Birka: ceļojums

Arī liepājnieki piedalās Poļu kultūras dienā (2)

BIRKAS:
ceļojums , poļu biedrība , Burštinki , Rita Rozentāle , baznīca

Nedēļas nogalē Liepājas Poļu biedrības "Vanda" dziesmu ansamblis "Burštinki" kopā ar dziesminieci Kristīni Lociku devās tālā braucienā pāri visai Latvijai uz Pasieni Zilupes novadā.

Varēs apskatīt izstādi par seniem ceļošanas dokumentiem

BIRKAS:
izstāde , pase , ceļojums

Muzeja filiālē "Liepāja okupāciju režīmos" no 13.septembra līdz 30.novembrim būs skatāma Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta ceļojošā izstāde par seniem ceļošanas dokumentiem.

Jauniešu mājā notiks pasākums par burāšanu (1)

BIRKAS:
Jauniešu māja , ceļojums , jahta

Trešdien, 11.aprīlī, pulksten 17 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Jauniešu māja”, Kungu ielā 24 visi interesenti aicināti uz stāstu vakaru un radošo darbnīcu.

Ar mikroautobusiem no Liepājas dodas uz Vladivostoku (2)

BIRKAS:
retro auto , ceļojums , pludmale

Ceturtdienas, 25. maija, vakarā Liepājā sākas interesanta akcija. Ar trim mikroautobusiem "Latvija" entuzianti atkārtos 1977.gadā veikto braucienu no Liepājas līdz Vladivostokai.

Maidanā ar Oļegu Sorocinski.

Gunārs Silakaktiņš: Kijevas piezīmes Eiromaidanā (4)

BIRKAS:
Gunārs Silakaktiņš , vēsture , 4.maijs , ceļojums

Tikai nieka stunda un četrdesmit minūtes lidojuma, un aviokompānijas "airBaltic" lidmašīna jau planē virs Kijevas Borispoles lidostas skrejceļa.

Piecas nedēļas un četri tūkstoši kilometri pa Indiju (1)

BIRKAS:
Roberts Vītols , kino , ceļojums

Saruna ar video operatoru Robertu Vītolu, liepājnieku, kurš devās uz Indiju, lai piecās nedēļās uzņemtu dokumentālo filmu par šo valsti, kura tiks prezentēta jau rudenī.