Sociālās rehabilitācijas centrs

Var pieteikties un iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās (1)

BIRKAS:
bērnudārzs Mazulītis , sociālais dienests , Dvēseles Veldzes dārzs , rehabilitācija , brīvprātīgie , bērnudārzs Zīļuks , bērnudārzs Pienenīte , Neredzīgo biedrība

Lai vairotu izpratni par brīvprātīgo darbu un veicinātu sabiedrības iesaistīšanos, no 9. līdz 11. maijam norisināsies ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas.

Brīvprātīgos palīgus gaida arī Piejūras slimnīcā.

Aicina iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Brigita Dreiže , Piejūras slimnīca , bērnudārzs Mazulītis , bērnudārzs Pienenīte , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct , VSAC Kurzeme

No 10. līdz 12. maijam Liepājā jau devīto reizi norisināsies Brīvprātīgā darba dienas, irliepaja.lv informēja Liepājas dome.

Noslēdzies konkurss "Mana iela šodien un pēc 18 gadiem"

BIRKAS:
konkurss , Liepājas RAS , Ķīvītes , bērnudārzs Zīļuks

Noslēdziess atkritumu apsaimniekošanas SIA "Liepājas RAS" organizētais radošo darbu konkurss pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem "Mana iela šodien un pēc 18 gadiem".

Noslēdzies konkurss "Kā mēs dzīvojam zaļāk"

BIRKAS:
Liepājas RAS , konkurss , bērnudārzs Delfīns , bērnudārzs Kāpēcītis , bērnudārzs Zīļuks

Bērnudārzi "Delfīns", "Kāpēcītis" un "Zīļuks" uzvarējuši "Liepājas RAS" rīkotajā iestudējumu vai muzikāla uzvedums konkursā ar vadmotīvu "Kā mēs dzīvojam zaļāk".

Liepājā ceturtdien sākušās Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , frizētava , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8. līdz 10. oktobrim norisinās Brīvprātīgo dienas, kuras organizē dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

Bērnudārzā "Zīļuks" būs vēl viena logopēdiskā grupa

BIRKAS:
bērnudārzs Zīļuks , logopēdija , Izglītības pārvalde

No 1.septembra bērnudārzā "Zīļuks" tiks atvērta vēl viena logopēdiskā grupa, kas ļaus saņemt palīdzību bērniem latviešu valodā no trīs gadu vecuma.

Talka un putnu būrīšu uzstādīšana pie bērnudārza "Zīļuks" (2)

BIRKAS:
talka , bērnudārzs Zīļuks , biedrība Mana Liepāja , Ilze Vitāle

Sestdien, 26.aprīlī, Zaļajā birzī blakus bērnudārzam "Zīļuks" pulksten 10 Latvijas Lielās Talkas ietvaros notiks atkritumu un zaru savākšanas talka, informē Ilze Vitāle.