Birka: diskusija

Teātra zinātniece Edīte Tišheizere un režisors Andrejs Migla.

Režisors Andrejs Migla: Bohēma bija šiks! (4)

BIRKAS:
teātris , diskusija , Edīte Tišheizere , Andrejs Migla , Herberts Laukšteins , Valdis Lūriņš , Aina Karele , Inese Kučinska , Vēsma Lēvalde

Draudzīgā, bet ne gluži bohēmiskā gaisotnē pirmdien, 13.martā, Liepājas teātrī aizritēja kārtējā skatītāju tikšanās ar teātra ļaudīm, šoreiz par tematu "Teātris un bohēma".

Aicina uz diskusiju par teātra vēsturi un bohēmu

BIRKAS:
teātris , diskusija , Edīte Tišheizere , Andrejs Migla , Herberts Laukšteins , Valdis Lūriņš , Inese Kučinska , Aina Karele , Vēsma Lēvalde

Pirmdien, 13.martā, pulksten 18 Liepājas teātrī paredzēta skatītāju diskusija ar režisoriem, aktieriem, direktoru un teātra zinātniekiem.

Aicina uz diskusiju "Trešo valstu pilsonis Latvijā" (2)

BIRKAS:
Romas dārzs , diskusija , Droša māja

Kas ir trešo valstu pilsonis? Kā sadarbojas institūcijas situācijās, kad Latvijā ierodas trešo valstu pilsonis? Kādi integrācijas resursi pieejami tiem, kuri ierodas Latvijā?

Universitātē diskutē par kompetencēm tūrismā (5)

BIRKAS:
tūrisms , diskusija , LiepU , Inese Lūsēna-Ezera , Gunārs Ansiņš

Liepājas Universitātes (LiepU) Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inese Lūsēna-Ezera uz diskusiju bija aicinājusi tūrisma profesionāļus un darba devējus.

Ģirts Kronbergs iejutās arī bārmeņa lomā, bet dažs viesis izvēlējās palikt maskā.

Izspēlē spēli, kurā uz spēles – Liepāja (61)

BIRKAS:
Jānis Vilnītis , diskusija , vēlēšanas , Graudu 36/38 , Ģirts Kronbergs , Linda Matisone , Atis Deksnis , spēle liepājnieki

Četri deputāti, neraugoties uz bezmaksas koncertu "Lielajā dzintarā", BBL basketbola spēli un citiem 16.novembra vakara notikumiem bija spējuši sapulcēt ap simts ieinteresēto.

Iesaista diskusijā žurnālistus un sabiedrisko attiecību praktiķus

BIRKAS:
LiepU , diskusija , sabiedriskās attiecības

Liepājas Universitātes studiju programmas "Komunikācijas vadība" studenti bija sarīkojuši diskusiju par sabiedrisko attiecību praktiķu un žurnālistu sadarbību Liepājā.

Ar politiķiem diskutē par Liepājas šodienu un nākotni

BIRKAS:
Dome , karjeras nedēļa , diskusija

11. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Liepājas domes Lielajā zālē pulcējās skolu jaunieši, lai pirmo reizi kopā ar politiķiem diskutētu par tēmu "Liepāja šodien, rīt un parīt".

Meklē risinājumus labām pārmaiņām mūsdienu skolās (1)

BIRKAS:
tehnikums , Izglītības pārvalde , diskusija

Tehnikumā uz diskusiju pulcējās 16 Liepājas izglītības iestāžu vadītāji, skolotāji, skolēni un vecāki, lai ar izglītības nozaru ekspertiem uzzinātu jaunākās attīstības tendences izglītības procesā.

Notiks diskusija par Sventājas latviešu likteņiem

BIRKAS:
Daiga Straupeniece , Baltu vienības diena , Kino Balle , diskusija

Liepājā Baltu vienotības dienas laikā notiks diskusija par Sventājas latviešu likteņiem filmā "Vēju zeme", "Rietumu Radio" pastāstīja filoloģijas doktore Daiga Straupeniece.

Domātājs un mākslinieks Bernārs Sordē.

Kā kopīgiem spēkiem rekonstruēt Eiropu?

BIRKAS:
Dzejas dienas , LiepU , Vēsma Lēvalde , KHI , diskusija

Dzejas dienās piektdien, 16.septembrī, pulksten 14 Liepājas Universitātē notiks diskusija ar pazīstamo franču domātāju un mākslinieku Bernāru Sordē (Bernard Sordet).

Saeimas deputāti par nacionālo drošību diskutēs Liepājā (5)

BIRKAS:
LĀI , diskusija , drošība , LiepU

Latvijas Ārpolitikas institūts (LĀI) piektdien, 16.septembrī, no pulksten 12 Liepājā rīkos nacionālās drošības jautājumiem veltītu diskusiju, kurā Saeimas deputāti tiksies ar sabiedrību.

Skatītāju diskusija pārcelta uz rudeni

BIRKAS:
teātris , diskusija , Herberts Laukšteins

Liepājas teātrī pirmdien, 6.jūnijā, paredzētā skatītāju diskusija "Teātris un skatītājs. Teātra nozīme Liepājā” atcelta, portālu informēja teātris.

Teātris aicina uz šīs sezonas pēdējo diskusiju

BIRKAS:
teātris , diskusija

Noslēdzot 109. sezonu, pirmdien, 6.jūnijā, pulksten 18 Liepājas teātris aicina skatītājus uz diskusiju "Teātris un skatītājs. Teātra nozīme Liepājā”.

Otrdien universitātē diskutēs par eirozonu

BIRKAS:
eiro , diskusija , LiepU , Atis Egliņš-Eglītis

Otrdien, 24.maijā, pulksten 15.30 notiks Latvijas Finanšu ministrijas un Liepājas Universitātes organizētā publiskā diskusija "Latvijas reģionu izvēle pārmaiņām eirozonā".

"Vienotība" audzē muskuļus pirms vēlēšanām (21)

BIRKAS:
Vienotība , Jānis Domburs , diskusija , Promenade Hotel , vēlēšanas

Trešdien, 18.maijā, viesnīcas "Promenāde" Hika zālē uz partijas "Vienotība" trešajām publiskajām debatēm "Līderi tuvplānā" bija pulcējies ap pussimts partijas biedru.

Andris Piebalgs.

Aicina uz divu "Vienotības" līderu debatēm (2)

BIRKAS:
Vienotība , Armīns Robežnieks , diskusija , Jānis Domburs , Promenade Hotel

Trešdien, 18.maijā, pulksten 18  viesnīcas "Promenāde" Hika zālē partija "Vienotība" aicina uz divu tās līderu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskām debatēm.

Jānis Domburs arī Liepājā vadīs "Vienotības" debates (7)

BIRKAS:
Vienotība , Jānis Domburs , diskusija

Nākamnedēļ sāksies partijas "Vienotība" priekšsēdētāja amata kandidātu – Andra Piebalga un Edvarda Smiltēna – publiskās debates, kuras vadīs Jānis Domburs.

"Mākslas kolēģi" diskutē par mākslu kā profesiju un misiju (6)

BIRKAS:
Mākslas kolēģi , diskusija , Pēteris Taukulis

Otrdien, 12.aprīlī, partijas "Vienotība" biroja mājīgajās telpās gandrīz ducis biedrības "Mākslas kolēģi" biedru bija pulcējušies uz stundu garu sarunu.

Kadrs no filmas

Diskutēs un rādīs "Ģenerālplānu", filmu, kas jāredz (1)

BIRKAS:
LiepU , kino , diskusija

Otrdien, 15.martā, pulksten 17.15, Liepājas Universitātē filmu studija "Mistrus Media" un Liepājas Universitāte aicina uz dokumentālās filmas "Ģenerālplāns" seansu un diskusiju.

Universitātē būs "Ģenerālplāna" seanss un diskusija

BIRKAS:
kino , LiepU , diskusija

Otrdien, 15.martā, pulksten 17.15 LiepU notiks režisora Jura Pakalniņa filmas "Ģenerālplāns" seanss, pēc kura sekos diskusija ar filmas veidotājiem, politiķiem un nozares ekspertiem.

"Ideju siltumnīcā" analizēs Liepājas attīstību

BIRKAS:
diskusija , Kultūras pārvalde , Ideju siltumnīca , Lielais Dzintars

Turpinot pērnā gada Radošo industriju klastera aktivitātes, šogad Liepājas Kultūras pārvalde organizē domnīcu ciklu "Ideju siltumnīca", aptverot dažādas tēmas.

Kaspars Kārkliņš (no kreisās) un Reinis Dzudzilo.

Saruna teātrī: Vilki vai avis? Vilki un avis? (5)

BIRKAS:
teātris , diskusija

Pirmdienas, 15.februāra, pievakarē Liepājas teātrī aizritēja dziļa, spraiga un aizraujoša saruna, kas domīgu darīja pat teātra zinātnieci Silviju Radzobi.

Aicina uz diskusiju par klasiku un tās interpretācijas iespējām

BIRKAS:
teātris , diskusija

Liepājas teātris, ievērojot tradīciju reizi divos mēnešos veidot dialogu ar skatītāju, 15.februārī pulksten 18 aicina uz jaunu diskusiju ciklā "Teātris un skatītājs".

Hofmanis. Zelta pods. Diskusija bez diskusijas (3)

BIRKAS:
teātris , diskusija , Rasa Bugavičute , Herberts Laukšteins , Jans Villems van den Boss , Rolands Beķeris , Anete Berķe

Pirmdien, 14.decembrī, Liepājas teātris bija aicinājis skatītājus uz tradicionālo diskusiju ciklā "Teātris un skatītājs". Atsaukušies bija mazāk, nekā citas reizes.

Teātrī notiek kārtējā diskusijā "Teātris un skatītājs!"

BIRKAS:
teātris , diskusija

Liepājas teātris pirmdien aicina skatītājus uz bezmaksas diskusiju ciklā "Teātris un skatītājs". Tēma ir "Hofmanis. Zelta pods. Pasakas žanrs un tās dramaturģiskais risinājums".

Teātris aicina uz kārtējo diskusiju "Teātris un skatītājs!" (2)

BIRKAS:
teātris , diskusija

Liepājas teātris aicina skatītājus uz bezmaksas diskusiju ciklā "Teātris un skatītājs". Tēma ir "Hofmanis. Zelta pods. Pasakas žanrs un tās dramaturģiskais risinājums".

"Go Beyond Liepāja" aicina uz atvērto vieslekciju (51)

BIRKAS:
Go Beyond , Kursas putni , diskusija , Baiba Bože , Mikus Austers , Egils Šusts

Trešdien, 28. oktobrī, pulksten 18 "Kursas putnos", Fr.Brīvzemnieka ielā 28 "Go Beyond Liepāja" aicina uz atvērto vieslekciju.

Diskutēs par ilgtermiņa plānojumu Baltijas jūras piekrastei (1)

BIRKAS:
pludmale , VARAM , diskusija , plānošana

Otrdien, 27.oktobrī, pulksten11 Liepājas domē notiks reģionālā publiskās apspriešanas sanāksme par Valsts ilgtermiņa tematisko plānojumu Baltijas jūras piekrastei.

Diskusija: laikmetīgā māksla, lai apsteigtu ķīniešu miljardu (8)

BIRKAS:
laikmetīgā māksla , Totaldobže , Akti naktī , diskusija

Laikmetīgās mākslas nakts "Akti naktī" rīkotāji un dalībnieki piektdien bija aicinājuši uz Muitas māju, mākslas centra "Totaldobže" mājvietu, lai runātu par tematu "Laikmetīgi. Bez robežām".

Aicina uz diskusiju "Laikmetīgi. Bez robežām" (1)

BIRKAS:
Totaldobže , Akti naktī , diskusija , laikmetīgā māksla

"Akti naktī", piektdien, 25.septembrī, pulksten 15 aicina uz diskusiju "Laikmetīgi. Bez robežām" Muitas mājā (Vecā Ostmala 54), kur šobrīd atrodas "Totaldobže" mākslas centrs.