Reiņu meža ielā savāc iztecējušu dzīvsudrabu (1)

BIRKAS:
dzīvsudrabs , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Atmodas bulvāri atrod dzīvsudraba bumbiņas (3)

BIRKAS:
dzīvsudrabs , VUGD , Atmodas bulvāris , drošība

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vakar pulksten 14.13 tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri, kur uz lauka atrastas dzīvsudraba bumbiņas.

Glabēji brīvdienās savāc dzīvsudrabu un atbrīvo kaķi

BIRKAS:
dzīvsudrabs , VUGD , glābšana , kaķi

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus, no kuriem divi bija arī Liepājā.

Pieturā uziet saplīsušu dzīvsudraba termometru

BIRKAS:
VUGD , dzīvsudrabs

Sestdien, 22.jūlijā, pulksten 12.07 VUGD saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, autobusa pieturā zem soliņa atrodas saplīsis dzīvsudraba termometrs.

Atmodas bulvārī kāds izbēris dzīvsudrabu

BIRKAS:
VUGD , drošība , dzīvsudrabs , ugunsgrēks

Svētdien, 12.martā, pulksten 18.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri, kur iedzīvotāji ziņoja par izbērtu dzīvsudrabu.

Atkal dzīvsudrabs Atmodas bulvārī un tvaiki Dzērves ielā

BIRKAS:
VUGD , ugunsgrēks , dzīvsudrabs

Laikā no14.decembra pulksten 6.30 līdz 15.decembra pulksten 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēmusi piecus izsaukumus – divus no tiem Liepājā.

Atmodas bulvārī atrod izlietu dzīvsudrabu (2)

BIRKAS:
Atmodas bulvāris , dzīvsudrabs , ugunsgrēks , VUGD , glābšana , Ziemupes iela

Trešdien, pulksten 11.35, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Atmodas bulvāri, kur atklātā teritorijā uz soliņa tika atrasts izliets dzīvsudrabs.

Lībiešu ielā uziet divas pudeles ar dzīvsudrabu

BIRKAS:
VUGD , drošība , dzīvsudrabs , Lībiešu iela

2.oktobrī ap pulksten 14.50 pie pašvaldības policijas darbiniekiem Lībiešu ielā vērsās kāda persona, sakot, ka netālu zemē ieraktas divas puslitra pudeles ar dzīvsudrabam līdzīgu saturu.

Ģenerāļa Baloža ielā savāc dzīvsudrabu

BIRKAS:
VUGD , dzīvsudrabs , Ģenerāļa Baloža iela

16.oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma informāciju, ka Ģenerāļa Baloža ielā pie autobusa pieturas izlijis neliels daudzums dzīvsudraba.

Pie nama O.Kalpaka ielā 109 kāpņu telpas atrod dzīvsudrabu (3)

BIRKAS:
glābšana , VUGD , dzīvsudrabs , Kalpaka 109

30.maijā pulksten 16.11 Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz O.Kalpaka ielu 109, kur pie daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas uz zemes atrodas dzīvsudrabs.