Birka: ekskursija

Pētertirgū Muzeju naktī būs jauni apskates objekti (1)

BIRKAS:
Muzeju nakts , Pētertirgus , ekskursija

Liepājas Pētertirgus Muzeju naktī piedalīsies otro reizi. Arī šogad būs iespēja apskatīt un uzzināt visu par, ap un zem Pētertirgus, dodoties nelielā ekskursijā no pulksten 20 līdz  22.

Leļļu teātrī būs interesanta nedēļas nogale ģimenēm

BIRKAS:
Leļļu teātris , ekskursija

Sestdien, 5.maijā, pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī būs skatāma izrāde "Sarkangalvīte", savukārt svētdien, 6.maijā, pulksten 12 paredzēta ekskursiju "Atklāj noslēpumus leļļu valstībā!".

Koncertzāle aicina uz ekskursijām; noteiktas izmaiņas darba laikā

BIRKAS:
Lielais Dzintars , ekskursija

Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" informē par izmaiņām darba laikā maija pirmajā nedēļā un brīvdienās aicina liepājniekus un viesus doties izzinošās ekskursijās pa koncertzāli.

Piedāvās regulāras pastaigas vecpilsētā gida pavadībā (1)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , tūrisms , LRTIB , ekskursija

No 5.novembra turpmāk ik svētdienu pulksten 14 gids ar zaļi sarkano Liepājas karodziņu rokās gaidīs pie "Lielā dzintara" info centra visus, kuri vēlas doties 1,5 stundas mierpilnā pastaigā.

Turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai"

BIRKAS:
Karosta , KGB , ekskursija , Monta Krafte

Karostas glābšanas biedrība (KGB) turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" un aicina skolēnu grupas nacionāli patriotiskā pārgājienā pa Brīvības cīņu vietām.

Jūnijā gaidāmas divas velo ekskursijas pa Karostu

BIRKAS:
Karosta , ekskursija , Velo , KGB , Karostas cietums

Karostas glābšanas biedrība jūnijā piedāvā divas bezmaksas velo ekskursijas pa Karostu, informē Karostas glābšanas biedrības valdes locekle Monta Krafte.

"Tiksimies Rožu laukumā" notiks jau 15.sezonu

BIRKAS:
LRTIB , tūrisms , ekskursija , Rožu laukums

Sākot no 1.jūnija līdz pat 31.augustam, ik dienas pulksten 14 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

Turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" maijā

BIRKAS:
Karostas cietums , KGB , ekskursija , velobrauciens , kino

Karostas glābšanas biedrība maijā turpina akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" un aicina uz bezmaksas pasākumiem liepājniekus. Maijā tiks atklāta Karostas velo sezona.

Bērniem dāvina ekskursiju uz Rundāles pili

BIRKAS:
iCotton , ekskursija , Modes un mākslas studija , Bērni pielaiko karjeru

SIA "iCotton" konkursa "Mana sapņu profesija" laureātiem jeb 40 bērniem un jauniešiem no Liepājas un apkārtnes skolām dāvināja iespēju doties ekskursijā uz Rundāles pili.

Pedagogi dodas ekskursijās uz ostu un SEZ (2)

BIRKAS:
ekskursija , osta , SEZ , pedagoģija , Izglītības pārvalde

No marta Liepājas izglītības iestāžu pedagogi aktīvi izmanto Liepājas SEZ piedāvāto iespēju doties izglītojošās ekskursijās uz Liepājas ostu un Liepājas SEZ uzņēmumiem.

Martā sākas akcija "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" (2)

BIRKAS:
ekskursija , KGB , Karostas cietums

Karostas glābšanas biedrība (KGB) martā, Liepājas dzimšanas dienas mēnesī, uzsāk akciju "Mēs Karostai, Liepājai, Latvijai" un aicina tai pievienoties arī citas organizācijas un personas.

LRTIB izsludina pieteikšanos gidu kursiem

BIRKAS:
LRTIB , tūrisms , ekskursija

Lai uzlabotu gidu pakalpojumu kvalitāti, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) laikā no 7. marta līdz 29. aprīlim organizē Liepājas gidu kursus.

Pieaugot pieprasījumam, aicina pieteikties Karostas gidu kursos

BIRKAS:
tūrisms , Karostas cietums , ekskursija , KGB

Karostas glābšanas biedrība oktobrī rīko Karostas gidu kursus un aicina pieteikties kursu dalībniekus, informē biedrības valdes locekle Monta Krafte.

Breikša ielas svētkos notiks ekskursija pa Jaunliepāju

BIRKAS:
Teodora Breikša ielas svētki , ekskursija , Lutera baznīca , Ideju bode , Gunārs Silakaktiņš , Jaunliepāja

Sestdien, 10. septembrī pulksten 14 pie radošās telpas "Ideju bode" aicināti pulcēties visi, kas vēlas kopā ar vēsturnieku Gunāru Silakaktiņu doties ekskursijā, lai iepazītu Jaunliepāju.

Ceturtdienās aicina uz ekskursiju un "Līvu" kino vakaru

BIRKAS:
muzejs , kino , ekskursija , Līvi

Katru ceturtdienu līdz 30.oktobrim pulksten 17 Liepājas muzejs aicina ikvienu gida pavadībā apskatīt izstādi "Dzelzgriezēj, šī pasaule mums jāsagriež".

Liepājas teātris aicina uz Atvērtā teātra nakti

BIRKAS:
teātris , atvērto durvju diena , ekskursija

Piektdien, 2.septembrī, Liepājas teātrī notiks līdz šim nebijis pasākums – Atvērtā teātra nakts spocīgās noskaņās, kas ieskandinās teātra 110. jubilejas sezonu.

Tirgotājus aicina pieteikties Teodora Breikša ielas svētkiem

BIRKAS:
Teodora Breikša ielas svētki , gadatirgus , ekskursija , Annas tirgus

Sestdien, 10.septembrī, no pulksten 10 līdz 17 Jaunliepājā notiks jau trešie Teodora Breikša ielas svētki. To ietvaros tiek organizēta arī tirdzniecība Annas tirgus laukumā.

Ceturtdienās muzejs aicina ekskursijā par kūrorta modi

BIRKAS:
muzejs , ekskursija , mode , Aleksandrs Vasiļjevs

Katru augusta ceturtdienu pulksten 17.15 Liepājas muzejs aicina ikvienu gida pavadībā apskatīt modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva kūrorta modes izstādi "Kūrorts. Mode. Liepāja".

Kadrs no filmas

Beigsies Karostas bezmaksas velo ekskursijas un kino

BIRKAS:
KGB , Velo , kino , ekskursija , Karosta

Sestdien, 30.jūlijā, Karostā notiks šās vasaras pēdējā bezmaksas velo ekskursija, bet svētdien – pēdējais Streiča filmu seanss.

Liepājas ielās izbrauc tūristu vilcieniņš (galerija) (46)

BIRKAS:
tūrisms , ekskursija , Libau train , Peldu iela , Zigmārs Kapranovs

Sestdien, 23.jūlijā, pulksten 14 Peldu un Hika ielas stūrī svinīgi tika atklāts Liepājā pirmais tūristu ekskursiju vilcieniņš., kura mērķis ir mūsu pilsētas apskate. Tā nosaukums ir "Libau train".

Sestdienās organizē bezmaksas velo ekskursijas pa Karostu (2)

BIRKAS:
ekskursija , Karosta , Karostas cietums

Karostas glābšanas biedrība (KGB) jūlija sestdienās piedāvā visiem interesentiem doties gida vadītās velo ekskursijās pa Karostu. Ekskursijas būs bez maksas.

Iepazīstina ar topošo Romas dārzu (galerija) (3)

BIRKAS:
Gunārs Silakaktiņš , ekskursija , vēsture , Romas dārzs , Zivju 3

Otrdien, 14.jūnijā, vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš interesentus iepazīstināja ar Maksa Paula Berči projektētā kompleksa Zivju ielā 3 (Romas dārzs) vēsturi un šābrīža pārvērtībām.

Atklāta pastaigu "Tiksimies Rožu laukumā!" sezona

BIRKAS:
tūrisms , ekskursija , Rožu laukums , LRTIB

No 1.jūnija līdz pat 31.augustam, ik dienas pulksten 14 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu Vecliepāju.

15.vidusskolas audzēkņi iepazīst "Airītes" un Lesteni (3)

BIRKAS:
1.pasaules karš , 2.pasaules karš , vēsture , ekskursija , 15.vidusskola , Oskars Kalpaks , Lestene , Kurzemes cietoksnis

Liepājas 15.vidusskolas 7.b klase ar interesi iepazina Kurzemes cietoksni, apmeklēja Lestenes brāļu kapus, baznīcu un "Airītes", kur iepazīnās ar Oskara Kalpaka dzīves gājumu.

Lasītājs jautā: Pieredzes apmaiņa vai ekskursija? (89)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Baiba Bože , ekskursija

"Vēlos izteikt savu sašutumu par to, kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda! Koncertzāles darbiniekiem alga tiek maksāta no mūsu nodokļiem, bet viņi darba laikā brauc ekskursijā!"

Var piedalīties konkursā un Muzeju naktī iepazīt Karostu

BIRKAS:
SEZ , Muzeju nakts , Karosta , ekskursija , Juris Raķis

Liepājas SEZ, muzejs un radio "Skonto" aicina ikvienu piedalīties konkursā un iegūtu iespēju Muzeju naktī, 21. maijā doties ekskursijā ar vēsturnieku Juri Raķi pa Karostu.

"Zaļā skola" šogad gūst īpašu novērtējumu (1)

BIRKAS:
katoļu pamatskola , Zaļā skola , ekskursija

Lai mācību gada noslēguma dienas audzēkņi pavadītu lietderīgi un jēgpilni, Liepājas Katoļu pamatskolā tiek organizēta "Zaļā skola". Šogad tā būs īpaša, informē Iveta Kalniņa.

LRTIB aicina dzimšanas dienā labāk iepazīt Liepāju

BIRKAS:
LRTIB , Liepāja svin , tūrisms , koncerts , ūdenstūrisms , ekskursija , Cietokšņa kanāls

Par godu pilsētas 391. dzimšanas dienai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina liepājniekus un pilsētas viesus svinēt svētkus un labāk iepazīt Liepāju.

Aicina apmeklēt "Liepājas enerģijas" siltuma avotus

BIRKAS:
Liepājas enerģija , jubileja , ekskursija

Atzīmējot uzņēmuma desmit gadu jubileju, "Liepājas enerģija" aicina iedzīvotājus apmeklēt uzņēmuma biokoģenerācijas staciju Kaiju ielā 33, lai klātienē redzētu siltumenerģijas ražošanu.

Iespēja vienā vakarā pabūt deviņās valstīs

BIRKAS:
Liepājas Jaunie Vanagi , ekskursija

Ceturtdien, 8.oktobrī, pulksten 19 "Liepājas Jauno Vanagu" birojā, Klaipēdas ielā 96a notiks stāstu vakars, informē Biedrības ārlietu sekretārs Žigimants Krēsliņš.