Birka: ZIIC

Noslēdzies konkurss par jaunu eksponātu izveidi ZIIC (1)

BIRKAS:
konkurss , ZIIC

Noslēdzies Izglītības pārvaldes rīkotais konkurss par jaunu, pašu bērnu veidotu eksponātu radīšanu Zinātnes un izglītības inovāciju centrā (ZIIC) par tēmu "Daba un ūdens".

Svinīgi atklāts Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (7)

BIRKAS:
ZIIC , Izglītības pārvalde , vizīte , Autoru 4/6

Trešdien, 15. maijā Jaunliepājā, Autoru ielā 4/6 svinīgi durvis vēra atjaunotais Zinātnes un izglītības inovāciju centrs, informē Izglītības pārvaldes preses pārstāve Gunta Jākobsone.

Trešdien atklās Zinātnes un izglītības inovāciju centru

BIRKAS:
Kristīne Pujāte , ZIIC , Izglītības pārvalde

Trešdien, 15.maijā, Liepājā oficiāli atklās Zinātnes un izglītības inovāciju centru (ZIIC), kura izveidē ieguldīti aptuveni 100 000 eiro.

Zinātkāres centrs ZINOO no 1.maija pārtapis par ZIIC (3)

BIRKAS:
Dārta Gobiņa , Izglītības pārvalde , ZIIC , Jānis Beķeris

No 1.maija Zinātkāres centra ZINOO vietā Autoru ielā 4/6 darbojas Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC), kurš turpina ZINOO iesāktos darbus un piedāvās jaunus pakalpojumus.

Bērni var piedalīties konkursā par eksponātu izveidi ZINOO

BIRKAS:
ZIIC , Izglītības pārvalde , konkurss

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde līdz 26. aprīlim izsludina konkursu par jaunu un oriģinālu, pašu bērnu veidotu eksponātu radīšanu Zinātkāres centrā ZINOO par tēmu "Daba un ūdens".

Skolēni var pieteikties STEM talantu akadēmijā (1)

BIRKAS:
ZIIC , meistarklase

Sākot ar 22.martu, Zinātkāres centrā ZINOO divas reizes mēnesī tiks organizētas regulāras meistarklases STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne un matemātika) jomās.

Izsludina konkursu par Zinātkāres centra jauno nosaukumu

BIRKAS:
Autoru 4/6 , ZIIC

Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde līdz 22.martam izsludina konkursu par Zinātnes centra jauno nosaukumu un logo, lai veicinātu centra lielāku atpazīstamību Liepājā.

Brauc uz Norvēģiju iepazīt zinātnes un inovāciju centru (1)

BIRKAS:
Zirgu sala , Kristīne Niedre-Lathere , Izglītības pārvalde , Dabas māja , ZIIC , projekts

Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere trīs dienu komandējumā Tronheimā, Norvēģijā, iepazinās ar turienes zinātnes un inovāciju centru.

Aicina uz eksperimentiem zinātkāres centrā ZINOO

BIRKAS:
Izglītības pārvalde , ZIIC

Sestdien, 16.februārī, pulksten 12 zinātkāres centrā ZINOO notiks zinātnisko eksperimentu meistarklase, turpinot pagājušajā gadā veiksmīgi aizsāktās nodarbības.

Turpmāk "ZINOO" darbosies Izglītības pārvaldes pārziņā

BIRKAS:
ZIIC , Izglītības pārvalde , Zirgu sala

Uzsākot mācību gadu, Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde ir sagatavojusi pārsteigumu – bezmaksas Liepājas "ZINOO" centra apmeklējumu Autoru ielā 4/6 no 11. līdz 14.septembrim.

Skolēnus un studentus aicina uz astronomijas nodarbību (3)

BIRKAS:
6.vidusskola , astronomija , ZIIC

Piektdien, 24.novembrī, pulksten 15 Liepājas Raiņa 6.vidusskolā fizikas kabinetā otrajā stāvā notiks astronomijas nodarbībā. Piedalīšanās tajā ir bez maksas.

"Dullajā sestdienā" liepājnieces atvērs skapjus

BIRKAS:
Baata , iepirkšanās , tirdziņš , ZIIC

Sestdien, 14. oktobrī, tirdzniecības centrā "Baata" gaidāma liepājnieču skapju izpārdošana un iepirkšanās akcija "Dullā sestdiena".

Zinātnieku nakts LiepU veiksmīgi aizvadīta (1)

BIRKAS:
LiepU , Zinātnieku nakts , Robotika , ZIIC

Piektdien Liepājas Universitātē notika gadskārtējie Zinātnieku nakts pasākumi. Dabas un inženierzinātņu fakultātē, kā jau ierasts, apmeklētājiem bija iespēja darboties ar robotiem.

Tuvojas zinātnieku nakts pasākumi Liepājas Universitātē (3)

BIRKAS:
ZIIC , LiepU , Zinātnieku nakts

29.septembrī jau 12. reizi Latvijā notiks Zinātnieku nakts. Liepājas Universitāte no pulksten 17.30 līdz 22 vērs durvis, lai iepazīstinātu ar tēmu "Zinātnes sasniegumi – ideju avots inovācijai".

"ZINOO Liepāja" ekspozīciju papildina Dabas muzeja izstāde (2)

BIRKAS:
ZIIC , izstāde

Līdz 24.septembrim zinātkāres centra "ZINOO Liepāja" pastāvīgo ekspozīciju papildinās Dabas muzeja ceļojošā izstāde "Latvijas dabas bagātības. No koraļļa līdz virpainītei".

"Summer Sound" apmeklētājiem būs īpaši piedāvājumi (2)

BIRKAS:
Summer Sound , Roma Cafe , Lielais Dzintars , Red Sun Buffet , Libava , LOC , ZIIC

Lielākā Latvijas pludmales festivāla "Summer Sound" apmeklētājus gaidīs virkne izdevīgu piedāvājumu, ko sarūpējuši Liepājas uzņēmēji, informē pasākuma organizatori.

Noskaidroti konkursa "Nelej ūdeni!" uzvarētāji

BIRKAS:
ZIIC , Liepājas ūdens , konkurss , 3.pamatskola , 5.vidusskola , 2.vidusskola

Trešdien, 22.martā, Pasaules ūdens dienā zinātkāres centra "ZINOO Liepāja" un SIA "Liepājas ūdens"  ūdens saimniecības iecirknī  Ventas ielā noritēja konkurss 3.-6.klašu komandām.

Izsludina pieteikšanos konkursam "Nelej ūdeni!"

BIRKAS:
ZIIC , Liepājas ūdens , konkurss

Izsludināta pieteikšanās zinātkāres centra "ZINOO Liepāja" un "Liepājas ūdens" rīkotajam 3.–6.klašu komandu konkursam "Nelej ūdeni!", kas veltīts Pasaules ūdens dienai un notiks 22.martā.

Noskaidroti "Zinoo" konkursa laureāti

BIRKAS:
ZIIC , Ieva Hmieļevska , konkurss

Noteikti izdomas bagātāko Liepājas bērnu darbi zinātkāres centra  "Zinoo" izsludinātajā radošo darbu konkursā "Sapnis par kosmosu".

Izsludināts konkurss "Sapnis par kosmosu"

BIRKAS:
konkurss , ZIIC

Zinātkāres centrs "ZINOO Liepāja" izsludinājis radošo darbu konkursu "Sapnis par kosmosu" Liepājas skolu 1.–4.klasēm un bērnudārzu vecākajām grupām.

Bērni ar invaliditāti iepazīst "zilus brīnumus" (galerija) (1)

BIRKAS:
ZIIC , labdarība , Līvupes pamatskola , Narvesen

Lai ieinteresētu bērnus ar invaliditāti apgūt eksaktās zinātnes, "Narvesen" labdarības akcijas ietvaros 1.novembrī notika nodarbības Liepājas speciālajā internātpamatskolā.

Olimpiskajā centrā notiks tehnoloģiju minifestivāls

BIRKAS:
LOC , Tehnoloģiju minifestivāls , Blue Shock Bike , Boards Unlimited , ZIIC

26.oktobrī no pulksten 10 līdz 18 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks "Tehnoloģiju minifestivāls", kurā aicināti piedalīties pirmsskolas un pamatskolas vecuma bērni un jaunieši.

Uz kurieni pašvaldība sūta tūristus? (37)

BIRKAS:
tūrisms , LRTIB , Ideju bode , ZIIC , BB wakepark , Dome , Krista Kalnarāja

Norādes brūnā krāsā, kas izvietotas šur un tur pilsētā, tūristus virza uz muzeju, Olimpisko centru un citām vietām. Pēc kādiem kritērijiem tās izraudzītas?

Zinātnieku naktī daudz pasākumu arī "Zinoo Liepāja"

BIRKAS:
Zinātnieku nakts , ZIIC

Piektdien, 30.septembrī, Zinātnieku naktī zinātkāres centra "Zinoo Liepāja" durvis Autoru ielā 4/6 būs plaši atvērtas, informē centra vadītāja Ieva Hmieļevska.

Centra "ZINOO" piedāvājumā nodarbības arī pieaugušajiem (1)

BIRKAS:
ZIIC

Piektdien, 16.septembrī, zinātkāres centrs "ZINOO" aicina apmeklēt pirmo interaktīvo nodarbību pieaugušajiem "Prāta ilūzija. Kas ir bailes?".

Ar "Baseins&SPA" un "ZINOO" var iesildīties skolai

BIRKAS:
SPA , ZIIC , Zinību diena

Mazajiem liepājniekiem, kuri uzsāks skolas gaitas  izglītības iestāžu pirmajās klasēs, Olimpiskais centrs un zinātkāres centrs "ZINOO" ir sagatavojuši draudzīgus piedāvājumus.

Būs zinātkāres ceturtdienas bērniem un viņu vecākiem (1)

BIRKAS:
Gypsy camp , ZIIC , Zinātkāres ceturtdienas

"Fontaine Gypsy Camp" šovasar piedāvā dažādas nodarbības visu vecumu bērniem. Īpaši izceļam projekts "Zinātkāres ceturtdienas", kas tapis sadarbībā ar zinātkāres centru "Zinoo".

"ZINOO Liepāja" aicina uz izziņas darbnīcām ģimenei

BIRKAS:
ZIIC

Sestdien, 4.jūnijā, pulksten 12 zinātkāres centrs "ZINOO Liepāja" (iepriekš - "Zili brīnumi") aicina  liepājnieku ģimenes apmeklēt izziņas darbnīcu "Ziedi", informē tā vadītāja Ieva Hmieļevska.

Skolēni iepazīst zinātkāres centru "Zili brīnumi"

BIRKAS:
ZIIC , Kristīne Niedre-Lathere

Liepājas skolēni šomēnes turpina aktīvi iepazīt jaunatvērtā zinātkāres centra "Zili brīnumi" piedāvātās iespējas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.