Birka: Viršu 7A

Bāriņu iela 16

Sezonai sākoties, aktivizējies īres dzīvokļu piedāvājums

BIRKAS:
Jūras 5 , Viršu 7A , Bāriņu 16 , Reiņu meža 9 , Mežu 29 , nekustamais īpašums , tūrisms

Uz diennaktīm iespējams īrēt 55 dzīvokļus, uz nedēļām divus, bet uz mēnesi 34 dzīvokļus cenu amplitūdā no 7 eiro par diennakti, līdz 500 eiro par mēnesi, liecina informācija portālā ss.lv.

Viršu ielā 7A turpina mēģināt izsolīt virkni dzīvokļu

BIRKAS:
nekustamais īpašums , izsole , Vers , Viršu 7A

Nu jau vairāk kā divus gadus mēģina atrast jaunus īpašniekus vairākiem dzīvokļiem Viršu ielā 7A. Šobrīd, no sākotnējiem 33 dzīvokļiem, izsolīti tiek 13 īpašumi par ļoti zemām cenām.

 

Viršu ielā joprojām daudz nopērkamu dzīvokļu (3)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , izsole , Vers , Viršu 7A

Vairāk nekā pusotra gada laikā joprojām nav izdevies pārdod SIA „Vers” piederošos dzīvokļus Viršu ielā 7A. Izsolāmo dzīvokļu gan šoreiz ir mazāk.

Uliha 35

Ziemā īres dzīvokļu piedāvājums neliels, bet daudzveidīgs (2)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , Atmodas bulvāris 8 , Uliha 30 , Tisē 85 , Reiņu meža 2 , Kalpaka 101 , Uliha 35 , Viršu 7A , Rietumkrasta 1 , Stell Holding

Salīdzinot ar iepriekšējo ziemas sezonu, īres dzīvokļu piedāvājums, kas atrodams sludinājumu portālā ss.lv, ir skaitliski nemainīgs. Tāpat kā pirms gada, arī cenu amplitūda ir plaša.

Dzīvokļus Viršu ielā nepērk joprojām. Jau trešā izsole (6)

BIRKAS:
nekustamais īpašums , izsole , Viršu 7A , Vers

No šodienas interesenti kārtējo reizi var iegādāties dzīvokļus Liepājā, Viršu ielā. Šoreiz izole norisinās elektroniski un turpināsies līdz 12.novembrim.

Viršu ielā 7A dzīvot nevēlas un dzīvokļus nepērk (5)

BIRKAS:
izsole , nekustamais īpašums , Vers , Viršu 7A

18.martā tiks izsolīti vairāk nekā 30 dzīvokļi Tosmarē, Viršu ielā 7A. Visiem dzīvokļiem ir viens īpašnieks – firma, kas darbojas ar nekustamo īpašumu.