Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

BIRKAS:
Erasmus , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Nevalstiskā organizācija "GAIAC" Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina pieteikties jauniešus laika posmā no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē.

Aicina ieteikt gada veiksmīgākās NVO un brīvprātīgos

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , Dome

Liepājā ir tradīcija Starptautiskajā Brīvprātīgo dienā godināt veiksmīgākās pilsētas nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī brīvprātīgā darba darītājus.

Noslēgušās "Liepājas Jauno Vanagu" apmācības (2)

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Ir noslēgušās Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ar programmas "Erasmus+" atbalstu rīkotās starptautiskās apmācības "Inclusion+EVS+...= make it possible!"

Aicina pieteikt kandidātus "Gada brīvprātīgais 2017"

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVO

5.decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo diena. Rīkotāji aicina iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai "Gada brīvprātīgais", kas 2. decembrī norisināsies Rīgā.

Liepājā norisināsies Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
NVO , Europe Direct , brīvprātīgie

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 12. līdz 14.oktobrim norisināsies Brīvprātīgā darba dienas. Iedzīvotāji brīvprātīgajam darbam var pieteikties līdz 9.oktobrim.

Aicina piedalīties Brīvprātīgā darba dienās (2)

BIRKAS:
brīvprātīgie

Liepājas dome līdz 22.septembrim aicina pieteikties pašvaldības un valsts iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgā darba dienās nodarbināt brīvprātīga darba interesentus.

"Ceļošanas skola" aicina iepazīties ar tās darbnīcām

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Kuģinieku 5 , Velo , brīvprātīgie , Ceļošanas skola

Līdz 15.augustam "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" aicina ikvienu iepazīties ar tā darbnīcām, filmu vakariem, vingrošanas nodarbībām un piedalīties nakts velobraucienā.

Ieradušies projekta "Viena komanda, viens gars!" jaunieši

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" augustu iesāk ar projektu "One team, one spirit". Šī projekta ietvaros, Liepājā ir ieradušies 12 brīvprātīgie jaunieši no dažādām Eiropas valstīm.

Vasara kopā ar jauniešiem no Spānijas, Bulgārijas un Slovēnijas

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , brīvprātīgie

Jau mēnesi projekta "Get ready for it!", kuru finansē programma "Erasmus+", ietvaros, Liepājā darbojas 12 Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Spānijas, Bulgārijas un Slovēnijas.

Tuvojas ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Dome , Artis Daugins

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 11. līdz 13.maijam notiks Brīvprātīgā darba dienas, kurās ikviens varēs iepazīt brīvprātīgā darbu dažādās nozarēs.

Maijā Liepājā notiks brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
Dome , brīvprātīgie

No 11. līdz 13.maijam Liepājā notiks brīvprātīgā darba dienas, kuras organizē Liepājas dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

Godina NVO un brīvprātīgā darba darītājus (galerija) (3)

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , LOC , balva

Otrdienas vakarā Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē jau desmito gadu notika veiksmīgāko Liepājas nevalstisko organizāciju un brīvprātīgā darba darītāju godināšanas pasākums.

Eiropas brīvprātīgā darba veicēji aicina uz nodarbībām

BIRKAS:
Liepājas Jaunie Vanagi , brīvprātīgie

Oktobra sākumā brīvprātīgo darbu Liepājā uzsāka vienlaikus 18 jaunieši, portālu informēja biedrības "Liepājas Jaunie vanagi" (LJV) ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

Oktobrī atkal norisināsies brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Artis Daugins , NVO , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā laikā no 6. līdz 8. oktobrim norisināsies brīvprātīgā darba dienas. Šajās dienās ikviens varēs iepazīt brīvprātīgo darbu dažādās nozarēs.

Aicināti atbildīgi palīgi "Karostas mezgla" komandā

BIRKAS:
brīvprātīgie , Izrāviens , Karostas mezgls

Sporta sērijas "Izrāviens" organizatori aicina papildināt aktīvāko un izpalīdzīgāko jauniešu rindas, pievienojoties 2016.gada visatraktīvākā Liepājas skriešanas pasākuma īstenošanā.

Sporta sērijas "Izrāviens" komanda aicina brīvprātīgos

BIRKAS:
brīvprātīgie , vieglatlētika , Izrāviens , Pusmaratons , Liepājas stunda , Karostas mezgls

Lai nodrošinātu veiksmīgu Liepājas sporta sērijas "Izrāviens" skriešanas pasākumu īstenošanu, organizatori aicina pieteikties brīvprātīgos palīgus.

Notiks seminārs par labas komunikācijas veidošanu (1)

BIRKAS:
seminārs , Dome , Europe Direct , brīvprātīgie

10.maijā domē notiks seminārs "Komunikācija sadarbības veidošanai", kurā kompetenču trenere Ligita Landzmane izskaidros labas komunikācijas veidošanas likumsakarības.

Maijā Liepājā norisināsies Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Blue Shock Race , Artis Daugins

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā laika posmā no 12. līdz 14.maijam norisināsies Brīvprātīgo dienas, informē Liepājas pašvaldība.

Pasākumam "Liepājas pēdas Latvijā" aicina brīvprātīgos

BIRKAS:
brīvprātīgie , Liepājas pēdas Latvijā

4.maijā notiks jau par tradīciju kļuvušās orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā". Lai pasākums varētu noritēt raiti, ir nepieciešama brīvprātīgo jauniešu līdzdalība pasākumā.

Aicina pieteikties iestādes Brīvprātīgā darba dienām

BIRKAS:
brīvprātīgie

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, dome aicina pietiekties iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgo dienās nodarbināt brīvprātīgā darba darītājus.

"Radi Vidi Pats" – "Gada Brīvprātīgais" balvas ieguvēja

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Staņislavs Babins , balva , brīvprātīgie , Erasmus

Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā brīvprātīgo godināšanā sestdien, 5.decembrī, balvu saņēma arī biedrība "Radi Vidi Pats".

Titulu "Gada brīvprātīgais 2015" iegūst arī liepājnieks

BIRKAS:
brīvprātīgie , Neredzīgo biedrība , Māris Kārkliņš

Sestdien svinīgajā ceremonijā tika godināti titula "Gada brīvprātīgais 2015" ieguvēji, aģentūra BNS uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Godinās veiksmīgākās NVO un brīvprātīgā darba darītājus (2)

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , Lielais Dzintars

Piektdien, 4. decembrī, pulksten 17 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks svinīgs veiksmīgāko nevalstisko organizāciju un brīvprātīgā darba darītāju godināšanas pasākums.

Brīvprātīgie trešdien stāstīs Rumāniju un Itāliju

BIRKAS:
Jauniešu māja , brīvprātīgie

Šobrīd Jauniešu mājā viesojas divi brīvprātīgā darba veicēji no Rumānijas un Itālijas, kas trešdien, 25.novembrī, sākot no pulksten 18 iepazīstinās ar savas kultūras aizkulisēm.

Aicina pieteikt Liepājas NVO un brīvprātīgā darba veicējus

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVO

Lai starptautiskajā brīvprātīgo dienā godinātu veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas un brīvprātīgā darba darītājus, dome aicina līdz 29.novembrim ieteikt kandidātus apbalvošanai.

Aicina pieteikt Liepājas NVO un brīvprātīgā darba veicējus

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVO

Starptautiskajā brīvprātīgo dienā godināt veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas un brīvprātīgā darba darītājus, dome aicina līdz 29.novembrim ieteikt kandidātus apbalvošanai.

2014.gada Gada brīvprātīgie.

Aicina pieteikt "Gada brīvprātīgos 2015"

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVO

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, iedzīvotāji un organizācijas aicinātas pieteikt kandidātus godināšanai "Gada brīvprātīgais 2015".

Pateicas par iesaistīšanos Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Gunārs Ansiņš , Artis Daugins

Ceturtdien, 15.oktobrī, Liepājas vicemērs Gunārs Ansiņš domē izteica pateicību par iesaistīšanos Brīvprātīgā darba dienās Liepājā un par brīvprātīgo kustības popularizēšanu.

Liepājā ceturtdien sākušās Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , frizētava , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8. līdz 10. oktobrim norisinās Brīvprātīgo dienas, kuras organizē dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

No 8.līdz 10.oktobrim Liepājā norisināsies Brīvprātīgo dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Artis Daugins , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 8.līdz 10.oktobrim norisināsies Brīvprātīgo dienas. Šajās dienās ikviens liepājnieks varēs iepazīt brīvprātīgo darbu dažādās nozarēs.