Birka: bite

Ar "Bites" mobilo internetu aprīkoti nozīmīgākie autoceļi (1)

BIRKAS:
bite , mobilais internets , A9

Gatavojoties aktīvajai tūrisma sezonai, mobilo sakaru operators "Bite"noslēdzis vērienīgu projektu, kura ietvaros ar ātru un kvalitatīvu 4G internetu aprīkoti valsts nozīmīgākie autoceļi.

"Bite" atver jaunu, inovatīvu klientu apkalpošanas centru (2)

BIRKAS:
bite , Rietumu centrs , mobilais internets

"Bite" savam pārklājumam divu mēnešu laikā pievieno 80 jaunas 4G+ stacijas, kas, pateicoties inovatīvajai tehnoloģijai, palielina interneta ātrumu un jaudu. Tās nupat uzstādītas arī Liepājā.

"Bites" 4G internets tagad pieejams arī Liepājā

BIRKAS:
bite , mobilais internets

Telekomunikāciju operatora "Bite" mobilais 4G internets kļuvis pieejams vēl desmit Latvijas reģionu pilsētās, arī Liepājā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Arī liepājniekiem drīz būs "Bites" 4G internets

BIRKAS:
mobilais internets , bite

Mobilo sakars operatoriem "Bite" turpina tīkla attīstību un jau tuvākajos mēnešos nodrošinās 4G pārklājumu gandrīz visā Latvijā. Drīz tas būs pieejams arī Liepājā.

Skolēnus aicina gleznot brīnumainās bites (6)

BIRKAS:
bite , konkurss , Imants Ozols

Visu vecumu skolēni var piedalīties vizuālās mākslas darbu konkursā „Bite kā brīnums”, kas izsludināts Latvijas mērogā un šogad notiek pirmo reizi.

Ko darīt, ja iekož bite, dundurs, lapsene vai irsis?

BIRKAS:
bite , kodums

“Ja iedzēlusi bite, nekavējoties jāizvelk ādā palikušais dzelonis. Dzelonī saglabājusies bišu inde, un tā turpina ieplūst organismā,” atbild dermatoloģe Anita Ābelīte, raksta kasjauns.lv.