferi , zādzība , Velo , Pulvera iela

7.augustā pulksten 12.20 1984. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "VW Touran" Pulvera ielā uzbrauca velosipēdistam, kurš šķērsoja ielu pa gājēju pāreju, pārkāpjot šķērsošanas noteikumus.

Baltijas simtgades veloekspedīcija tuvojas Liepājai

BIRKAS:
Velo , Latvijai 100 , Ventspils , Pāvilosta , Rucava

Pirmdien, 30.jūlijā, caur Ventspili un Kuldīgu Liepājā no Pāvilostas plāno ierasties "BaltiCCycle 2018" Baltijas simtgades veloekspedīcijas dalībnieki.

Atrastais velosipēds.

Joprojām meklē velosipēda īpašnieku

BIRKAS:
Velo , Dome , atrasts , Policija

Pilsētas domes foajē pie kafejnīcas 12. jūlijā ticis atstāts velosipēds, pašvaldības un valsts policijas meklē īpašnieku.

Divās vietās nozog nepieslēgtus velosipēdus (1)

BIRKAS:
zādzība , Velo , dzērājšoferi

14.jūlijā Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka Leona Paegles ielā no kāda īpašuma ir nozagts velosipēds, kurš pirms divām nedēļām tika novietots īpašuma kāpņu telpā.

Braucot atpakaļgaitā, salauž laternu un sabojā auto

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , Velo

5.jūlijā ap pulksten 11 Ģenerāļa Baloža ielā 1975.gadā dzimusi sieviete, automašīnu "Volkswagen" vadot atpakaļgaitā, uzbrauca apgaismes stabam, kā rezultātā laternas lukturis uzkrita uz auto.

Nedēļas nogale mierīga – tikai cietis velosipēdists

BIRKAS:
negadījums , miesas bojājumi , Velo

Valsts policija informē, ka aizvadītās nedēļas nogale Liepājā pagājusi samērā mierīgi. Fiksēts tikai viens ceļu satiksmes negadījums, kurā traumas guvas kāds velosipēdists.

Ar aktīvajiem vakariem gatavojas "Liepājas velodienai"

BIRKAS:
Velo , Beberliņi , Liepājas velodiena , velobrauciens

Lai gatavotos riteņbraukšanas sacensībām "Liepājas velodiena", kas notiks 18. augustā, ikviens velodraugs aicināts pievienoties riteņbraukšanas aktīvajiem vakariem.

Nozog divus velosipēdus, ezerā noslīcis vīrietis

BIRKAS:
ezers , nāve , zādzība , Velo

Pirmdien, 11.jūnijā, pulksten 8 Liepājā, Eduarda Tisē ielā iesniedzēja konstatēja, ka no kāpņu telpas ir nozagti divi velosipēdi, kas bijuši pieslēgti, informē Valsts policija.

Izraisa sadursmi, paķer savu velosipēdu un aizskrien (2)

BIRKAS:
autoavārija , Velo , zādzība , miesas bojājumi

Trešdien, 9.maijā, pulksten 20.30 Cukura ielā pie apļa velosipēdists uzskrēja automašīnai "VW Golf". Pēc notikuma velosipēdists paņēma riteni un no notikuma vietas aizbēga.

Nozog automašīnas spoguļus un velosipēdu

BIRKAS:
zādzība , Velo

Piektdien, 13.aprīlī, ap pulksten 19.10 Alejas ielā konstatēts, ka automašīnai "Mitsubishi Carisma" ir nozagti sānskata spoguļi. Uzsākts kriminālprocess.

Cukura ielas rotācijas aplī "Scania" sabrauc velosipēdistu (1)

BIRKAS:
Cukura iela , nāve , autoavārija , policija lūdz palīdzēt , zādzība , Velo

Ceturtdien, 12.aprīlī, pulksten 16.46 rotācijas aplī Cukura ielā 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot "Scania 164G" ar piekabi,  uzbrauca velosipēdistam, kurš notikuma vietā gāja bojā.

Frizētavā paliek bez naudas un dokumentiem

BIRKAS:
zādzība , autoavārija , Velo , miesas bojājumi

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 16.20 frizētavā Tirgoņu ielā sieviete konstatēja, ka viņai no somas nozagts viņas naudasmaks, kurā atradās bankas karte, dokumenti un skaidra nauda.

Ziemas izaicinājums velosipēdistiem noslēdzies

BIRKAS:
Velo , Velo-redele , Mārtiņš Zālītis , Liepājas velo ziema

Noslēdzies biedrības "Velo-Redele" organizētais ziemas izaicinājums velosipēdistiem "Liepājas velo ziema 2018", kaš norisinājās no 1.novembra līdz 28.februārim.

Naktī konstatē, ka no garāžas nozagts velosipēds (1)

BIRKAS:
zādzība , Velo , Tirgus iela

Piektdien, 23.februārī, pulksten 4.47 konstatēts, ka no neaizslēgtas garāžas Tirgus ielā nozagts baltas krāsas sieviešu velosipēds.  Uzsākts kriminālprocess.

Policija lūdz atsaukties avārijas aculieciniekus (5)

BIRKAS:
policija lūdz palīdzēt , autoavārija , miesas bojājumi , Velo

Šorīt, piektdien, 17.novembrī, pulksten 7.23 Jaunā ostmalā pie ledushalles nenoskaidrota automašīna uzbraukusi velosipēda vadītājai, un no notikuma vietas aizbraukusi.

"Velo-redele" veido Liepājas velosipēdu statīvu karti (4)

BIRKAS:
Velo , Velo-redele , karte

Lai veicinātu ikdienas velosipēdistu skaita palielināšanu pilsētas ielās, biedrība "Velo-redele" ir uzsākusi īpašas velostatīvu kartes izveidi.

Zādzības, trauma, "ātrais kredīts" uz sveša vārda

BIRKAS:
zādzība , Velo , trauma

Par aizvadītās diennakts notikumiem informē Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Trīs auto avārijā Raiņa ielā cietis avārijas izraisītājs (2)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Raiņa iela , Slimnīca , Velo

3.oktobrī ap pulksten 15.15 Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Raiņa ielā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Klaipēdas ielā draud nodarīt miesas bojājumus (2)

BIRKAS:
autoavārija , huligānisms , Velo , zādzība , dzērājšoferi

21.septembrī pulksten 9.30 pagalmā Klaipēdas ielā 1979.gadā dzimis vīrietis ar nazim līdzīgu priekšmetu draudēja nodarīt miesas bojājumus 1990.gadā dzimušam vīrietim.

Velosipēdists dzērumā saduras ar auto un gūst traumas

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Velo

1.septembrī ap pulksten 18 Flotes un Kalpaka ielas krustojumā 1974.gadā dzimis vīrietis, vadot velosipēdu, uzbrauca automašīnai "Volkswagen Golf", kuru vadīja 1950.gadā dzimis vīrietis.

Izsitot ēkai logu, Cenkones ielā nozog datoru (1)

BIRKAS:
zādzība , Cenkones iela , Siena iela , Velo

29.augustā ap pulksten 6.20 konstatēts, ka Cenkones ielā, izsitot logu, iekļūts kādā no ēkām un nozagts dators. Valsts policijā par notikušo ir uzsākti kriminālprocesi.

"DAF" ar puspiekabi neievēro distanci un sabojājis barjeru (1)

BIRKAS:
autoavārija , dzērājšoferi , zādzība , Velo

21.augustā ap pulksten 14.30 veikala teritorijā Brīvības ielā 1953.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli "DAF" ar puspiekabi, un, neievērojot distanci, sabojājis vārtu barjeru.

Dienas vidū velosipēdists reibumā saskrienas ar auto

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Velo

19.augustā ap pulksten 12.40 no Graudu ielas pagalma uz Friča Brīvzemnieka ielas pusi 1998.gadā dzimis jaunietis vadīja velosipēdu bez vadītāja apliecības un nedeva ceļu automašīnai "Nissan".

Kriminālajā hronikā divas avārijas un viens dzērājšoferis

BIRKAS:
dzērājšoferi , autoavārija , Velo

Otrdien, 15.augustā, ap pulksten 0.50 Vaiņodes ielā 1959.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Opel Zafira", būdams 2,07 promiļu reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Trešdien divas avārijas ar cietušiem velosipēdistiem (4)

BIRKAS:
miesas bojājumi , autoavārija , Slimnīca , Velo

9.augustā ap pulksten 10.30 Valsts policijā saņemta informācija no slimnīcas, ka Brīvības ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

"Ceļošanas skola" aicina iepazīties ar tās darbnīcām

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Kuģinieku 5 , Velo , brīvprātīgie , Ceļošanas skola

Līdz 15.augustam "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" aicina ikvienu iepazīties ar tā darbnīcām, filmu vakariem, vingrošanas nodarbībām un piedalīties nakts velobraucienā.

Krustojumā velosipēdiste nepamana tramvaju

BIRKAS:
autoavārija , tramvajs , Velo

3.augustā ap pulksten 10 Krišjāņa Valdemāra un Peldu ielas krustojumā 1998.gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu un neievēroja luksoforā aizliedzošo sarkano signālu.