Birka: čūska

Glābēji palīdz notvert sabiedriskā ēkā ielīdušu čūsku

BIRKAS:
glābšana , Labraga iela , bērnunams , čūska

Vakar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki palīdzējuši notvert sabiedriskā ēkā ielīdušu čūsku, aģentūru LETA informēja dienesta preses pārstāve Agrita Vītola.

Sauc glābējus, jo baseinā ielīdis zalktis

BIRKAS:
čūska , glābšana , Kviešu iela

Svētdien pulksten 12.07 ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Kviešu ielā Liepājā, kur kādas privātmājas dekoratīvajā baseinā bija ielīdis zalktis.

Sauc glābējus pēc čūskas atrašanas mikroautobusā (4)

BIRKAS:
glābšana , čūska , Pļavu iela , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divpadsmit izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Jūrmalas parkā no publiskās tualetes "jāglābj" čūska (3)

BIRKAS:
čūska , glābšana , Jūrmalas parks , Cēsu rotas iela , ugunsgrēks , VUGD

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka otrdien pulksten 14.12 tika saņemts izsaukums uz Jūrmalas parku, kur publiskajā tualetē atradās čūska.

Sauc glābējus, pie nama Ganību ielā ieraugot čūsku (2)

BIRKAS:
VUGD , čūska

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka 15.augustā pulksten 10.27 tika saņemts izsaukums uz Ganību ielu Liepājā, kur pie biroja ēkas plastmasas kastē atradās čūska.

Pie mājas ieraugot čūsku, sauc glābējus (1)

BIRKAS:
VUGD , Eduarda Tisē iela , čūska , ezers , glābšana

Vakar pulksten 16.10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu no Eduarda Tisē ielas. Tur pie vienas no daudzdzīvokļu mājām tika pamanīta čūska.

Restorānā "Vecais kapteinis" jāglābj čūska (4)

BIRKAS:
restorāns Vecais kapteinis , čūska , VUGD , glābšana

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests šodien 14.43 saņēma izsaukumu no restorāna "Vecais kapteinis", kura teritorijā ielīdusi čūska.