Birka: airBaltic

Notiks "airBaltic" Pilotu akadēmijas atvērto durvju diena

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Pilotu akadēmija

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" sadarbībā ar starptautisko lidostu "Liepāja" organizē atvērto durvju dienu, kas Liepājas lidostā norisināsies 7.jūnijā no pulksten 15 līdz 19.

"airBaltic" aprīlī Liepājā rekordliels pasažieru skaits (1)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , pasažieru pārvadājumi

Lidsabiedrība "airBaltic" 2019.gada aprīlī uz un no Liepājas pārvadājusi 1282 pasažierus, kas uzņēmumam ir jauns rekords kopš regulāro lidojumu atsākšanas starp Rīgu un Liepāju 2017.gadā.

No 1. aprīļa tiks ieviests jauns autobusu maršruts uz lidostu (3)

BIRKAS:
LST , sabiedriskais transports , airBaltic , lidosta

No 1. aprīļa, palielinoties lidojumu skaitam starp Rīgu un Liepāju, no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā, tiks ieviests jauns autobusu maršruts Nr. 100 "Mirdzas Ķempes iela – Lidosta".

"airBaltic" organizē Atvērto durvju dienu potenciālajiem stjuartiem

BIRKAS:
atvērto durvju diena , viesnīca Līva , airBaltic

Lidsabiedrība "airBaltic" 8. februārī Liepājā organizēs Atvērto durvju dienu iniciatīvu, lai piesaistītu jaunus profesionāļus, kuri vēlas pievienoties stjuartu komandai starptautiskā uzņēmumā.

Pieaug apkalpoto pasažieru skaits Liepājas lidostā (5)

BIRKAS:
Aviasabiedrība Liepāja , airBaltic , lidosta

Kā liecina apkopotā statistika par pērnā gada darbības rezultātiem, 2018.gads Liepājas lidostā ir noslēdzies ar pasažieru skaita kāpumu.

"airBaltic" Pilotu akadēmija plāno nostiprināties Liepājā (2)

BIRKAS:
Pilotu akadēmija , lidosta , airBaltic

Liepāja būs "airBaltic" Pilotu akadēmijas galvenā apmācību bāze, kurā tiks izbūvēts arī tehniskais angārs. Plānots, ka 2019. gadā studijas uzsāks vēl trīs studentu grupas un tiks iegādātas vēl trīs mācību lidmašīnas.

"airBaltic" palielina lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju (8)

BIRKAS:
tūrisms , Dome , lidosta , airBaltic

Ceturtdien vizītē Liepājā "airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss paziņoja, ka "airBaltic" no vasaras sezonas palielinās lidojumu skaitu starp Rīgu un Liepāju no trīs līdz pieciem reisiem nedēļā.

Vienam no "airBaltic" lidaparātiem Liepājas vārds (2)

BIRKAS:
airBaltic , Martins Gauss

Pirms kāda laika notika konkurss, kurā "airBaltic" piedāvāja iespēju 14 jaunās Airbus A220-300 lidmašīnas nosaukt Latvijas pilsētu vārdā. Arī Liepāja ir 14 uzvarētāju vidū.

Liepājas starptautiskajā lidostā nosēžas "Airbus A220-300" (7)

BIRKAS:
lidosta , Martins Gauss , Agris Sprūde , Lielais Dzintars , koncerts , airBaltic

Trešdien, 17.oktobrī, Liepājas lidostā tika sagaidīts līdz šim lielākais gaisa kuģis kopš rekonstrukcijas darbu pabeigšanas 2015.gadā – "Airbus A220-300".

Airbus A220-300.

Leipcigas mūziķus no Liepājas uz mājām vizinās Airbus A220-300 (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Lielais Dzintars

Trešdien, 17.oktobrī, pulksten 11.15 Liepājas lidostā nolaidīsies gaisa kuģis Airbus A220-300, ar kuru čarterreisā uz mājām dosies Leipcigas "Gewandhaus" orķestra mūziķi.

Turpinās aktīvs darbs jaunu maršrutu attīstīšanā

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , tūrisms , Pilotu akadēmija

Salīdzinājumā ar pērno gadu, septembrī par 41% pieaudzis apkalpoto pasažieru skaits lidostā "Liepāja" – liecina statistika par regulārajiem lidojumiem reisā Liepāja–Rīga.

"airBaltic" aptaujā uzvarējušas Cēsis. Liepāja – 12.vietā (2)

BIRKAS:
airBaltic , Latvijai 100

Nacionālās aviokompānijas "airBaltic" rīkotajā aptaujā par mīlētāko Latvijas pilsētu uzvarējušas Cēsis, aģentūru LETA informēja lidsabiedrībā. Liepāja ieņēma 12.vietu.

Jābalso, lai "airBaltic" lidmašīnai tiktu arī Liepājas vārds

BIRKAS:
airBaltic , tūrisms

Godinot valsts simtgadi, lidsabiedrība "airBaltic" vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām "Airbus A220-300" lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus.

"airBaltic" balsojumā noteiks Airbus A220-300 nosaukumus

BIRKAS:
airBaltic

Godinot valsts simtgadi, lidsabiedrība "airBaltic" vēlas vēl vairāk nest Latvijas vārdu pasaulē, dodot 14 jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām Latvijas mīlētāko pilsētu nosaukumus.

Lidmašīna

Liepājas lidostā šogad apkalpoti vairāk nekā 5000 pasažieri

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Uldis Sesks

Liepājas lidostā šogad reģionālajos reisos apkalpoto pasažieru skaits pārsniedzis 5000 un tiekot diskutēts par reisu skaita palielināšanu,pavēstīja Liepājas mērs Uldis Sesks, ziņo LETA.

Saņemti pirmie modernie Pilotu akadēmijas mācību lidaparāti

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Pauls Cālītis , Pilotu akadēmija

LNT raidījums "900 sekundes" 6.jūnijā vēstīja par vienu no pirmajām modernajām Pilotu akadēmijas lidmašīnām, kas saņemta no Austrijas un kuras mājvieta būs Liepājā.

Apritējis gads, kopš regulāro lidojumu atsākšanas lidostā (1)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , Agris Sprūde , Uldis Sesks

Apritējis gads kopš atjaunoti regulārie lidojumi no Liepājas lidostas. Nodrošinot lidojumus maršrutā uz Rīgu visa gada garumā, šajā laikā apkalpoti vairāk nekā deviņi tūkstoši pasažieru.

Olimpiskais centrs un "airBaltic" aicina ielidot vasarā (1)

BIRKAS:
LOC , baseins , airBaltic

Sākot no 1. maija, LOC Baseins&SPA sadarbībā ar "airBaltic" piedāvās saviem klientiem nebijušu iespēju saņemt 50% atlaidi SPA vai SPA un baseina apmeklējumam.

"airBaltic" izsludina kandidātu uzņemšanu Pilotu akadēmijā (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Pilotu akadēmija

Lidsabiedrība "airBaltic" pirmdien sāk pieteikumu pieņemšanas procesu Pilotu akadēmijā kandidātiem bez iepriekšējām zināšanām, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.

"airBaltic" lidos uz Liepāju arī 2018.gada vasaras sezonā

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Sešu mēnešu laikā, kopš Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" veic regulāros iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju, šajā maršrutā pārvadāti vairāk nekā 4780 pasažieri.

"airBaltic" veidos Pilotu akadēmiju ar angāriem Liepājā (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" investēs vairāk nekā piecus miljonus eiro Pilotu akadēmijā. Mācību lidojumi varētu notikt Liepājas lidostā.

"airBaltic": Reisa pieprasījums uzrāda labus rezultātus

BIRKAS:
lidosta , airBaltic , tūrisms

Lidsabiedrība "airBaltic" 16. maijā uzsāka iekšzemes lidojumus no Rīgas uz Liepāju. Jaunais maršruts piedāvā ērtus savienojumus uzņēmējiem un tūristiem starp abām pilsētām.

Gauss: Rīgas – Liepājas maršruts ir pārspējis cerības (1)

BIRKAS:
Martins Gauss , lidosta , intervija , airBaltic

Šā gada rezultāti liecina, ka aviokompānijai "airBaltic" sekmējas tiešām labi. Ir ievērojami pieaudzis kā veikto lidojumu, tā pārvadāto pasažieru skaits, kā arī paplašināts maršrutu tīkls.

Lidsabiedrība "airBaltic" lidos uz Liepāju arī ziemā (4)

BIRKAS:
lidosta , airBaltic

"airBaltic" ir pieņēmusi lēmumu turpināt iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju arī ziemas sezonā. Sākot no 30.oktobra rīta reisi no Liepājas notiks pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Aviācijas eksperts: piepildījumam jābūt būtiski augstākam (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , tūrisms , Palanga

Lai aviokompānijas "airBaltic" atjaunotais maršruts Rīga – Liepāja būtu ilgtspējīgs, reisu piepildījuma rādītājam jābūt būtiski augstākam par 47,3%, kāds tas bijis pirmajos divos mēnešos.

"airBaltic" maršrutā Rīga-Liepāja pārvadāti 1752 pasažieri (4)

BIRKAS:
airBaltic , pasažieru pārvadājumi , lidosta

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" pirms diviem mēnešiem atklātajā maršrutā Rīga –Liepāja kopumā pārvadājusi 1752 pasažierus.

Jūras svētku laikā varēs laimēt lidojumu 2 personām (1)

BIRKAS:
airBaltic , Jūras svētki

8.jūlijā Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad Liepājā izskalos gan muzikālus pārsteigumus, gan sportiskas aktivitātes, gan īpašus atbalstītāju sagatavotus dārgumus.

Jaunā avioreisa pieprasījums – atbilstoši prognozēm (2)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Reisa Rīga – Liepāja sākotnējais pieprasījums un vietu piepildījums ir atbilstoši prognozēm, uzrādot labus rezultātus, informē kompānijas "airBaltic" korporatīvās komunikācijas daļa.

Nepilnas nedēļas laikā pārdotas vairāk nekā 1200 aviobiļetes (3)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta , Satiksmes ministrija , Uldis Augulis

Nepilnas nedēļas laikā uz jaunatklātajiem reisiem uz un no Liepājas pārdotas vairāk nekā 1200 biļetes, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" teica satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Bombardier' Q400 NextGen sagaidīšana Liepājas lidostā.

Rīga-Liepāja sākums veiksmīgs: pārdotas jau 1004 biļetes (66)

BIRKAS:
airBaltic , lidosta

Jaunajā maršrutā Rīga-Liepāja jau pārdotas 1004 biļetes, 16.maija pievakares vēlā stundā  starptautiskajā lidostā "Rīga" paziņoja "airBaltic"izpilddirektors Martins Gauss.