Birka: cirks

Agnese Rakovska

Nedēļas nogalē būs pasākumi gan pieaugušajiem, gan bērniem

BIRKAS:
LOC , sieviešu basketbols , koncerts , cirks , minigolfs , futbols , izstāde

Šajā nedēļas nogalē, no 23. līdz 25. martam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies pasākumi gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Biedrības namā ar jaunu šovu uzstāsies Ukrainas cirka trupa

BIRKAS:
cirks , Latviešu biedrības nams

21.februārī pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies cirka kolektīvs "Argo" no Ukrainas ar jaunu cirka šovu “Troļļu piedzīvojumi”, uz kuru īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem.

Biedrības namā ar atkārtotu šovu viesosies Ukrainas trupa

BIRKAS:
Latviešu biedrības nams , cirks

Pēc skatītāju pieprasījuma, trešdien, 13.decembrī pulksten 18 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē viesosies cirka kolektīvs "Argo" no Ukrainas.

Biedrības namā gaidāms Ukrainas cirka trupas šovs

BIRKAS:
cirks , Latviešu biedrības nams

Svētdien, 5.novembrī, pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ar nebijušu notikumu viesosies cirka kolektīvs "Argo" no Ukrainas.

Vienīgā pašlaik pieejamā Nikolaja Bredža-Brieža fotogrāfija. Tā uzņemta 1927.gadā, absolvējot 1. Liepājas Valsts vidusskolu (reālskolu).

Bredžu-Briežu dzimta: uzņēmējs Teodors un inženieris Nikolajs (2)

BIRKAS:
kino Viktorija , cirks , Graudu 36/38 , vecā ostmala , Lāsma Gaitniece , Nikolajs Bredžs-Briedis , Liepājas metalurgs , vēsture , Vecā ostmala 22 , Teodors Bredžs-Briedis , Wiktorija

14.oktobrī senākā universitātes tipa augstskola Latvijā – Rīgas Tehniskā universitāte – vērienīgi atzīmēja 155.gadskārtu. Konferencē izskanēja arī liepājnieku Bredžu-Briežu vārds.

Plāno apturēt "Silver Show Management" cirka izrādes (3)

BIRKAS:
PVD , cirks

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) kopā ar pašvaldībām plāno apturēt SIA "Silver Show Management" rīkotās cirka izrādes, kurās tiek izrādīti savvaļas dzīvnieki, arī Liepājā.

Uzsāk lietvedību par dzīvnieku izmantošanu cirka izrādē (4)

BIRKAS:
PVD , cirks , Silver Show Managment

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) nolēma izteikt brīdinājumu lietā par dzīvnieku izmantošanu cirka izrādē Dobelē, un uzsāka lietvedību par tādu pašu pārkāpumu Liepājā.

Muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies ansamblis "Ļubava"

BIRKAS:
koncerts , Gulbju dīķis , Ļubava , Bērnu rīts , cirks

Sestdien, 6.augustā, pulksten 16 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas krievu kultūras biedrības "Posoloņ" ansamblis "Ļubava".

Apmeklētāju trūkuma dēļ atcelta Rīgas cirka viesizrāde (6)

BIRKAS:
LOC , cirks

Trešdien, 11.maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā paredzētā Rīgas cirka viesizrāde "Te nu mēs esam" ir atcelts mazās atsaucības dēļ. Iegādātās biļetes vēlams atgriezt.

Liepājā viesosies Rīgas cirks

BIRKAS:
cirks , LOC

Trešdien, 11.maijā, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, ar īpaši spilgtu un krāsainu izrādi "Pasaules cirka dienas" skatītājus priecēs Rīgas cirka mākslinieki.

"Kurzeme" aicina uz Ziemassvētku cirka izrādi

BIRKAS:
cirks , Kurzeme , Ziemassvētki

Sestdien, 19.decembrī, pulksten 12.30 tirdzniecības nams (TN) "Kurzeme" aicina uz Liepājas ceļojošā cirka izrādi ģimenēm ar bērniem.

Liepājas pludmalē svētdien viesosies cirks

BIRKAS:
Red Sun Buffet , pludmale , vasara , cirks

Svētdien, 9.augustā, pulksten 14 Liepājas pludmalē, pludmales bārā "Red Sun Buffet", sāksies cirka priekšnesums bērniem.

Ledus hallē svētdien viesosies ledus cirks "Ocean Ice"

BIRKAS:
cirks , Ledus halle

Svētdien, 30.novembrī, pulksten 17.30 un 19.30 Liepājas ledus hallē ar jaunu starptautisku pusotru stundu ilgu programmu viesosies ledus cirks  "Ocean Ice".

Bērni aicināti uz tikšanos ar "Monster High" lellēm

BIRKAS:
cirks , Jūrmalas parks , Kultūras pārvalde

Svētdien, 24. augustā, Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma pulksten 12 notiks vasaras bērnu stunda kopā ar  Liepājas cirku „BezTemata”. Tēma – "Monster High" lelles.

Cirks "BezTemata" aicina bērnus izmēģināt cirka trikus

BIRKAS:
Beztemata , cirks , bērnu rotaļu laukums , Jūrmalas parks

Svētdien, 10.augustā, Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma pulksten 12 notiks vasaras bērnu stunda kopā ar cirku "BezTemata". Būs trikiar multfilmas “Madagaskara 3" varoņiem.

Cirks "BezTemata" aicina ceļojumā uz pasaku valstību

BIRKAS:
cirks , Beztemata , Jūrmalas parks

Svētdien, 3.augustā, Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma pulksten 12 Liepājas cirks "BezTemata" bērniem stāstīs pasaku “Tāltālā karaļvalsts".

Kultūras tramvajā atzīmē Pasaules cirka dienu (galeja) (1)

BIRKAS:
kultūras tramvajs , cirks , Lieldienas

Ceturtdien liepājniekus un pilsētas viesus ar savām aktivitātēm atkal iepriecināja Kultūras tramvajs. Tas devās maršrutā par godu gaidāmajai Pasaules cirka dienai.

Sestdien, 26.oktobrī, sveicam Amantas, Amandas un Kaivas!

BIRKAS:
vārdadiena , Beztemata , cirks , Amanda Baikova

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 115 Amandas, 3 Kaivas un 1 Amanta.

Alfons Virkavs 1984.gadā.

Pirms 25 gadiem miris cirka mākslinieks Alfons Virkavs (1)

BIRKAS:
grāmata liepājnieki , cirks , Alfons Virkavs

Kā vēsta Liepājnieku biogrāfiskā vārdnīca, pirms 25 gadiem miris viens no ievērojamākajiem Latvijas cirka māksliniekiem Alfons Virkavs (skatuves vārds – Virkauss).

Sestdien, 24.augustā, sveicam Bērtuļus un Boļeslavus!

BIRKAS:
Dāvids Egle , Velo , vārdadiena , cirks , 5.vidusskola , dzimšanas diena

Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 10 Bērtuļi un 4 Boļeslavi. Dzimšanas dienā sveicam liepājnieku Dāvidu Egli.

Kultūras tramvajs turpinās iepriecināt pasažierus (1)

BIRKAS:
LRTIB , kultūras tramvajs , cirks

Šajā un nākamajā ceturtdienā, 18. un 25. jūlijā,  tramvaja pasažierus turpinās izklaidēt Kultūras tramvajs ar Liepājas ceļojošā cirka studijas „BezTemata” mīmiem.

Sestdien Liepājā atzīmē starptautisko cirka dienu

BIRKAS:
cirks

Cirka dienas pamatā ir ideja, ka cirks dodas pie cilvēkiem. Gan tiem , kas ceļu uz jau atraduši paši, gan tādiem, kam tikšanās ar cirka vidi un cilvēkiem, iespējams notiek pirmo reizi.

Monako princese sveic ceļojošo cirku "Beztemata"

BIRKAS:
cirks , Solvita Sudmale

Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata saņēmis atzinību no Pasaules cirka asociācijas un apsveikumu no asociācijas patroneses – Monako princeses Stefānijas.

Liepājas jaunieši no Dānijas atgriežas ar iedvesmu (1)

BIRKAS:
Jaunatnes centrs , cirks

Četrpadsmit Liepājas jaunieši atgriezušies no starptautiska jauniešu pieredzes apmaiņas projekta "VIBES 2012" un cirkus mākslas apmācībām "Contemporary Cirkus".

Liepājas jaunieši dosies pēc pieredzes uz Dāniju

BIRKAS:
Liepājas Jaunatnes centrs , projekts , cirks

Nedēļas nogalē 14 Liepājas jaunieši ar Liepājas Jaunatnes centra atbalstu dosies uz Dāniju, lai līdz 5.augustam piedalītos starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas projektos.

Liepājas ielās iznāk cirks (1)

BIRKAS:
cirks , Cietokšņa kopiena

Apgūstot dažādus tūristu izklaidēšanas veidus citviet Eiropā, liepājnieki papildina netradicionālā tūrisma piedāvājumu Latvijā, šorīt ziņo Latvijas Radio.

Gadatirgū publiku izklaidē klauni, garkājis un citi (galerija, video) (6)

BIRKAS:
gadatirgus , Pētertirgus , Elizabete Farbotko , cirks , video

Sestdien, 21.aprīlī, Pētertirgū norisinājās gadatirgus un uzstājās cirka trupa ‘’Beztemata’’, kas radīja neviltotu interesi gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Ar dīvainiem ratiem gadatirgū ieradīsies ceļojošo komediantu cirka trupa

21.aprīlī atkal gaidāms Jurģu gadatirgus

BIRKAS:
Pētertirgus , gadatirgus , cirks , Elizabete Farbotko

Sestdien, 21.aprīlī no septiņiem rītā līdz pieciem pēcpusdienā Pētertirgus teritorijā, kā arī Kuršu laukumā un Rakstvežu ielā, norisināsies Lielais Jurģu gadatirgus!

Liepājas jaunieši iepazīs cirka mākslu Dānijā

BIRKAS:
cirks , ES , Jaunatnes centrs

Astoņi Liepājas jaunieši dosies Saskobingu (Dānija), lai no 12. līdz 19.februārim piedalītos jauniešu pieredzes apmaiņas projektā „CIRQUE", kas šoreiz specializēts cirkus mākslā.

Ceturtdien, 9. februārī, sveicam visas Simonas un Apolonijas! (2)

BIRKAS:
Mārtiņš Drungils , dzimšanas diena , vārdadiena , cirks , Solvita Estere Sudmale

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas dati liecina, ka šodien Liepājā vārda dienu svin 54 Simonas un 6 Apolonijas. Dzimšanas dienā sveicam Mārtiņu Drungilu.