Jūras ielā aiztur iereibušu vīrieti ar, iespējams, ieroci (4)

BIRKAS:
nelegālie ieroči , grafiti , huligānisms , atskurbtuve , Lielā iela , Jūras iela

Ceturtdien, 25.oktobrī, ap pulksten 17.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jūras ielā, ievēroja uz soliņa sēdošu vīrieti, kurš, kā izskatījās, sarunājās ar sevi un vicināja rokas.

Pie guloša vīrieša uziet trīs Baltkrievijas pilsoņu pases

BIRKAS:
atskurbtuve , narkotikas , zādzība

Ceturtdien, 2.augustā, ap pulksten 15.25 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, par to, ka Pērkones ielā uz ielas guļot kāda persona.

Gribēja izmest atkritumus tam neparedzētā vietā

BIRKAS:
atkritumi , Roņu iela , narkotikas , Radio iela , atskurbtuve

Trešdien, 25.jūlijā ap pulksten 14.50 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Roņu ielā, ievēroja, ka pie sadzīves atkritumu konteineriem atrodas automašīna ar atvērtu bagāžas nodalījumu.

Aiztur apreibušu vīrieti ar svešu pasi un bankas karti

BIRKAS:
atskurbtuve

Sestdien, 7.jūlijā, ap pulksten 14.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Lielā ielā, ievēroja uz soliņa gulošu personu.

Atskurbtuvju funkciju pārņemšana var maksāt ap 10 tūkstoš eiro

BIRKAS:
atskurbtuve , pašvaldības policija

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) izskata iespēju nodot atskurbtuvju pakalpojumu funkciju pilnībā pašvaldību kompetencē.

Tirgoņu ielā savalda agresīvu kafejnīcas apmeklētāju (1)

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Tirgoņu iela

29.maijā ap pulksten 18.45 pašvaldības policija no apsardzes darbinieka saņema izsaukumu uz Tirgoņu ielu, kur kafejnīcā atrodas agresīva persona, kura neadekvāti uzvedas un plēš traukus.

Nepilngadīgs jaunietis piedzeras līdz 3,93 promiļu reibumam

BIRKAS:
atskurbtuve , nepilngadīgie , neatliekamā palīdzība , Slimnīca , negadījums

Pirmdien, 28.maijā, ap pulksten 00.45 Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Dzērves ielā, ievēroja zālājā gulošu personu. Uzrunājot personu, tā nereaģēja.

Ganību ielā vīrietis no maisiņa publiski osta līmi

BIRKAS:
toksikomānija , atskurbtuve , Ganību iela , Dzirnavu iela

Svētdien, 4.martā, ap pulksten 17 Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ganību ielā, ievēroja personu, kura pie sejas bija pielikusi plastmasas maisiņu.

Valdība kompensē atskurbtuvju izdevumus, arī Liepājai (2)

BIRKAS:
atskurbtuve

Ministru kabinets atbalstīja finansējuma piešķiršanu 270 202 eiro, lai pašvaldībās segtu atskurbināšanas pasākumu izmaksas, kuras pašvaldībām radušās 2017.gada laikā.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas vilināja sev līdzi svešu zēnu

BIRKAS:
nepilngadīgie , drošība , atskurbtuve

Trešdien, 31.janvārī, pulksten 17.15 Pašvaldības policisti O.Kalpaka ielā 29 autobusu pieturā ievēroja vīrieti, kurš lietoja degvīnu un kaut ko sniedza zēnam, kas stāvēja blakus.

Klaipēdas ielā aiztur agresīvu vīrieti ar nazi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Klaipēdas iela

25.janvārī ap pulksten 23.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu māju kāpņutelpām Klaipēdas ielā, kāda persona ar nazi cenšas ielauzties dzīvoklī.

Nākas atņemt zīdaini mātei, kura bija 3,35 promiļu reibumā (5)

BIRKAS:
atskurbtuve , bāriņtiesa , vecāku atbildība , Ģenerāļa Baloža iela

14.janvārī ap pulksten 19.30 pašvaldības policijā saņemta informācija, ka autobusu galapunktā Ģenerāļa Baloža ielā atrodoties sieviete ar zīdaini ratos un nespēj patstāvīgi pārvietoties.

Aiztur iereibušu vīrieti, kas draud visus nosist ar cirvi

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Metalurgu iela

Otrdien, 9.janvārī, ap pulksten 10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka kāda persona Metalurgu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā staigā ar cirvi.

Esperanto ielā vīrietis izsit logus piecām automašīnām (1)

BIRKAS:
huligānisms , atskurbtuve , Esperanto iela

Papildināts. Otrdien, 22.augustā, pulksten 0.33 pašvaldības policijas dežūrdaļas darbinieki saņēma izsaukumu par to, ka Esperanto ielā kāda persona bojā automašīnām logus, izsitot tos.

Vīrietis, kas atrodas meklēšanā, nokrīt pie policijas ēkas (1)

BIRKAS:
meklēšanā , atskurbtuve

17.augustā ap pulksten 14 Jelgavas ielā pie pašvaldības policijas ēkas tika ievērots vīrietis, kurš nokrita. Nekavējoties tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde.

Pašvaldības policija Atmodas bulvārī aiztur dauzoņu

BIRKAS:
huligānisms , dzērājšoferi , atskurbtuve

12.augustā ap pulksten 19.50 pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums, ka Atmodas bulvārī kāda persona reibumā demolējoties pie dzīvojamās ēkas kāpņu telpas.

Aiztur trīs iereibušus vīriešus, kurus meklēja Valsts policija

BIRKAS:
atskurbtuve , meklēšanā

21.jūlijā ap pulksten 16.10 Liepājas pilsētas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Krūmu ielā, ievēroja divas personas, kuras sabiedriskā vietā lietoja alkoholiskos dzērienus.

40 000 eiro atskurbināšanās pakalpojumu nodrošināšanai

BIRKAS:
pašvaldības policija , atskurbtuve , VARAM

Nākamgad 25 pašvaldībām atskurbināšanās pakalpojumu nodrošināšanai plāno piešķirt 253 763 eiro, Liepājai viena no lielākajām summām – 40 000 eiro.

Dzīvoklī Raiņa ielā līdz nāvei piekauj vīrieti (4)

BIRKAS:
neatliekamā palīdzība , Raiņa iela , nāve , miesas bojājumi , atskurbtuve

Papildināts. Ceturtdien, 25.maijā, ap pulksten 16.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Raiņa ielā esot piekauts vīrietis.

Aizturētais zeķē cenšas noslēpt, iespējams, zagtu telefonu

BIRKAS:
atskurbtuve

23.maijā ap pulksten 11.50 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Celmu ielā guļot kāda persona reibuma stāvoklī. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās.

Liepājai atskurbšanai nākamgad paredzēti 41 035 eiro

BIRKAS:
VARAM , atskurbtuve

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) prognozē, ka nākamgad pieaugs finansējums par atskurbināšanās pakalpojumu nodrošināšanu.

Pilsētas ielās noķer bebru un izlaiž to pie ezera

BIRKAS:
bebri , ezers , atskurbtuve , huligānisms , dzīvnieku patversme

Trešdien, 3.maijā, ap pulksten 22.30 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Riekstu ielā un Klāva Ukstiņa ielā pārvietojoties bebrs.

Pagrabā uziet astoņus apreibušus nepilngadīgos

BIRKAS:
atskurbtuve , nepilngadīgie

22.aprīlī ap pulksten 0.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka vienā no Lēņu ielas daudzstāvu namiem, pagrabā skaļi uzvedas jaunieši un traucē naktsmieru iedzīvotājiem.

Iereibuši vecāki nespēj parūpēties par zīdaini

BIRKAS:
vecāku atbildība , atskurbtuve , Rožu laukums

Aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā pie tirdzniecības nama "Kurzeme" aizturēti divi stipri iereibuši vecāki, kuri nav varējuši parūpēties par savu trīs nedēļas veco zīdaini.

Liepājas dome par atskurbtuvi saņems 39 420 eiro (3)

BIRKAS:
atskurbtuve , VARAM

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) 23 pašvaldībām pārskaitīs 198 814 eiro, lai segtu izdevumus, kas pērn radušies, sniedzot atskurbināšanas pakalpojumus.

Pašvaldības policijas klātbūtnē izkrīt nozagtās mantas

BIRKAS:
zādzība , atskurbtuve

Piektdienas vakar'a, 17.martā ap pulksten 20.30, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Eduarda Veidenbauma ielā, ievēroja 3 personas reibuma stāvoklī.

Siļķu ielā "savāc" vīrieti, kuru meklē policija

BIRKAS:
meklēšanā , atskurbtuve

22.februārī ap pulksten 11.35 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Siļķu ielā, ievēroja personu stiprā reibuma stāvoklī, informē policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Informē, kā pašvaldības policija strādājusi aizvadītajos svētkos (1)

BIRKAS:
Ziemassvētki , Jaunais gads , drošība , atskurbtuve , pašvaldības policija

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā apkopojusi aizvadīto Ziemassvētku un Jaunā gada svinību "rezultātus", informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Aiztur piedzērušos vīrieti ar svešām bankas kartēm (1)

BIRKAS:
atskurbtuve , huligānisms

Svētdien, 11.decembrī, ap pulksten 18.10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka kādā no pagalmiem Matīsa Gūtmaņa ielā, guļot kāda persona.

Bāriņu ielā kaimiņi nobīstas no gāzes un dūmu smakas (1)

BIRKAS:
drošība , atskurbtuve , gāze

Ceturtdien, 24.novembrī, pulksten 11.42 Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Bāriņu iela par to, ka vienā no dzīvokļiem notiek iedzeršana un ir jūtama gāzes smaka.