Birka: Wiktorija

Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz pirmizrādi

BIRKAS:
Neatkarīgais teātris , Wiktorija

Maija pēdējā sestdienā, svētdienā, 25. un 26.maijā, pulksten 17 Kultūras namā "Wiktorija" notiks Liepājas Neatkarīgā teātra šīs sezonas iestudējuma "Tie paši oši" pirmizrādes.

Notiks 8. Amatierteātru festivāls "Te un nekur citur"

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , Wiktorija , Ināra Kalnarāja , festivāls , amatierteātri , TMKC

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs, Tautas teātris un režisore Ināra Kalnarāja aicina uz 8. Amatierteātru festivālu, kas 30. un 31.martā pulcēs teātrus no Liepājas, Rīgas un Ogres.

Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"

BIRKAS:
koncerts , Wiktorija

Piektdien, 22.martā, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" uzstāsies divas pašmāju grupas – "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts", kurām pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

Notiks amatierteātru iestudējumu skates reģiona izrādes

BIRKAS:
Wiktorija , amatierteātri , TMKC , Latviešu biedrības nams , skate

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs aicina uz Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2018" Kurzemes reģiona izrādēm.

Mākslas galerija

"Kg kultūras" ziemas balsojumā arī "Wiktorija" un "Romas dārzs" (1)

BIRKAS:
teātris , Kilograms kultūras , galerija Romas dārzs , Rasa Bugavičute , Jana Egle , Wiktorija , Madara Gruntmane

Līdz 18.janvārim Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv iespējams nobalsot par Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio gada balvu "Kilograms kultūras".

Maija Kalniņa savas grāmatas atvēršanā kultūras namā

Maija Kalniņa, kas staigā, kur pašai patīk (20)

BIRKAS:
biedrība Liepājnieki , Wiktorija , Maija Kalniņa , grāmata

Maiju Kalniņu – dziesminieci, dzejnieci, režisori (viņa tos sauc par pasaules gribētiem tituliem) – pazīst vai domā, ka pazīst, daudzi. Bet ko par sevi saka viņa pati?

Aicina uz mazo muzikālo pasaku pēcpusdienu (1)

BIRKAS:
Karīna Tatarinova , Jānis Ivuškāns , Marta Kauliņa , koncerts , Wiktorija , Ziemassvētki

Aktrise Karīna Tatarinov kopā ar mūziķiem Jāni Ivuškānu un Martu Kauliņu aicina uz muzikālām pasaku pēcpusdienām kultūras namā "Wiktorija".

Adventes laikā notiks uzvedums "Ziemas stāsti Wiktorijā" (2)

BIRKAS:
Ziemassvētki , Wiktorija , koncerts , Maija Kalniņa , Leons Leščinskis

Katru adventes svētdienu, 2., 9., 16. un 23.decembrī ikviens tiks gaidīts kultūras namā "Wiktorija", lai baudītu ziemassvētku laika burvību koncertuzvedumā "Ziemas stāsti Wiktorijā".

Nākošnedēļ Liepājā būs meksikāņu kultūras nedēļa

BIRKAS:
LiepU , Humanitāro un mākslas zinātņu fakultāte , kino , Wiktorija , Agata Babina , Havjērs Garsija Mansurs , Karloss Kruss

No 10. līdz 13.oktobrim Liepājā notiks Meksikas kultūras nedēļa, kuru organizē LiepU Humanitārā fakultāte sadarbībā ar Verakrusas universitāti Meksikā un Meksikas kino institūtu.

Neatkarīgais teātris aicina uz sezonas atklāšanu

BIRKAS:
Neatkarīgais teātris , Wiktorija

Svētdien, 30.septembrī, pulksten 17 Kultūras namā "Wiktorija" Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz sezonas atklāšanas iestudējumu "Ziedi" Sandijas Santas lugai "Metāla ziedi".

Kopā ar "Wiktorijas" draugiem atver grāmatu. Tepat blakus (19)

BIRKAS:
Maija Kalniņa , grāmata , Wiktorija , koncerts , Normunds Kalniņš , Zanda Štrausa , Viktors Ellers , Agnese Jēkabsone

Maija Kalniņa kopā ar saviem un kultūras nama "Wiktorija" draugiem (kas ir viens un tas pats) septembra karstākās dienas vakarā atvēra savu dzejas un dzejiskās prozas grāmatu "Adrese – tepat blakus".

Notiks Maijas Kalniņas grāmatas atvēršanas svētki

BIRKAS:
Maija Kalniņa , grāmata , Wiktorija , dzeja

Piektdien, 21.septembrī, pulksten 19, Liepājā, kultūras namā "Wiktorija" notiks Maijas Kalniņas grāmatas "Adrese – tepat blakus" atvēršanas svētki, informē organizatori.

Klāt gadskārtējās Dzejas dienas

BIRKAS:
Dzejas dienas , LiepU , bibliotēka , Promenade Hotel , Wiktorija , Maija Kalniņa , Andra Manfelde , Libris , Varavīksne , Egons Dombrovskis , Emīls Dreiblats , Kārlis Frīdrihs Šaumanis , Sv. Trīsvienības katedrāle

Centrālās zinātniskās bibliotēkas rīkotās Dzejas dienas Liepājā šogad notiks no 14. līdz 21. septembrim. Tās izskanēs bibliotēkās, Sv.Trīsvienības katedrālē un citur.

Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz pirmizrādi (3)

BIRKAS:
Wiktorija , Daina Kandēvica , pirmizrāde , Neatkarīgais teātris

Sestdien, 2.jūnijā, pulksten 17 Kultūras namā "Wiktorija"  (Graudu 36/38) Liepājas Neatkarīgais teātris piedāvā savu otro pirmizrādi Aldo Nikolai "Taurenīt…Taurenīt…".

Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz pirmizrādi "Ziedi"

BIRKAS:
Wiktorija , Neatkarīgais teātris , Daina Kandēvica , Ainars Pūpols , Sandija Kalniņa

Sestdien, 5.maijā, pulksten 17 Kultūras namā "Wiktorija" ar iestudējuma "Ziedi" pirmizrādi  Sandijas  Kalniņas lugai "Metāla ziedi" savi piesaka Liepājas Neatkarīgais teātris.

Alvīna Jaremčuka: Justies mīlētam – tam ir liels spēks (12)

BIRKAS:
Alvīna Jaremčuka , Tatjana Jaremčuka , Wiktorija , izrāde

26.janvārī kultūras namā "Wiktorija" otro reizi skatītājiem tika rādīta izrāde "Baiļu labirints". Izrādes autore un arī režisore Alvīna Jaremčuka stāsta par izrādi un savām izjūtām.

Piektdien aicina apmeklēt izrādi un diskusiju

BIRKAS:
Wiktorija , Modes un mākslas studija , izrāde , diskusija

Piektdien, 26. janvārī, pulksten 18 kultūras namā "Wiktorija", Liepājā, Graudu ielā 36/38, ikviens aicināts noskatīties versiju par antiutopiju, kustību izrādi "Baiļu labirints".

Studijas jaunieši gatavojas izrādei un diskusijai

BIRKAS:
Modes un mākslas studija , Wiktorija , Alvīna Jaremčuka

Pašlaik Liepājas Modes un Mākslas studijas audzēknēm ir aktīvs mēģinājumu laiks, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Ģitāra, velosipēds, "Wiktorija" un dubultais "W"

BIRKAS:
Wiktorija , Graudu 36/38 , Uldis Meļķis

31.decembrī kultūras namā "Wiktorija" tika sagaidīts Jaunais gads. Ar Rudaku, Gobziņu un arī kādu rīkotāju sagādātu pārsteigumu. Bet kas ir "Wiktorija" un tie, kuri uz turieni aicina?

Jauno gadu sagaidīs ar Uldi Rudaku un Robertu Gobziņu (7)

BIRKAS:
Wiktorija , Jaunais gads , koncerts

Svētdien, 31.decembrī, kultūras namā "Wiktorija", Graudu ielā 36/38, notiks Jaungada sagaidīšanas svinības. Pasākumā ieeja sākot no pulksten 22.

Komiķis Rūdolfs Kugrēns aicina parunāt par prieku

BIRKAS:
Wiktorija , izrāde

Pazīstamais pašmāju komiķis Rūdolfs Kugrēns savā jaunajā stāvizrādē ir pievērsies vienai no vienkāršākajām un reizē grūtāk definējamajām cilvēka izjūtām – priekam.

Klajā nāk Liepājas grupas "Zari" pirmais albums (3)

BIRKAS:
Zari , koncerts , Wiktorija

Klajā nācis Liepājas folktronikas grupas "Zari" pirmais albums "Sazaroti", kurā dzirdamas 12 latviešu tautasdziesmas elektroniskās skaņās.

Kultūras namā "Wiktorija" notiks unikāls "Līvu" koncertieraksts (4)

BIRKAS:
Wiktorija , koncerts , Ainars Virga , Līvi

Svētdien, 12.novembrī, pulksten 16 roka galvaspilsētā Liepājā , kultūras namā "Wiktorija", Graudu ielā 36/38, Ainars Virga aicina uz klusu akustisko koncertu “Bez štepseļiem”.

Vienīgā pašlaik pieejamā Nikolaja Bredža-Brieža fotogrāfija. Tā uzņemta 1927.gadā, absolvējot 1. Liepājas Valsts vidusskolu (reālskolu).

Bredžu-Briežu dzimta: uzņēmējs Teodors un inženieris Nikolajs (2)

BIRKAS:
kino Viktorija , cirks , Graudu 36/38 , vecā ostmala , Lāsma Gaitniece , Nikolajs Bredžs-Briedis , Liepājas metalurgs , vēsture , Vecā ostmala 22 , Teodors Bredžs-Briedis , Wiktorija

14.oktobrī senākā universitātes tipa augstskola Latvijā – Rīgas Tehniskā universitāte – vērienīgi atzīmēja 155.gadskārtu. Konferencē izskanēja arī liepājnieku Bredžu-Briežu vārds.

Kultūras namā "Wiktorija" būs dzīvās mūzikas vakars (4)

BIRKAS:
koncerts , Wiktorija , ILLA

Ceturtdien pievakarē, 5.oktobrī pulksten 19, Kultūras nams "Wiktorija" ielūdz uz īpaši vērienīgu "post-rock" stilā ieturētu dzīvās muzīkas vakaru.

Liepājā izrādīs intelektuālo meditāciju par pašorganizāciju

BIRKAS:
mediācija , Wiktorija

Sestdien, 23.septembrī, pulksten 21 kultūras namā "Wiktorija" tiks izrādīts Latvijas un Francijas mākslinieku kopprojekts – intelektuālā meditācija "Da.zA-2" (par pašorganizāciju).

Gaidāma grupas "S&T Syndicate" albūma prezentācija

BIRKAS:
Wiktorija , koncerts

Kultūras namā "Wiktorija" (Graudu iela 36/38) piektdien, 8.septembrī, pulksten 21 notiks latviešu grupas "S&T Syndicate" studijas albūma "Interaction" prezentācija.

Kultūras nams "Wiktorija" piedāvā "Balkānu brīvdienas" (5)

BIRKAS:
koncerts , Graudu 36/38 , Wiktorija

Sestdienas, 29.jūlija, vakarā pulksten 22 ar īpaši piemeklētu balkāniešu muzīku uzstāsies Roberts Gobziņš un viņam uzticamie pūšaminstrumentu pavēlnieki.