Liepājā ieradušies brīvprātīgie, lai strādātu ar bērniem (2)

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , brīvprātīgie , Erasmus

Jau astoto gadu pēc kārtas bērnu un jauniešu biedrībā "Liepājas Jaunie Vanagi" ieradušies brīvprātīgie, kas divus mēnešus pavadīs organizējot aktivitātes bērniem un jauniešiem.

Būs darbnīca "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā"

BIRKAS:
Jauniešu māja , ES , Europe Direct , brīvprātīgie

"Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju 11. maijā pulksten 14 piedāvā darbnīcu "Jauniešu iespējas Brīvprātīgā darba veikšanā".

Sociālās rehabilitācijas centrs

Var pieteikties un iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās (1)

BIRKAS:
bērnudārzs Mazulītis , sociālais dienests , Dvēseles Veldzes dārzs , rehabilitācija , brīvprātīgie , bērnudārzs Zīļuks , bērnudārzs Pienenīte , Neredzīgo biedrība

Lai vairotu izpratni par brīvprātīgo darbu un veicinātu sabiedrības iesaistīšanos, no 9. līdz 11. maijam norisināsies ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas.

Iestādes aicinātas pieteikties Brīvprātīgā darba dienām

BIRKAS:
brīvprātīgie

Liepājas pašvaldība līdz 18. aprīlim aicina pieteikties valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgā darba dienās uzņemt brīvprātīgos palīgus.

Liepāja atzīta par Brīvprātībai draudzīgāko pašvaldību (1)

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie

24.novembrī par godu Starptautiskajai brīvprātīgo dienai notika pasākums "Gada brīvprātīgais 2018", kurā Liepājas pilsēta atzīta par Brīvprātībai draudzīgāko pašvaldību 2018.

Jauniešu mājā stāstīs par brīvprātīgā pieredzi Krievijā

BIRKAS:
Jauniešu māja , brīvprātīgie , Erasmus , Alise Akmentiņa , Krievija

Sestdien, 20.oktobrī, pulksten 17 Bērnu un jaunatnes centra Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, visi interesenti aicināti uz Alises Akmentiņas pieredzes stāsta vakaru "Чаю будешь?" ("Tēju dzersi?").

Liepājā notiks ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 11. līdz 13. oktobrim notiks ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas. Aicināts iesaistīties ikviens atbilstoši savām prasmēm un iespējām.

Jaunie vanagi noslēdz jubilejas gada vasaras projektus (5)

BIRKAS:
Liepājas Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Līdz ar pēdējām siltām dienām, Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" ir noslēgusi savus 25.jubilejas gada vasaras projektus.

Aicina pieteikt godināšanai balvai "Gada brīvprātīgais 2018"

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVA

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai "Gada brīvprātīgais 2018".

"Liepājas Jaunie vanagi" svin jau savu 25.vasaru (3)

BIRKAS:
Erasmus , Jaunie Vanagi , brīvprātīgie , Atštaukas

Bērnu un jauniešu biedrība "Liepājas Jaunie vanagi" šogad svin 25 gadu jubileju. Šajās dienās tika noslēgts programmas "Erasmus Plus"  projekts "Youth for kids" ("Jaunieši bērniem").

Liepājā ieradušies 12 brīvprārīgie no četrām valstīm

BIRKAS:
Erasmus , Jaunie Vanagi , brīvprātīgie

"Erasmus+" projekta "Youth for Kids" ietvaros veikt Eiropas brīvprātīgo darbu Liepājā ieradušies divpadsmit jaunieši no Portugāles, Francijas, Spānijas un Grieķijas.

Brīvprātīgos palīgus gaida arī Piejūras slimnīcā.

Aicina iesaistīties Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Brigita Dreiže , Piejūras slimnīca , bērnudārzs Mazulītis , bērnudārzs Pienenīte , bērnudārzs Zīļuks , Europe Direct , VSAC Kurzeme

No 10. līdz 12. maijam Liepājā jau devīto reizi norisināsies Brīvprātīgā darba dienas, irliepaja.lv informēja Liepājas dome.

Pasākumam "Liepājas pēdas Latvijā" vajag brīvprātīgos

BIRKAS:
Liepājas pēdas Latvijā , brīvprātīgie , Dome

4.maijā notiks orientēšanās spēles "Liepājas pēdas Latvijā". Pasākuma veiksmīgas norises nodrošināšanai, Liepājas pilsētas pašvaldība aicina pieteikties brīvprātīgos.

Aicina piedalīties Brīvprātīgā darba dienās

BIRKAS:
brīvprātīgie , Europe Direct , Dome

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija līdz 16. aprīlim aicina pieteikties valsts un pašvaldības iestādes, kā arī biedrības.

Aicina pieteikties brīvprātīgos Baltijas kājāmgājēju pārgājienā

BIRKAS:
pārgājiens , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Pārgājienu organizācija "Trenk Turas" sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māja izziņo brīvprātīgo komandas atlasi lielākajā Baltijas kājāmgājēju pārgājienā Coastline Trek, kas notiks 12.maijā.

Aicina pieteikties brīvprātīgā darba projektam Portugālē

BIRKAS:
Erasmus , brīvprātīgie , Jauniešu māja

Nevalstiskā organizācija "GAIAC" Portugālē sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina pieteikties jauniešus laika posmā no aprīļa līdz oktobrim veikt brīvprātīgo darbu Portugālē.

Aicina ieteikt gada veiksmīgākās NVO un brīvprātīgos

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , Dome

Liepājā ir tradīcija Starptautiskajā Brīvprātīgo dienā godināt veiksmīgākās pilsētas nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī brīvprātīgā darba darītājus.

Noslēgušās "Liepājas Jauno Vanagu" apmācības (2)

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Ir noslēgušās Bērnu un jauniešu biedrības "Liepājas Jaunie Vanagi" ar programmas "Erasmus+" atbalstu rīkotās starptautiskās apmācības "Inclusion+EVS+...= make it possible!"

Aicina pieteikt kandidātus "Gada brīvprātīgais 2017"

BIRKAS:
brīvprātīgie , NVO

5.decembrī visā pasaulē atzīmē Starptautisko brīvprātīgo diena. Rīkotāji aicina iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai "Gada brīvprātīgais", kas 2. decembrī norisināsies Rīgā.

Liepājā norisināsies Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
NVO , Europe Direct , brīvprātīgie

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 12. līdz 14.oktobrim norisināsies Brīvprātīgā darba dienas. Iedzīvotāji brīvprātīgajam darbam var pieteikties līdz 9.oktobrim.

Aicina piedalīties Brīvprātīgā darba dienās (2)

BIRKAS:
brīvprātīgie

Liepājas dome līdz 22.septembrim aicina pieteikties pašvaldības un valsts iestādes, kā arī biedrības, kas būtu gatavas Brīvprātīgā darba dienās nodarbināt brīvprātīga darba interesentus.

"Ceļošanas skola" aicina iepazīties ar tās darbnīcām

BIRKAS:
Radi Vidi Pats , Kuģinieku 5 , Velo , brīvprātīgie , Ceļošanas skola

Līdz 15.augustam "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" aicina ikvienu iepazīties ar tā darbnīcām, filmu vakariem, vingrošanas nodarbībām un piedalīties nakts velobraucienā.

Ieradušies projekta "Viena komanda, viens gars!" jaunieši

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , Erasmus , brīvprātīgie

Biedrība "Liepājas Jaunie Vanagi" augustu iesāk ar projektu "One team, one spirit". Šī projekta ietvaros, Liepājā ir ieradušies 12 brīvprātīgie jaunieši no dažādām Eiropas valstīm.

Vasara kopā ar jauniešiem no Spānijas, Bulgārijas un Slovēnijas

BIRKAS:
Jaunie Vanagi , brīvprātīgie

Jau mēnesi projekta "Get ready for it!", kuru finansē programma "Erasmus+", ietvaros, Liepājā darbojas 12 Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Spānijas, Bulgārijas un Slovēnijas.

Tuvojas ikgadējās Brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Dome , Artis Daugins

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā no 11. līdz 13.maijam notiks Brīvprātīgā darba dienas, kurās ikviens varēs iepazīt brīvprātīgā darbu dažādās nozarēs.

Maijā Liepājā notiks brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
Dome , brīvprātīgie

No 11. līdz 13.maijam Liepājā notiks brīvprātīgā darba dienas, kuras organizē Liepājas dome sadarbībā ar Liepājas "Europe Direct" informācijas centru.

Godina NVO un brīvprātīgā darba darītājus (galerija) (7)

BIRKAS:
NVO , brīvprātīgie , LOC , balva

Otrdienas vakarā Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē jau desmito gadu notika veiksmīgāko Liepājas nevalstisko organizāciju un brīvprātīgā darba darītāju godināšanas pasākums.

Eiropas brīvprātīgā darba veicēji aicina uz nodarbībām

BIRKAS:
Liepājas Jaunie Vanagi , brīvprātīgie

Oktobra sākumā brīvprātīgo darbu Liepājā uzsāka vienlaikus 18 jaunieši, portālu informēja biedrības "Liepājas Jaunie vanagi" (LJV) ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.

Oktobrī atkal norisināsies brīvprātīgā darba dienas

BIRKAS:
brīvprātīgie , Artis Daugins , NVO , Europe Direct

Lai veicinātu izpratni par brīvprātīgo darbu, Liepājā laikā no 6. līdz 8. oktobrim norisināsies brīvprātīgā darba dienas. Šajās dienās ikviens varēs iepazīt brīvprātīgo darbu dažādās nozarēs.

Aicināti atbildīgi palīgi "Karostas mezgla" komandā

BIRKAS:
brīvprātīgie , Izrāviens , Karostas mezgls

Sporta sērijas "Izrāviens" organizatori aicina papildināt aktīvāko un izpalīdzīgāko jauniešu rindas, pievienojoties 2016.gada visatraktīvākā Liepājas skriešanas pasākuma īstenošanā.