Svētdien ugunsgrēkā Liepājā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , Viršu iela

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 81 izsaukumu, no kura bija uz 69 uz ugunsgrēku dzēšanu.

Viršu ielā pa pa logu izkrīt un mirst jauns vīrietis

BIRKAS:
nāve , Viršu iela , zādzība

Svētdien, 7.janvārī, ap pulksten 16.56 no mediķiem saņemta telefoniska informācija, ka Viršu ielā no ēkas trešā stāva loga izkritis 1991.gadā dzimis vīrietis un notikuma vietā miris.

Viršu ielā dedzina papīrus, Pulvera ielā notiek mācības

BIRKAS:
Viršu iela , ugunsgrēks , VUGD , mācības , Pulvera 33 , DG Termināls

Šonakt pulksten 1.31 izsaukums tika saņemts uz Viršu ielu Liepājā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)

Nedēļas nogalē dzēsta automašīna un novākti koki

BIRKAS:
glābšana , ugunsgrēks , Viršu iela , Jelgavas iela

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka piektdien glābēji Liepājā devās uz diviem izsaukumiem saistībā ar uz ceļa braucamās daļas pārkritušiem kokiem.

Viršu ielā nozog uz ielas atstātu motorolleru

BIRKAS:
zādzība , Viršu iela

Trešdien, 15. jūnijā, no rīta, pulksten 7 Viršu ielā konstatēts, ka pazudis uz ielas atstātais motorollers "Romet Motors". Policija precizē notikušā apstākļus. 

Namā Viršu ielā atrod trīs gaitenī uz grīdas gulošus jauniešus

BIRKAS:
Viršu iela , narkotikas , Slimnīca , huligānisms , dzērājšoferi

26.novembrī pulksten 11.50 Viršu ielā, kādā daudzdzīvokļu ēkā  konstatēts, ka gaitenī uz grīdas guļ trīs jaunieši, dzimuši 1996., 1999. un 1997. gadā, informē Valsts policija.